Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Simán..............van alatta zene?
most komolyan ilyen nyál zenét beteszel ide?
Most nem tudok Neked ilyet mutatni, -5 fok volt reggel, ilyen hidegbe még a lányok sem állnak kint!
Fiam alkoholista lett miattad.
Csá
Ez sajnos mind bohóckodás.....
Ahhoz, hogy valóban hatékony és ténylegesen jó fénye legyen, komoly felépítés kell egy LED-es fényszóróba.
A LED-eket eleve DC/DC konverterrel kell meghajtani, hogy ne legyen rajtuk jelentős veszteség, így hő sem keletkezik akkora. De azt is komoly hőelvezetéssel kezelik. (Nem fémhálóval)

Valahol egyszerűbben is le van írva, de most ezt találtam.
Érdekes rész a "Comparison", ott látható nem a lm, hanem a lm/W arány és ez a tuti a LED-eknél.
Szó sincs 6-7000 lm-ről, jó ha van 175+ chip-enként, nyilván nem is egyet alkalmaznak.
A LED Control résznél pedig látszik, hogy ha csak rádugjuk egy izzó helyére, hát az elég "prosztó" megoldás. Kétség kívül fényesebb a LED, mint egy izzó, de az nem minden....

https://www.hella.com/techworl...
Hogy ne lenne. A fényképezőgépek nagyon precíz fénymérő berendezések.
Így bármelyik kamerás mobillal tudod mérni a fényerőt, mert van rá applikáció.
Oké, az tény hogy nem hiteles műszer, de azért tájékozódni, összehasonlítani bőven jó.
Én is így csináltam LED-es világítást (nem refi) az MZ-be, hogy ne különbözzön a gyáritól. Soha nem szúrták ki műszaki vizsgán.
Kézcsókom kannácska!
Ah, varom, hogy a kisebbik picit elengedje a kannakat es megyek egy kort
Így van. Sajnos amit a dobozra írnak azt nem tudjuk ellenőrizni. Nincs fény erősség mérő a sufniban.
Ami nekem van azon fém háló vezeti el a hőt így nincs ventillátor.
Szia! Látlak mert te nem vagy tiltva!
Ehh,motor helyett van valami uj project?
Ha nincs szét cseszve a barlang akkor a kettő is sok
Hát ez az aláfestő zene elég gyenge, de a bigét szúrnám amíg a farkam állna
Legalább 2 percig
Érdemes lenne a motorod is átfesteni SárrgaFeketére
A sisak pedig nem tudom milyen, olvass róla tesztet
A motorom és a kabátom is fekete-piros-fehér,épp emiatt is választottam ezt a színösszeállítást.
Igen kifutó széria,de plexit úgy gondoltam rendelek hozzá pluszba 1-2-őt..4000 ft/db..nem vészes.
Na igen. Akinek meg törik azt meg cserélik gariba.
Elegge kifuto a tipus.......nem biztos hogy jo otlet,mar az alkatresz ellatas ha eltunik.
Mondjuk ketevmulva nincs plexi.