Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerencséd volt, de lehetett volna belőle károsodás hosszú távon. Akik ezt nem alkalomszerűen űzik, hanem show-kat csinálnak, áthelyezik az olajpumpa szívócsövét, olajfogó lemezt tesznek a teknőre vagy falusiasan csak túltöltik a blokkot olajjal.
😇
Szinte mindegyik motorommal egykerekeztem , balesetem elött utcahosszakat mentem egykeréken , egyik motorom sem lett csapágyas ! Pedig nem 10cm-re emeltem az elejét ! 😉
Nedves karteres blokkoknak általánosságban nem tesz jót.
Annyira nem ismerem,de úgy tudom ez csak bizonyos típusoknál van így.
Ha van elég ló semmi baja nem lesz , sem a kuplungnak , sem a telónak , mert szépen lehet leereszteni ! A bivaly pedig sima gázadásra 6000 felet szépen kezdi emelni az elejét folyamatosan , hiába a 270kg ! Az 530-as ZWMX meg nem olyan könnyen nyúlik , lesz rá új ! 😉
Meg a csapágyak is, ha kellően hosszú szakaszon vagy gyakran egykerekezik az alany. A váltóba folyik az olaj, a pumpa meg levegővel bajosan épít olajnyomást a siklócsapágyakban.
Ja,imádja a lánc,lánckerék meg a teleszkóp.
Igen ,sejtettem.
Néha van kedvem hozzá nekem is ! 😉
Van aki nem sajnálta ! Baszottul néz ki a nagyvas mikor 1-es állásban van ! 😉
Hogy abba mi a jó....

Sajnálnám szétbaszatni a vasat, földhözverni méginkább.......
110nm,a lanckereket fogtam le,de a cucc hajlott mint a papír.
Ma megizzasztottam a bivalyt , vagy az engem , de mindegy , jól esett ! Volt egy ezüst márkatárs Cseszneken , oda-vissza egykeréken a két parkoló között ! Jól ment neki , jól mutatott az 1400 spiccen ! Jó sok bemutatót tartott , tetszett nagyon ! 👍️
Elvileg jo,110 el lehuzni egy mámor.
nem lehet fixálni az olajpumpa kerekét? akkor simán rámenne kis mozgatással
valami vackot raktam már össze ahol volt ilyen forgó kerék bent az meg lett támasztva egy vastag dróttal
hagyjuk... 😁
A hondanak a kuplungkosar raillesztesere az olajpumpa meghajtora van valami tuti oreg fejvadasz modszer,vagy csak szenvedes kinerulesig es szerencse?
Eddig kb 3 alkalommal sikerult negyedikre az istennek se.
Tehát szerinted ha azt írom hogy mamlasz feleség,akkor mindenki felesége?A te olvasatodban igen.Vagy a ragozás nem megy,vagy a mondatelemzés.Rád bízom a döntést.
Gondolom veled ellentétben, még ha futnék is már azt is elég lassan tudok így ha akarom ha nem kapnék. 😆
Nem,tulok.
Szeretem, amikor letrolloznak, hála a jó Istennek, az elmúlt huszon- év meggyőzött arról (és elég rutint is szereztem), hogy tudjam, ki mit nem szeret kibeszélni. Mélyebbre nem is próbálok ásni, mert ahol trolloznak, ott tulajdonképpen nincs értelme.

Bár nem szeretném pipi életét minősíteni, sem egy húron pendülni vele, de az, hogy valaki összekendácsolt valami lakást (vállalkozást), ami utána úgy termeli a hasznot, hogy szinte hozzá sem kell nyúlni, azt nem feltétlenül nevezném henyélésnek. Ez kicsiben olyan, vagyis ugyanaz, mint amikor az árokásó barom dologtalannak és lustának nevezi mondjuk a matematikust, aki röppályát számol sokkalta több pénzért.
Troll? nem tudom, mi az, ill. annyi mindenkire mondják, hogy nem tudom, kinél mit jelent. A lényeg: én nem baszakodni jövök ide, aztán mégis soxor belekényszerülök - vagy kussolhatnék is, de az meg nem én lennék. nehezen viselem, ha ilyen igénytelen férgek ok nélkül kötekednek velem. Ha így viselkedne velem élőben, a 3. alkalommal pofán baxtam volna, de csak mert az első kettőt még viccesnek találnám - de itt csak szájkarate mehet, az meg szánalmas. Mondjuk élőben meg nem állnék szóba az ilyen fajtával, aki joggingban, hasitasival száll ki az új autóból, aztán zsebből virít a lángososnál 😁 ilyen beszélgető partnereim nekem nincsennek.
az a gond veletek hogy nagyon önérzetesek vagytok és még trollnak se vagytok jók
pl freelac kiválló troll alapanyag csak megrekedt a kettes szinten mert annyira kiszámítható
ti meg még kezdőnek is gyengék vagytok
A mixerezéshez semmi különös képesség nem kell , van egy kar , egyik irányban kifele pörög a dob , a másik irányban befele ! Ha csak az nem , hogy a qrva magas súlypont miatt gyerekjáték felborítani rakottan , ezért kellett valamikor hozzá az F3-F4 , de már semmi csak sima C és nehézgépkezelői igazolvány ! 😉