Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zolinak igaza van: egészségesebb a fagyi, mint a lángos:
https://index.hu/belfold/2019/...
Tehát ha én Priusal vontatok egy lakóautót (szigorúan a megengedett 70-el), amin van bringa, akkor ott helyben agyonversz?
foleg a biciklis+lakoauto.
ruhellem mindkettot.
nem lepődtem meg....
csak valami bajság volt már nem emlékszem mi aztán verték nagyon magukat
persze részben igazuk volt, de fel kellene ott is fogni hogy ahol 10 autó megy el óránként ott elfér 100 biciklis is , de ahol 100 autó meg el óránként ott 2-3 biciklis is elég szép fennakadásokat tud okozni, főleg aki nagyon "öntudatos"
amúgy a legszomorúbb hogy a bicikliutak többnyire teljesen alkalmatlanok sportolásra mert mondjuk egy 2,25-2,35 gumi 1 bárral még elmegy hobbi szinten, de már egy 1.5ös 5-6 báron kirázza az ember fogát
" annyira megizmosodtam hogy az tolja ki, ezért van csak pocakom" Mert az mind hasizom!
Azt ne mond hogy meglepődtél
Nem
Azzal együtt -3kiló, de azt nem jegyzem.
Már tavasz óta tekerek, megindult a fogyás, csak nem elég gyorsan, meg ez a szar esős idő is betett.

Jelenleg ott tartok hogy elég vékony a háj réteg a hasamon, de annyira megizmosodtam hogy az tolja ki, ezért van csak pocakom
egyszer egy biciklis fórumban megemlítettem higy a bicukliseknek semmi keresnivalójuk nem lenne az utakon a megnövekedett forgalom miatt
kb mint amikor megrázom a méh rajt a fán úgy zúgtak fel
pedig ha végig gondolnák teljesen igazam van: ahol kocsi megy ott ne menjen bicikli. legyen sok bicikli út és a belvárosból takarodjon ki minden kocsi
ezzel max vizet vesztesz,iszol egy vodorrel es ugrott a -1kg.
Amugy hajo meg busz nem volt?
-1kg-ból kb 95 deka víz veszteség
Nabakker, azért karistolt a bringaúton olyan hangosan

De azért nagyon büszke vagyok magamra, ha már te nem értékelsz engem úgy ahogy kéne
28km bringával 18ker-ből a Római partra, ott 10km kajak, majd vissza megint 28km bringa.
Egy ilyen kör instant -1kg, szóval még kétszer megcsinálom és nem kell cipőkanál
Á, nem a kátyú nem probléma. Simán kisebbségi komplexus.
Ha beszólsz mint öntudatos autós, akit simán zavar a létezésünk, persze hogy visszapofázik. Én is visszapofázok olyankor.

Amúgy tudom mire gondolsz, azok csinálják ezt, akik kizárólag bringával közlekednek. Kibaszott öntudatosak és nekik joguk van mindenhez, és fel vannak háborodva ha a fizika törvénye nem úgy adja ki ahogy ők elképzelték. Mostanában itt pesten azért már megszoktak minket. Viszonylag ritka az ilyen, és normális autós, meg a normális bringás igyekszik együttműködni.

És ez nem a bringás felszereléstől függ. Az csak azért kell mert abban lehet kényelmesen sokat tekerni.
Ez tényleg így van Én is folyamatosan pofázok vezetés közbe, de ez is a része, hogy a többi mind hülye

Bringával azon röhögök, hogy látom hogy piros a lámpa de nagy gázzal megelőz, rájön hogy sor van, megáll én meg elsuhanok mellette. Ilyenkor persze látom hogy lilul a feje, de mi a fenének nem gondolkodnak előre.? Meg az sem világos hogy ennyire nem érzik a kocsijukat? Akkora sáv van erre, hogy a kamionok is simán elférnek mellettem sávon belül. Ehhez képest a Twingóval ott feszeng mögöttem, hiába húzódok le meg integetek neki hogy gyere már.
Az hogy egy új helyzetben parázol az teljesen rendben van. Lényegében jó úton haladsz. Ha sokáig így közlekedsz, akkor egy idő után reflexből kezeled ugyan ezeket a helyzeteket, és már nem érzed magad veszélyben, meg nem parázol.
Biztos, hogy kajakra kajak, az a dolog!
Nem sokról maradtál le
Motorral soha nem voltam ott.
Őőőőő,lehet nem tudod, de ez kajak.
Igaza volt ininek.
30km bringázás után sincs melegem
Évente háromszor megyek oda kb
Ne sajnáld szegény lovaktól, hadd legyen nekik is valami örömük!!
Mindjárt leteszik az uszályra (élő videó):
https://index.hu/belfold/2019/...
Kb
Neki azért ilyen cuccal új távlatok nyílnak megdughatja az összes lovat a réten