Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosabban "Blődi fóccvágenybe épített AI-ját" írtam, utalva arra, hogy ezt az AI verziót te említetted itt először.
Ha a te autódban lenne, akkor "Blődi fóccvágenyJÉbe épített AI-ját" írtam volna. 😃
Irritáljon. Leszarom - de az nem ugyanaz, hogy bármi a téma, előhozod. Ez már kimeríti a szándékos és folytonos sértegetés fogalmát, és ez már más szint, mint amikor itt folyton egymást hülyézzük mindenkivel. Főleg ismeretlenül nem igazán értem, mi a célod ezzel.
Azt is kiveséztük már 1000x, hogy te is egy ingyenélő szarházi vagy, aki a beszedett lakbérből él, szóval pont neked nincs semmi jogod ezt emlegetni.
Ezért nyomatékosan kérlek - kedves barátom - hogy takarodj a kurva anyádba ezzel az állandő sértegetéssel, és inkább a saját kisstílű életeddel foglalkozz, ne az enyémmel. Innentől kezdve nem olvasom a faxságaidat.... senki nem mondhatja, hogy nem próbáltam veled normálisan beszélgetni többx is - de ennyire nekem nem vagy fontos.
"Blődi fóccvágeny" csak az lehet ami itt áll az udvarba,minden máshoz blődinek semmi köze.
Tíltsál le,gyökér!
Hát,ha jól emlékszem próbálkoztak ott valami szoftver frissítéssel is,pipi,lássuk be,megy a fejvakarás,az már csak egy szükség megoldás volt hogy akkor csere,ls mist nem arra gondolok hogy nekiállnának forrasztgatni.De ugye a hibakód olvasó,csak ritka esetben mutatja a konkrét hibás alkatrészt,általában az adott rendszert írja hibának,és itt kell jönnie a rutinnak,a tudásnak.
Jo lenne ha te is elsajátítanád ezt a képességet.
Mi az a "Blődi fóccvágenybe".
Tudni kéne fogalmazni
Nem beszél ha nem kérdezed.
Ja,meg még valami 4végzettséget emlegetett,ha jól emlékszem.Egyébként van olyan végzettség hogy orvosi műszer beüzemelő?Kétlem,az a végzettség ennél átfogóbb.
írta mát orvosi műszereket üzemel be és szervizel.
nem vakaróztak csak nem volt alkatrész. ezeket nem javítják modulokat cserélnek. Nem kell ehhez szervíz se régi ki új be nincs taknyolgatás, kókányolás már (kezeit széttáró)
én ha végzek napi fizikai munkát reggel 8 este 18 óráig kajak megyek aludni már 18.30kor 😂
amugy hozzá tartozik hogy sokszor állva fel se ismernek mert vagy motoron ülök vagy kocsiba 😎
Nem(kezeit széttáró) megbeszéltük már neked nincs bevételed nincs pénzed az életed a feleséged jóindulatán múlik. Az a csapvíz amit kiöntesz a pohárba a feleséged munkája.(kezeit széttáró) Semmid sincs a puszta faszodon kívül egy léhűtő semmire kellő here vagy(kezeit széttáró) Én elmondom az orrod alá fogom dörgölni mindig amikor te vásárlásról beszélsz és arról, hogy te mit tehetsz meg és mit nem. Mert te saját erődből nem tehetsz meg semmit.(kezeit széttáró) Ez a nagy helyzet. Engem egész irritál az ilyen életvitel. Te max csak lapíthatsz csendben(kezeit széttáró) Tiltani leszel kénytelen ha ezt nem akarod hallgatni vagy be kell fejezned a frenkizést egy kitartott senki vagy(kezeit széttáró)De lehet én foglak egyszerűen fizikai fájdalmat érzek amikkor valakit eltart a felesége és jön és veri a mellét, hogy mit tehet meg az életben. (szemeit körbeforgató) Pénzt adok annyit az asszonynak amennyi kell neki nem kell dolgozni mint a szerencsétlen nejednek(kezeit széttáró) és vágyott eszközöket se kell neki venni, hogy jól érezzem magam a sznobok között(kezeit széttáró) az impotenciáról kár beszélni 65 körül hamarabb vannak ott gondok mint 50 körül szerintem(kezeit széttáró)
Mire ő meg tudja venni tuti megkotlik az AI benne.
Remélem, jó soká, az enyémbe meg még biztos nem. Faszom akar még az autójával is vitatkozni, ha hülyeségeket beszél 🤣
Elég a mostaniakban is kikapcsolgatnom az OKOS SEGÉDEKET 😡
Senki se mondta, hogy a tiedben van - szövegértés, sokadszor.... 🙁
Blődi+B9 kiadnak egy mosomedve intelligenciat,ne aggodj.
mi hordószámra vesszük bár nem arra amire gondolod 😅Mit lökdösőcc ilyen parkolóba? meg vagy te nagy pofon nélkül ugye? 😅
pajtikám futnál te mint a nyúl le is előznéd az agárral együtt 😂
hát ennyi. Tegnap dolgoztam délelőtt aztán délután a gyerekkel voltam horgászni este meg benéztem ide(fetrengős) Ma is elszaladok egy kicsit melózni este meg buli van(kezeit széttáró) Aludni ráérünk a sírban(kezeit széttáró)
Ahogy nézem a facét nincs is verekedés
kerget a kis drón mint egy kurva méhecske hiába szaladgálnak hessegetik volt muki nincs muki
de amikor a árokba fekszik azt szarul célozza meg és csak lábait szakítja le az is elég cefet dolog és felülről nézik hogy kínlódik próbálja rakosgatni a helyére a cafatokat ................ 😔 szomorú ez a egész
Most mi van,savanyú a szőlő hogy a bidé még csak ott tart 23-ben hogy bejelentette hogy az ő autójukba is lesz?Majd valamikor.
Az enyémbe nincs,hülye!
Én kérdeztem mi a képzettsége,de nem válaszolt,pedig tuti tudnék neki ajánlani a környéken.
Ja,végülis a te villany dácsiádon is csak 2-3hetet vakaróztak.
Csak ne Blődi fóccvágenybe épített AI-ját hozzátok ide, mert az nagyon márka-elfogult lesz, plusz biztos a hülyéket is szereti, és akkor sokat átvesz pipi fosásaiból 🤣