Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No asszem ez az ocskavasrakas alakul,60% koruli.De egyenlore elegem van a hegesztesbol.
Delutan motort mosok,jovoheten hideg lesz.
Jó olaj!
szerintem a többsége felfogja, de nem érdekli
akinek nincs veszítenivalója azt sok dolog nem érdekli
pl egy átlag kisebbségnek annyi tulajdona van ami rajta-kezében van, valami putriban hesszel tized(vagy több) magában aminek a többségének kb senki sem tudja ki a tulajdonosa
havi rendszerességgel érkezik egy kis pénz amiből tud enni inni mulatni ha nem elég megpótolja evvel-avval
ha sitten van akkor egyrészt a szállása sokkal jobb mint otthon ugyanúgy kap enni-inni, a mulatozás kimarad, de ezt kompenzálja az a kis életszínvonal emelkedés amit az ottani élet bizosít(haverok továbbképzés, konditerem stbstb)
szóval neki a sitt kb olyan mint amikor az ember elmegy a haverokkal valami kevés csillagos de nem putri szállóba annyi különbséggelhogy nem lehet onnan x ideig kijönni
ellenben egy fehér honpolgár ha bekerül neki azért az ottani életszínvonal sokkal szarabb, otthon van veszíteni valója, pl az állása jó eséllyel ugrik, utána meg vagy sikerül rendes munkát találni vagy valami tróger meló lesz sokkal kevesebbért
ráadásul ott nemigen tud haverkodni, mert vagy a kisebbség a többség vagy valami aberrált fehérrel tudna csak haverkodni, egyik sem egy kedvező alap a barátkozáshoz.......
Ez melyikőtök volt?
Most már lazán előfordulat hogy svéd nemzetiségű volt
Mazo...
Most nézem Xado...
Ezen vajon él még a garancia....
http://youtu.be/srsAg4TPZjU
Ez igaz!
De ha megtámadnak más a helyzet...
Téged egy pofonért hadbíróság elé állítanak, őt be se viszik.
Ez milyen törvény?????
Önvédelem...verjél be neki nyugodtan legközelebb
Van törvény...
Csak mi félünk a következményektől,ők meg fel sem fogják.
Az a baj, hogy ilyenekre van ahhoz szükségünk, hogy egy alap biztonságérzeted legyen.
Törvény kellene ellenük is, mint ellenünk.
Azt ígérték, hogy 2 hét kell P.Sándor úrnak, hogy helyretegye a közbiztonságot.
Háááát ezt ne elemezzük tovább!
Jól teljesítünk
Engem igen.
Az Örsvezér téren. balrakanyarodó sávban lerohadt a Jawa.
Forgalom miatt nem tudtam kimenni, de lehúzódtam a felezőre, hogy azért elférjenek mellettem. Egy Jaguáros díszfasz nem fért el mert nem érezte a kocsiját, beszólt én meg vissza. Erre kiugrott és behúzott egyett...rajtam sisak volt, így én csak meglepődtem, de szétverte a kezét és persze a kocsija mellett próbáltam visszafogni hogy ne boruljon neki a motor.
Utólag már belátom hogy el kellett volna engedni a Jawa-t, és látványosan fetrengeni egyet, had bassza össze a kocsiját, aztán magyarázkodjon a rendőröknek
Tudom...benne van a pakliban,de sajnos én nem mérlegelek ha igazam van.
Párszor már megpicsáztak túlerő miatt...volt hogy 1-1-ben is...de nem hagyom magam alázni.
Haverom rádudált egy kocsira a lámpánál mert zöldre váltott,abban a pillanatban kipatattantak belőle hárman. Annyi ideje volt hogy lenyomja a zárat..rúgták,verték a kocsiját.
Nekem alapcsomag a boxer meg egy gázspray a kocsiban...sosem lehet tudni
Olaszliszka...
Baszomszájba mindet...
Ezért írtam, hogy csak csínnyán az ilyenekkel!
Pedig igazad is volt, csak sajnos már mérlegelni kell!
Már nem lehet 1-1 ben lejátszani.
Kiszáll egy 70kg-os kis fiatal dögevő, gondolkodás nélkül megtesz velünk bármit sajnos.
Itt tartunk.
így kell kemény voltál csoki
Mindenhol belefuthatsz egy ilyen féregbe.
Volt már bennem kés....igaz a kezemben....és ez is pont az a réteg volt
Itt az ideje elköltöznöd....
Ezzel azért csínnyán kell bánni, mert lehet, hogy felénk, a melledben egy késsel, és szirénázó mentőautóban ébrednél.
Furcsa ilyet feltételezni, de sajnos egy bizonyos rétegre a törvény nem vonatkozik.