Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát természetesen az ember ne legyen igénytelen
De ha nem nyári hőhullámba aszalódik a ember akkor azért a túlzásba vitt mosakodás azért káros mert lemosol olyan dolgokat is ami természetes hogy a bőrön kell lennie és nem tud olyan gyorsan újratermelődni . És ezzel károsítod a bőröd ami elsődleges védelme a immunak 😁 A emberi szag meg nem teljesen a higiéniai tusolástól függ csak ......... de természetesen a hosszú ideig mellőzi valaki fürdést az sokat ront a helyzeten 😂
És van is ilyen nyáron. 😁
Megértem amit mondasz de én nem vagyok ennyire szélsőséges. Ennyi erővel lehetne napi 4-5x is…
Akkor te egy haladó pina sommelier vagy 😂
kajától is fúgg milyen büdös az ember
pl én a muffon megérzem hogy hamburgert vagy birka pörköltet evett a hölgy
A testnedvek akko is távoznak és szaglanak, én ha itthon döglök egész nap akkor is felkeléskor és lefekvés előtt mindenképp, hőségben napközben is igaz azt hűtésképp, de most, hogy minden helységben van klíma így az lehet , hogy elmarad.
Hát… többször minek ha nem koszolom össze magam ? Ha összekoszolom akkor oké de pl Ininek elég lenne havi 1x 😂
Nem, ahogy másét sem ezért tekintem alapnak a napi többszöri fürdést, melóban nyilván nem tudok, de meló előtt és után otthon igen.
Nem bírod a saját szagodat? 😂
A legjobbakat en is remelem.
A vicc hogy a komplett kuplung minden bizbaszaval egy hangyafasznyit olcsobb mint a kosar.
Hulye angolok........

https://www.worldoftriumph.com...
abban a konstrukcióban nem fürödtem heti 7 napot
havi 1-2 hétvégén voltam csak ott
amióta nem melózom pesten azóta meg inkább hazajövök, de többnyire el sem indulok
Persze, ha annyira logna, nem csak a te fuledet zavarna, hanem az ovet is. Valo igaz, hogy csak ugy szethullani nem fog, ez egy progressziven romlo allapot, nem olyan, mint egy vezermuszij, ami elojel nelkul elszakad.
Remeljuk a legjobbakat.
Nem fürdesz naponta? Megzavarodok ha kétszer nem fürödhetek naponta, miért nem kamionozol? Oda pont ez kell, nemzetköziben egész nap döglés és pótkocsi alá szarás napokig fürdés nélkül és még fizetik is, maga a kánaán.
Valoszinuleg.
Egyenlore a szerelo szerint baja nem lesz.
Nagyon nem morog,hidegen van hangja,csak idegesit.A legtobben aszondjak szetesni nem fog,nem erdekes.
Nekem bantja a fulem.
Raprobalok a kevesebb motyora,hatha.
Ha nem javul lehet csere.Ugyamis a beverodesek ugyanolyanok maradnak mokolas utan is.
Nem akut problem.Kivarok.
olajat le kell engedni majd csemperagasztóval telipakolni a blokkot
utána csendben lesz
Es nem lehet a kosarat az SV-hez hasonlo modon megjavitani?
Kinezetre a kosar olyan mint az sv 1000 kosara.Zorog is ha razod.Beverodes sem olyan nagy rajta.
Viszont a nagy alatet,amire a nyomocsapagy tamadzkodik azon korommel erezheto bemarodasok vannak 2020 ra valtozott is a cikkszama a merete nem.Madhol semmi lathato nincs,se a tengelyen,se sehol.
Ezert a szerelovel arra jutottunk az alatetet kene cserelni,es ha mar ott vagyunk a tugorgot es a nyomocsapagyat.
Csak osszehasonlitaskepp.
Neztem nemet es angol forrast.
Au oemparts 420 e a kosar,a nemet 340e,az angol 220e,de ott van vam es afa,nagyabol 3 kilo.
A kosar nem jatszik,de maradek cucc aranyaiban ugyanez a sorrend.
A markakereskedes mundig olcsobb ezeknek.De.
Pont most koltoztetik at a damjanicsbol az ulloi 131 be az egeszet.Es ahogy neztem a damjanicsban levo emberkek nem razodtak bele.A kuplungdekli tomitesem amit telefonon rendeltem megjott,de elhagytak a szamom igy kethetbol majdnem 4 lett.
Szoval hagyom hogy atmenjenek a masik helyre,es az euro is liftezik.Varom hogy lejjebb csusszon.
Aprilis elejen rakerdezek a cegre arak miatt.
De nem telefonos,ahogy tapasztaltam jobb a szemelyes.
😂 😂 😂 😂
maradjuk csak tizennyolcas számnál 😂 abból nem lesz baj talán 😂 😂 😂
az engem nem zavar ha szereti a extrákat 😂 😂 😂 csak élénk legyen
A szervizből nem tudsz rendelni alkatrészt? Én most már csak bmw meg ktm motort szerelek, mindent gyáriban rendelek. Gyorsan itt van, csak egy telefonhívás.
Nekem a tapasztalatom hogy potyára cserélnél tűgörgőst, ugyanúgy fog morogni mert szar a kosár. A ktm-be gumicsillapítós a kosár, nem is zörög.
Angoloktol benito a lassusag.
Kene par cucc,egy index meg egy bazinagy alatet a kuplunghoz,meg ha mar matat a szerelo akkor egy tugorgo es a kinyomocsapagy,de azokon se latott semmit ami a morgast okozza.
Igazabol varom a bankpanik utan az euro eseset,mar most jobb a helyzet.
Meg hetvegen nyit uj helyen a kereskedes.Azokat is meg kene neznem mennyi az ara.
lengyelből 3 nap alatt ideért az audi dísz csík
de a táp is pár nap
németektől jött lassan a sütőnk meg de azok buzik voltak minden országban más cég hozta pl a cseh futárcég értékelése nem érte el az 1,5-ös szintet sem
Ez a GLS az egyik leggyorsabb.20.-án 11:40-kor csaptam le ebay-en a plexit,tegnap ansfeldenben jelentkezett,ma 9 kor már alsónémediben van.
KIváncsi leszek holnap ideér e. 🤔
Ne csak építkezés legyen,hanem motor is. 😆
Az 2*2 méteres fszobákban van - abban meg úgysem férnek el ketten 😄 főleg ha kád is van, meg mosógép.
Élhető, nem verném szét a fürdőt csak ez miatt, ezért nincs szétverve itt sem mert pár éve újította fel az előző gazda, túl szép hogy szétverjük és a bérlőnek úgyis mindegy lesz.
De ha magamnak újítanàm fel, külön csaptelepet tennék.