Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Főleg hogy nincs is annyi villamos, mi?
https://villanyautosok.hu/2019...
Ezek alaptalan félelmek, de nem akarlak meggyőzni, mert akkor ki fizeti helyettem az adókat
Ha elterjedtebb lesz a villanyautó, akkor majd rájössz.
Én is úgy vettem hogy 30km fix távolságra kell az asszonynak, amit kényelmesen bír, de nyilván kipróbáltam mindent vele.
Meglepően sokat bír ezzel a pocsék hatótávval is. Napi rohangálásnál sem volt semmi gond. Felmentem vele Normafára, ki a Római partra vissza Vecsésre, amikor otthon vagyok töltődött, akár 30percet is. Lidli vásárlás közben villámtöltőn 15perc alatt szinte telifosta ezt a kis akkut. Egy pillanatra sem kellett megállnom vagy várnom töltés miatt, pedig még elég pocsék a töltőhálózat.
A püspökladányi radarunknál amikor csinálták a földkábelt. Az őrök ki voltak rendelve az árok mellé, amíg feszültség alá nem helyezték, mert tényleg ellopták volna
Amcsiban megvertek egy ürgét aki a moziban felált és bekiabálta valami film végét, vigyázz mert sokan akarnak már megverni
Én is mennék pofánbaszni, csak kistarcsánál meg kell állnom tölteni
Na, le vagyok maradva 2 oldallal, francnak írtok ilyen sokat, aztán meg megint engem baszogat Levi hogy sűrű vagyok
Szegény
Sok hülye volt az utakon. És velem együtt egyel több.
Nem bírják az emberek a frontot. Zolin is nagyon meglátszik.
Az is csak effektivben.
Oszlopon most is 400 megy.
Te csak azért 230-at látsz, mert a nulla és a fázis között van ennyi, de két fázis között a 120fokos fázis eltérés miatt 400-ra jön ki.
A terv ez, vezérelt töltés, pont mint a bojlernél. Meg sokminden vezérelhető lesz szerintem egyszercsak, mivel az advesz mérők már mind gsm kapcsolattal és simmel vanak szerelve, igy egy gombnyomással minden megoldható lesz némi körítéssel.
Amúgy szerintem felesleges variálni a fogyasztók feszültségével.
Középfeszültség meg elviszi amit kell.
Simán okos hálózat kell, ami akkor tölti a kocsit amikor van felesleges energia. Cserébe olcsóbban kapod, ahogy a villanybojlernél.
Még okosabb esetben, kivenni is lehetne a kocsi akkuból (ezért jobb helyen fizet a szolgáltató) így pedig a sok villanyautó nem probléma, hanem megoldás lehetne a megújuló energiák kiszámíthatatlanságára.
Persze lehet tölteni azonnal is ha épp ez kell, de nyilván csúcsidőben drágábban. Sok szarrágó nem fogja túlterhelni a hálózatot, ezt garantálom :))))
Van olyan területahol még igy van, minden oszlopon trafó
Pedig Bogyó aggodalmai jogosak, bár nem vagyok teljesen képben mi mellett érvelsz, dobd már be a linket. Ismét
Bár a villamosmérnöktől rosszabb nem kell a földre
Szerintem ott még mindig divat, mert a 110V szarul terjed a drótban, ezért minél közelebb a fogyasztóhoz alakítják csak át.
Nemfog. És kényelmesen meg lehet csinálni. Olvasd el a cikket amit linkeltem. Minden szépen le van írva, körül van járva.
De, elolvastam végig - csak én nem látom ilyen rózsaszínű ködben a jövőt.
Megint hiába linkeltem. Nem olvastad el.
Pedig a villamosmérnök srác elég jól utána járt a szolgáltatónál ennek.
Röviden. Meg lehet csinálni.
Hülye vagy? A sok ablakból lógatott hosszabbítótól összedőlnek a lakótelepi házak, PAKS42 meg feketelyukká alakul, itt a világvége, jajajajaj

De amúgy egyetértünk.
De az ugye megvan hogy azt szopatják meg legjobban aki legutoljára vált elektromosra? Lehet ragaszkodni a füstösökhöz minél tovább, valakinek muszáj fizetni az általam be nem fizetett adókat addig is
Így van ini! Jobbosban a bal forgalom, balosban meg a csodakorlát vagy az sem...
Azért remélem legalább 1x "elköszörülünk" együtt, azt legalább fotózol remélem pár profit amit megkapok én is, majd iszunk rája...
legyél bátor
amúgymeg ettől is öregebb akarsz lenni? így is ezernyi bajod van, aztám egyre csak szarabb lesz minden
szóval legyél bátor
Országúton - ahol egy 1,4-es Fasztra is százzal jár - elvből nem megyünk 70-es tempóval, mert valamelyik hülye elbőbb-utóbb kinyír. Erre már a 125-ös csopperrel rájöttem....
Ennyi!
jó ez a fészbúk lehet jókat röhögni
aztán anno azt hittem hogy a fekete pákótól nincs lejjebb, de az igazi hülyék köztünk járnak
mostanában kicsit meguntam a bozótost, ellenben az aszfaltot még mindig nem szerettem meg
nyugi
ha a felvezető 70el megy senki sem fog basztatni hogy miért csak 120al tud menni az a kis gs