Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem szoktam ilyenen gondolkodni minél távolabb annál jobb, kevésbé kell rá figyelni. Egyébként se sürün firdul elö
ezeket én is utálom halad az ember 90 felé és 3-5 méterre a seggemben van
egy volt munkatársam is ilyen farok volt kicsit féletem is ha ő vitt dolgozni
Szeretem az ilyen autósokat.
Idegállapottól függ, hogy elengedem vagy lelassítok 40-re és kilométereken keresztül jön mögöttem.
3X2 deci 6X!!
Ma hosszabb úton voltam a géppel, és az utak tökig voltak motorossal! Meg még volt hülye autós is aki mögöttem jött pár méterrel, így aztán szerencse, hogy el kellett kanyarodnom! Semmi más gond nem volt , remek idő és sok motoros! Alig győztem integetni
Van olyan fájdalomcsillapító
Dehogy varhat. Valahogy befejezem.
Igazad lehet, én mindig minden tervemet szem előtt tartottam, de egyszer a szemembe ment és azóta sem tudom kipiszkálni.
Murga eggyel fentebb volt a listán 66 fövel!
A terv az várhat!
A kezed jöjjön rendbe!
Volt rosszabb is, megcakkozta a kormot, es nem tudtam rendesen kitisztitani, de az jobban bosszant hogy le vagyok maradva a tervel.
Hát ez nem talált, amire gondoltam az már nem ilyen romos
Orfalu vagy Hetyefő?
Ha a templom mellett bemész a kis utcán akkor eljutsz a cigányhegyi kilátóhoz és elég szép terepen mehetsz ha jol tippelem hl készült
Ma kiment mindenki akinek volt valami inditható gépe szerintem.
Ne stresszelj, én már félig levágtam eccer ugyanigy az enyém 1-es koronggal, megmaradt :))
Nekem is ennyi jött össze - száznál jóval több motorossal találkoztam.
Kényelmes, meglepően jól kezelhető, fordulékony, szarabb infrasruktúrával ellátott túrákhoz kiváló. Cserébe gyengécske, előzéskor most már kezd világos lenni, miért mondogatják mindig, hogy vissza kell váltani. No meg a v2 elég fura a sor4-ek után.
Remelem a kormom megmarad.
Na jó, akkor jobbulást.
Flex, veletlen.,nem.
Nem tudtunk időben indulni, ezért maradtunk
Magyarországon.
Sikerült egy 300km kört tenni.
Varadero marad?
Mivel és miért? Legalább jólesett?
Tehát a válaszom helyes, térjünk rá a jutalomra.