Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugye? Olyan mint a vénasszonyok. "én nem nézem a Dallast", de azért tudta hogy pontosan hogy mit csinált már megint az a geci Jockey
15 évnél is több , h leálltam a tvről, mer' már akkor is nézhetetlen volt
"mikor még a lépcsőjükre kuláztam 3 évesen " biztos kevesellték, hogy kicsi a kupac! Csak hogy motoros témához szóljak!
"Hideg szél fúj, Édesanyám, bacca meg a kendőt !!" Még az éjjel telelököm a régi szeretőt !
Ej mikor még a lépcsőjükre kuláztam 3 évesen és wzéet a szülei kitiltották a bátyámat tőlük aki rám vigyázott.
Nekünk adtak formanyomtatványt és azt írattuk alá a tulajjal és így jó volt nekik, de lehet, hogy ez helyi sajátosság.
az a meghatalmazás mi? van neve?
sosem volt még ilyenem
Buborék
(Írta: Laár András verse)

Ej, buborék, buborék,
Színejátszós, csodaszép,
Imitt veres, amott kék,
Orromból gyött ki elébb.
És meghatalmazás a tulajtól, nem elég az üt szerződés legalábbis nálunk amúgy csak ennyi,
szóval akkor ugyanúgy csak az üzembetartói kell az okmányirodába meg a biztosítási papír
De a bankkártya a leggyorsabb és egyszerübb, egy sorbanállással
Bank kártyával vagy csekken a postán. Mindkt esetben van igazolásod
üzembetartóihoz ért valaki
ezt találtam:
Az üzembentartó átírásához / kérelemhez csatolni kell

a vagyoni értékű jog bejegyzését megalapozó okiratot
az új üzembentartó nevére megkötött kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás meglétének igazolását
a vagyonszerzési illeték megfizetését tanúsító igazolást
az előző forgalmi engedélyt
az új forgalmi engedély illetékének megfizetését tanúsító igazolást (amennyiben új okmány kerül kiállításra)
ha nem az új üzembentartó intézi személyesen, akkor a meghatalmazást a képviseleti eljáráshoz
az ügyintézéskor eljáró új üzembentartó magánszemély, vagy meghatalmazottjának azonosító okmányai, melyek az alábbiak lehetnek
Ha az új üzembentartó magánszemély:
-személyazonosságot igazoló okmány

ez mi a fene:
a vagyonszerzési illeték megfizetését tanúsító igazolást

ezt ott fizetem be helyben az okmányirodában????
Hú b+ az az zöld íjjász meg a flash meg a hozzá hasonlók nagyon gázok, a szinkronok is olyan nyálasok hogy kb nézhetetlen
"Hideg szél fúj, Édesanyám, bacchatja a kendőjét!"
A látványvilág tuti jó,inkább animációs stílusokban van részenként váltás.A történekek amik kiemelik a többi közül.Tele a púpom a sok blőd fantáziátlan sablonos hollywoodi forgatókönyv nélküli dollármilliós cgi faszsággal.
Sorozatokban is az a szörnyű CW által nyomott marhaság ami már az arrow-ban meg az összes DC sorozatban megy.Akció közben nekiállnak csöpögős szerelmi dumára.Fasz kivan hogy 2 őrt lenyomnak 3 perc alatt és kapok mellé ebből a nyálfolyamból 15 percet.Mert olcsóbb mint a stunt koordinátor.
Talán a Titans ami különbözik.
Ezeket a rajzfilm szerű dolgokat nem szeretem
A cgi-vel semmi bajom mert sokkal élethűbb mint a 90es évekbeli lószőrből és zsákvászonból kreált farkasemberei
Nem az.Simán végignyomtam 1,5-2 óra alatt.
Ez eléggé nézhetetlen dolog
Én vagy 3 éve nem nézek tévét
Tegnap a meccset néztem, vagyis ott voltam amikor ment, egyik ismerős pc-jét berheltem aztán a tv volt a monitor is
A gyerek a netflixre előfizetett azt nézi én meg a youtube, vagy leszedem torrentről reklám nélkül a sorozatokat
Jelenlegi favorit.10-20 perces részek,mind más stílus.Mint könyvben az antológia.Legtöbb rangsorban az BEYOND THE AQUILA RIFT a legjobb nekem GOOD HUNTING,THE SECRET WAR,es a LUCKY 13 a top 3 de mind jó,nincs rossz.A putyin a ALTERNATE HISTORIES-ból odabasz a holdon.

http://youtu.be/m6cPvrSqKmU;t=302s
Viharos szél lett Tapolcán, fúj mint az állat! Pedig már azt hittem , hogy jön a nyár! Még az eső is szemerkél assza meg a q..a anyját neki! Egyelőre a nyár helyett ez van, miért is lenne úgy hogy nekünk jó legyen!??
Discovery.