Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elnézést kérek, hogy rontom a magyar levegőt.... majd ritkábban lélegzem... úgyis tegnap este voltam, tüdőröntgenen és minden rendben azzal is, úgyhogy jó tüdőnek nem kell annyi oxigén
befejeztem, mert én nem tudom... ezt sem... majd megmondjátok, mit láttam és ahhoz tartom magam...
csak azért írtam, mert a hangoztatott nagy sötét középkort kerestem kint... én is kíváncsi voltam, mi változott 3 év alatt.... jelentem, csak több lett az új dízel autó... szóval azt sem kell elhinni, amit itthon mantráznak... vhol a kettő között lehet az igazság...
Azert K Istvan ott elo fotumozonk szemelyes velemenye erdekelne munchen migri relacioban.
Vagy barki ottelőe.
Mi csak turik lehetunk akik egyhet utan alkotunk velemenyt.
Amugy az emberkek mindig szemelyes preferenciak utan alkotnak velrmenyt.
Van aki szereti a multikultit,van aki nem.
bocs....
ez félrement....
nincs nihil, nem kell félreérteni... de az a mantrázott nagy sötét középkor is távol van nagyon....
egy fórumon.... mokázol velem?
Kibaszott szarul ereznem magam egy feher k1600 on.
Huhh,ne szivd mellre es orulj hogy kulonbozik a velemenyunk.
Tíz éve kint élő barátaim sem ezt a szíp nihilt mondogatják,de mindegy!
tudod mit, igazad van.... nyugodtan magyarázd félre, IGAZAD VAN... boldog vagy? szemellenzőt levenni és nem kell félremagyarázni, amit írtam... ennyi.... de most hamut szórok a fejemre, mindenkinek igaza van, csak nekem nincs és megkövetek mindenkit, mert itt mindenki mindent jobban tud, lát, tapasztal, érez, él... én meg csak egy kis hülye vagyok és mindent rosszul látok, tapasztalok, csinálok... meghajlok a temérdek tudás és bölcsesség előtt.... ki is megyek a kilátóhoz és dicshimnusz mellett megkoszorúzom a Balogh Zoltán idézetet...
En meg mondom hogy nem.
Es az itteni irasok alapjan logikusan visszaolvasva van hasraeses es elegedetlenseg.
Ami nem gond,mondom,csak tegyel ellene.
A felesleges morgast nem fogadom el.
még 1-2 szezon és 60-70e km... lassan csere érett, olyan árban mennek, amennyiért vettem 2016-ban 30e km-el....
BALESETMENTESET KÍVÁNOK!!
Tapolcán süt, sehol egy felhő, egy verébnek nevezett tollcsomó itt üvöltözik a fán a ház előtt, gondolom örül, hogy nincs hideg! Szép jó napot Nektek is , remélem ma aki él és mozog annak már indul a motorja! Én majd csak egy fél óra múlva!
mondom, hogy gyurcsányosodsz....
nem vagyok hasra esve, eddig sem voltam... lemaradás meg van, és qrva nagy az most is... köszönöm, nem tudsz elüldözni, jó nekem itt is hol láttad a nagy elégedetlenséget részemről? vhogy a szerviz közelségére sincs szükségem, ez a fos szar bmw csak megy hibátlanul....
nem csak a várnegyedben voltam... ott is van "nyócker", ott nem voltam, de az eddig is volt mindenhol... sokat metróztam, autóztam is. Akik ide csak a váci utcában járnak, azok sem tudják mi van a városban, de én nem csak a belvárosban voltam. Nekem is élnek kint haverok, kint dolgoznak gyártóknál, köszönik jól érzik magukat... de mondom, hogy szokjátok: igazatok van, megint és mindig.... csak a káosz és a nyomor van kint maradjunk annyiban, hogy mi jobban tudjuk innen, milyen szar nekik ott....
Dehogy is.Járok a csodás nyugatra.Csak nem vagyok hasraesve tőle.Van elmaradás,csak nem akkor mint te gondolod.KB olyanforma a kocsik összetétele mint itt,a turistahelyek,szállodák környéke csak rendben van mint itt.Vagy marokkóban,vagy dubai-ban,esetltleg rijadban is nagyon jól ellehet a turi.Csak mondjuk minden nyilvános hely ajtójában fémdetektor van.
Azt viszont soha nem értettem hogy ha valaki ennyire elégedetlen ahol van,miért nem megy oda ahol jó neki?
Vagy ez ilyen mazo dolog?
Jah és jó dolog hogy közel laknál a BMW szervízhez.
a cikkben benne vannak a trafi helyek, majd figyelem.... bár ott is a délebbi részre jelölték, meglátjuk... majd megírom...
A sok megállás nem gond szeretek heverni az út széli gazban
Főleg ha a motor nincs rajtam
Amit leírtam az ott élők tapasztalata.
Nem egy kirándulóé a gazdag negyedből.
A várban nálunk is takarítják a járdákat, és putrit sem nagyon fogsz látni.
100-120 között járok országúton és muszáj hamarosan elindulni, ha sötét előtt haza is szeretnék érni. Amúgy velem szar motorozni, mert óránként / később már félóránként megállok nyögni, jajgatni, sóhajtozni, pisikélni. Persze füstölgő bagóval a pofámban...
Kicsit várjunk amíg jobb idő lesz mert a honvédségi gatyám 20 fok alatt elég hideg
Amúgy szoktál sietni? Mert nekem hegyi áttétel van fent 80 felett nagyon pörög a motor
Május után lesz csere
Ebben bízok én is.
Nem vezetek veszélyesen, vagy túl gyorsan, de a traffipax csak egy olyan veszélyhelyzet számomra, mint a bekötő út, vagy a figyelmetlen mazsola. Ha rejtett a traffi, akkor ez egy olyan veszély helyzet mint a bokorból elém ugró őz. Védhetetlen. Mondják hogy lassabban kéne menni. Ja kolléga 30-al ütött el egy őzet. Azt is ráverték hogy ő volt a hibás.
Összességében senki nem lassít attól hogy elé ugorhat talán egy őz.