Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szépen elspoilereztétek ezt nekem, direkt egyben akartam megnézni szinkronnal (szerintem jobb mint az eredeti) erre már a feléig tudom mi lesz.
Igy is lopják
Ez igy igaz. A hulladék se olyan nagy gond, csak egyenl re jobb hisztizni mert akkor tolodik a dolog és sokat lehet szakitani a fosszilisböl ami pillanatnyilag szennyez
Azt fel kell loni a napba.
Mindenki megáll a feszültségnél, az árammal senki nem foglalkozik, pedig az igényli a keresztmetszetet.
A svedek meg kiassak a rengeteg vastag rezkabelt a foldbol.
Abbol már nem kell.
akkor lesz paks 2-3-4-5-6 is
nem tudom mennyi urán van még a föld alatt, de az atom az egyik legfaszább nem megújuló energiaforrás
csak a hulladékkal van némi hiszti mert belátható időn belül nem bomlik le virágfölddé
Szigetelési szint problémák, életteni hatások plusz kurva drága.
a hazaknal az is gondot okoz ha egyutt meg a mosogatogep meg a mosogep.Majd egy tolto meg be is baszik.
ezekre én is gondoltam, de nemigazán találok komplett leírást
a behegesztett alátétet vélhetőleg meglátom a kipufogóban de sok esetben ettől trükkösebbek

láttam olyan cdi tuningot ahol be kellett fűrészelni a cdi-t egy bizonyos ponton egy bizonyos mélységig aztán megszűnt a fordulatszám tiltás
na a 230 helyett legyen a 400 vagy 600 vagy a rák tudja mit bír
az a lényeg hogy 2-3x akkora feszültséget biztosan elbír az utcai hálózat
így 2-3x akkora terhelést elbírna a jelenlegi hálózat pár trafó cserével
Vagy legalább ne ebből a topikból puskázzon, mert akkor ráb@szik!
Igen, és nehogy puskázás legyen!
Dehogy nem lehet! Oda kell küldeni néhány politikust, aztán úgy el lesz tolva, hogy olyat még nem b...sztak
A villanyautó tétel lesz?
Elektrotechnikából !
Miböl má megint
Semmi, csak egy komplett szénbányát nem lehwt eltolni az utcai hálózatokon.
Azért számolt autónként 10kW-tal, és nem 120-szal..... Te is előbb írsz, aztán olvasol.
Remélem is, mert szerdán felelés lesz!
A 10 kW nem éppen gyorstöltő kategória
Akkor sem kisebb az igény, csak a pillanatnyi terhelés lesz kisebb.