Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Captain Nigga és az ásója :D
Vezesd elő az asszonynak.Azér' jó,me'nagy.
Gondolkodtam már azon is.....
Néha azt is.....
Nem is neki vettem, csak azzal jár dolgozni is amit mindenre is használunk.
Idióta!Cipőtalpra szükség van,2tonnás autóra,nincs.
úgy gondolom a pet palackok nagyjából élen járnak a környezet szennyezés terén, legfőképp mert a pet felhasználás 99% teljesen felesleges
ehhez képest a cipőtalp sehol sincs, de attól még buzi aki sportol 😂
A cipő talpának a kopása is környezet szennyezés. Csökkenteni kell azt is. Gondold el hogy millió tonna cipőtalpkopadék kerül a szabadba a sok felelőtlenül gyalogló ember miatt 🤣
És ez így is van jól,mindig a legrosszabb helyzetből kell kiindulni.
No igen. Bár valós helyzetet írta le, ismerem az említett környéket és töltőket, tényleg ilyen, de azért volt egy adag balfaszkodás. Valahogy ezeknél a benzinagyúaknál mindig a legrosszabb forgatókönyv jön össze. A töltő sivatag közepén 10. emeletről akar tölteni a körülményekhez teljesen alkalmatlan, csupán a napi közlekedésre elegendő akkuval rendelkező autót, sárga hosszabbítóval, és valahogy a nyilvános töltőkből is a legterheltebbeket találják meg az egész országban.

Nekem bezzeg nem volt gond egy hónapon át kizárólag nyilvános töltőkről használni a Zoe-t, amíg meg nem jött a 3 fázisú töltő hozzá.
nekem nem kell a rendszám 😆 kiemelném 5-6 centit, aztán csapatnám a réten, közelebb is lenne, csak most sok helyen húzza az alját
amúgy szerintem az x14xe simán euró 4, de ha nem az sem érdekel
Ezzel pont a horgászós autódat lőnéd tökön... 😄
nekem 3 naponta elszáll a picsába 100km hajtóanyag villany...... és van 8+2 panel a házon
a +2 panel kb lófaszt se termel csak azért tettem fel mert tavasszal meg ősszel sokszor borultabb idő volt és nem teljes töltéssel indult az akku az estének aztán egy 20-30 perces mikrózáskor már rezgett a léc hogy kibírja reggelig
Igen az vagy. Tipikusan önigazolást kerestél megint a véleményedhez.
A cikk tartalma nem kérdés. Lakótelepre tényleg senki nem ajánl MÉG villanyautót, pont azért amit leírt. De egyenlőre nem is ez a réteg aki megengedheti magának.
Aki mégis így dönt annak érdemes alaposan utána nézni a töltési lehetőségeknek, mert simán van olyan aki otthon nem, de munkahelyén kényelmesen tud tölteni.

A lakótelepi töltés problémája műszakilag olcsón és egyszerűen megoldható a kérdés. Magyarországon a jogalkotó szándéka hiányzik a megoldáshoz egyenlőre.
...de abban is időben is volt közös halmaz: volt, aki dugni ment oda, de csak egy verést kapott! 🤣 ez leginkább akkor fordult elő, ha a városi fiúk kimentek a falusi diszkóba pénteken 😁
szerintem ha lecseng a háborúsdi utána olyan 5 év és mindenhol lesz jó sok töltő, most már lehet vele keresni is, gombamód fognak szaporodni
villany is lesz szarásig hiszen gecisok szén van még a földben......
amíg ingyenes volt a töltő vagy szinte semmi haszonnal adták a villanyt nem nagyon erőlködött senki sem hogy minél több legyen
Az angolok sose voltak nem hülyék. 😄
2km-re valami v8 kell,nem számottevő a távolság de legalább van élvezet
A többi is érdekes nem csak a városlakók kínja, bárhová mennék ugyanezekkel a gondokkal kéne szembenézni töltők terén mint amit írt. Amúgy meg szeretek irigykedni. 😄
Az asszonyt? 🙃
az a vicc ebben hogy ha adóztatják egyből nem gond az hogy kopik a gumi 😂
amúgy én a gépjárműadót megemelném legalább 100x ennyire mint most van, plusz mellé legalább ennyi környezetvédelmi adót, az euro 4 alattiaknak meg annyit hogy egyből vigye mindenki a bontóba
ennyi kilométere még autót sem vetem volna neki 😅
Járjon gyalog (kezeit széttáró) egészséges(meghajlós) Nyáron mehet mezitláb. Még egészségesebb és a cipő se kopik 😅
"Az érvelés az, hogy az akkumulátoraik miatt nehezebb elektromos autók – amelyek amúgy nem bocsátanak ki szén-dioxidot és nitrogén-oxidot – több, az abroncsaikról leváló gumirészecskét „lőnek ki” a levegőbe, mint a könnyebb, belső égésű motoros kocsik.

Mindez már aggodalmat keltett a politikusokban és a felügyelőszervekben, de a brit kormányban is"

😂 ez kész(fetrengős) Erről az jutott eszembe amikor vagy 8-10 éve a kecskeméti önkormányzat akarta bevezetni a tető adót 😅
Az meg arról szólt volna,hogy a tetőre esett esővíz felhalmozódik amit elvezetni szükséges ezért m2 alapon akarta bevezetni(fetrengős) úgy tudom ez nem ment át 😅