Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1008ö7km
A kuplungkart elhagytátok...
Hová?
Haza is értünk.
A közeli faluban ki is szedett minket a rendőr a sorból, jól rácsodálkoztak a szállítmányra, de ennyi is.
Az igazság az,hogy csak délután kettőtől csináltam 17-ig, mert délelőtt még ragadt a festék
inikém nem raktam fel csak a kerítés felét, hogy nehogy nagyon rádverjek
No, csak sikerult lehegeszteni a terv 80%-at.
Túl sokan akarnak keresni rajta , hogy háljanak az édesanyjukkal az ilyenek!!
Én ma is beszereztem az állományt, állom helyetted
Nem is szereted a sört - látom a szemeden!
De legalább nem vagy buzi, mert van flexed
Tehát esélytelen hogy bárki kitalálja, mert mi a fenének menne bárki is zsákfaluba ha nem ott lakik?
Így azért könnyű sört ajánlgatni
Az hogy mi a szabály, az adott bürokratát nem fogja érdekelni ha "ő úgy szokta"
Már ezzel is szarakodnak?
Régen nem voltak ilyen finnyásak.
Látod ez a szar, ha úgy lennék gazdag, hogy nem értek semmihez akkor boldogan húzogatnám a farkam amíg nézem hogy más dolgozik nekem. De így mindent én csinálok, hiába van pénzem, mert tudom hogy milyen szar munkát végez más
Szia.Ma kiugrottam Pozsonyba a motorkiállításra és ott sikerült megnéznem,ráülnöm a gépre.Tetszik.A bérlésen már én is spekulálok!Meglátom még!
Szia.Ma kiugrottam Pozsonyba a motorkiállításra és ott sikerült megnéznem,rápattannom.Tetszik!
A trollokkal nem foglalkozom!Amúgy ma kiugrottam Pozsonyba a motorkiállításra és ott sikerült megnéznem és rápattannom a motorra.Változtattak azért a 2018as-hoz képest.Tetszik!
Csak Laci nem szokta elengedn
Ő a tükörből nézegeti.
Azt se sokáig.
Én is inkább elengedem, főleg, ha olyan úton megyek, ahol érdemes nézelődni is!
Igen ha ezt az útviszonyok megengedik, csak egy 3 számjegyű úton sokszor örülök, ha a 100-at tudom tartani! Aztán jön a lakott terület, ott szigorúan 50, mert többször láttam, hogy civil autóban be van pakolva a ""trapifasz" ", és mér vele, mert most már megteheti!
Én ilyenkor felgyorsítok 140-re . Leszoktak maradozni....