Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Néprajzos......
Öregek műanyag foteltalálkozója
Én élveztem ,faszom váltogasson már 😋 csak ülök és nézelődni akarok 😁 👍️
És volt mint 😃 alig tudtam betelni a szép táj látványával ,szóval ezt a kört megismétlem vagy 5x
Akkor így helyes LEGjobban egy sima pinát nyalnék 😂
LEGjobb lenne egy 18 éves 😍 😂
Egyet sem latok. 😆
Szerencsére volt veletek egy motor is.
Akkor bekel neki verni paraszt módra 😂 😂 😍
Eh... az hagyján, hogy kioktatom Pipit, de bassza meg én is hülyeséget beszélek, helyesebben egy mondattal arrébb kopi-pésztelek.
NEM IGEKÖTŐ, b+.
Szóval mégegyszer. Melléknév fokozás. Szintén egybeírandó a LEG a melléknévvel.

Asszem lefekszem, megártott a benzinpára.
Hét végén hajtottunk egy jó kis túrát
Volt minden, régi 400-as 😁 volt olyan minta tied újabb 400 😎 meg volt 650 is 😍
Meg egy két típus idegen 😂
"Legostobább"

Ha az igekötő az ige előtt áll, egybe kell írni. Pl. felkapcsol, odahúz, elesik, összetörik.
ostobább (kezeit széttáró) nem húzta alá pirossal nem így kell írni?
míg nem volt meg a szerszám én is csavarosat használtam. Fogalmam sincs mitől lazulhat meg amikor minimum csemperagasztóval vagy glettel telirakom a vájatot amiben fut, na az onnan nem mozog többé 😅 Szerintem az ég világon semmi baj nincs a csavarossal annyi csak, hogy szórakázni kell vele. Ezt meg egyszerűen rásajtolom 3,987 másodperc alatt aztán örök élet meg egy nap(kezeit széttáró)
Én most a mejesty-vel szemezgetek.Mondjuk nekem inkább csak ilyen melóba járásra kéne,meg ide oda ugrálni.
400-as burgmant. Egész tűrhető, próbáltam párat, legkényelmesebb a honda silverwing utána a yamaha majesty és azok után jött ez igaz olaszból csak az aprilia atlanticot próbáltam és az kb. olyan mint a burgman viszont ez volt az életkorához képest a legolcsóbb viszont ha ez nem lett volna akkor a silverwinget választom, de nekem azért a melón kívül számított, hogy ugyan lassan, de túrázgatni is lehessen vele, ha csak város akkor egy kisebb testű jobb a kocsik között szlalomozni.
Mit is vettél?Én is most nézegetek valami rohangálós nagyrobogót.
nekem a ténéré volt a full kényelem, egy nap 750km reggel 5 től kb hajnal kettőig, aszfalt-terep-patakmeder minden volt, és másnap simán mentem volna mert nem fát a seggem,meg kb semmi sem
és kurva jó volt mert 748km felé értem haza aztán kerültem még egyet a faluban hogy meglegyen a 750
gps és az óra is többet mutatott mint 750
Persze mindenképpen kényelmesebb, nem még egy V2-ő höz képest. Sok balesetmenteset Sanya!
Én is úgy vagyok vele, nagymotort még cserélhetek, de a rotokapa az marad. 😋
Hát nem egy erőgép sőt, de nekem már a kényelem fontosabb és ma mentem 250-et és meg sem éreztem míg az sv-n már ennyi is sok volt a valagamnak. 👀
Ugye milyen jó tud lenni egy ilyen közlekeő edény is. 👍️
Azt nem értem miért nem vettem robogót már vagy 8-10 éve, többet mentem volna az biztos. 😏
felénk csak egy félcigány rettenet volt de már az sem praktizál
aztán ha jött kuncsaft a férj meg a gyerek elment autózni....
Forma! 😋
győrben vannak egész jó testfelépítésű ribik
sajnos nem engem vár mert igényes úriember viheti csak, én meg nem vagyok úriember
Mindenképpen... 😇
végülis minden mindegy mert 2030-2040 közti időszaktól úgy is beköszönt a végtelen számú szűk esztendő, aztán mindegy hol hal éhen a plebs....
Jelez már légyszíves ha megint kurvákoz érünk 😃 🤣 😂 🤣 😂 az a téma valahogy jobban leköt 😋