Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem az felesleges.
Sportrobogo.
Úthenger hokedli.
Elöl-hátul.
Gyárilag 130-as gumit tettek a robogóra? Több, mint nagyzolás.
Kétféle lehetőség van tudtommal:
- normális, sok éve működő, hivatalos autókereskedés megveszi a járművedet saját nevére (neki ezért nem kell átírási illetéket fizetnie már évek óta), azonnal ki tudod jelenteni az autódat, ahogy a törvény is előírja;
- a "szokásos" nepper meg kitöltet veled egy biankó adásvételit, aminek a fele (a vevő adatai) üresen maradnak. Ott basz át, ahol tud. Egyébként ez már nem is legális, mert te 8 napon belül (!!!) köteles vagy kijelentened az eladott járművedet, az meg egy "fél" adásvételivel nem fog menni.
Nincs.
Passz...keress rá...
Az van 130/60-13-asban?
Aham...
De Pirelli Diablo Supercorsát vegyél szerintem...
Aki képben van, ha eladok autót kereskedős cégnévre akkor ha lejelentem utána lehet belőle gondunk amennyiben a kereskedő valamit variál?
Ez SportSmart Max amúgy?
Én már nem váltok...nekem ez bevált.
Itt van a garázsban...ingyen viheted. 99%-os a futófelület,csak az oldala kopott picit
Lassan melegszik be....amúgy ha bemelegedett,jól tapad. Csak mint említettem,egyszer csak vége...és jön a meglepi
Supercorsaaaaa....Há mondom!
Túrázni tuti jó...
Dunlopot akarok venni!
Egyetlen jó dolog az 50-es motorokban, hogy bármilyen gumit tehetsz rá, nincs tempó, nincs súly, nem számít. Simson-on hátul a híres Heidenau K55 csak 16.500 km-t bírt és akkor kezdett kilátszódni a szövet. Szerintem még van benne egy 1000 km a belsőig.
Olyan mint a mitas.
Ez bridzssztóne?
Még élni akarok..de azért kösz
Próbáld ezt az anlast.
Ezt is kipróbáltam,de szar...elvesztette a tapadását egyik pillanatról a másikra.
Szerintem a Mitas a legjobb! Főleg az itt jelenlévőknek!