Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én írtam 200 km-er alatt ki sem toltam a garázsból Ha beöltözök az nem városi motorozás
havernak nem volt vicces. Egy helyen kilyukadt a lába, a több sem felületi hám srülés volt hanem elég mély sebek. Kórházba vittem és napokig 40 fok körül sebláza volt a felépülés is eltartott egy darabig Ez 100 méteren belül történt Szerintem meg mindenki úgy motorozik ahogy akar.
A szart sem ér a ruha meg hülyeség, azonkívül, hogy nekem is lejött volna mindenhonnan a bőr a karambolnál valószínű a lábam is oda lett volna. Nem kis térdprotektor van a ruhámba mégis megzúzodott a térdem, hogy hetekig hajlítani nem bírtam. Na mi lett volna ha nincs ruha erre inkább kíváncsi sem vagyok
Aki ennyi távra használ motort a városban, annak gyalog vagy biciklivel kell menni.
Ez nem lazaság!
Városban ha motorozol nincs menetszél...vagyis minimális. Ha meg negyven fokban megfog 5 lámpa,a hatodiknál már tényleg azért imátkozol hogy ne legyél rosszul. Mész kb 50-70 körül...ha elfikkansz lesz pár horzsolásod,nem nagy dolog. Amiket felraktál képeket viccesek szerintem....több a jód mint a seb...
Kellemetlen de gyerekkoromban szinte mindíg így nézett ki a térdem meg a könyököm és semmi bajom.
Ha meg elbasznak szart sem ér a ruha,mert törni fogsz az ütközéstől. 80-100 felett már van értelme...persze véd kis sebességnél is,de szerintem nem éri meg felvenni. Jól néznénk ki ha minden robogós Rossinak lenne öltözve
Nyári kesztyű,motoros farmer,motoros cipő...városban elég szerintem. De ha nagyon óvatos vagy,egy gerincvédőt felvehetsz a póló alá.
Én csak azt nem értem,hogy miért irritál benneteket ha én leakarom radíroztatni magamról a bőrt???
Miért zavar?
Én gyakran elugrom egy haverhoz vagy bemegyek a városba akármiért,stb.
Húztam már le a bőrt még a hasamról is mert elbasztam valamit.........................ÉS?
Mi a tököm köze van hozzá másnak???
Én is 30+ éve tolom,ma full cuccban enduróztam,de holnap ha ráülök az utcai szaromra tuti ,hogy nem fogok agyig beöltözni és ha szétcsap valami kretén ,vagy elkottázok valamit az mást miért érdekel annyira,hogy folyton a pofámba tolják??!
Ha felhozza valaki a TB-t azt esküszöm megkeresem!
Erről a macska jut eszembe Na az olyan hülye mint te, hogy semmiből nem tanul
Én még suliba jártam akkor estem először olyat motorral hogy dokihoz kellett menni
Kiszedte a bőr alól a zúzott kő darabokat tetanusz a seggbe és viszlát hülyegyerek
Azóta egy csomó minden szakadt-repedt-törött de akkor se öltözök más bőrébe, és ahogy melegszik akkor egyre kevesebb a ruha
És leszarom mi baj érhet mert ha kényelmetlen a cucc inkább el sem indulok és ami igazán véd az nem kényelmes
És akkor sem inogtam meg amikor bokától heréig gipszben voltam 6 hétig, még bottal tudtam menni de már csapattam finoman a földúton pedig úgy kellett feltenni kézzel a lábam a lábtartóra
ja ja szeretem a laza srácokat minek öltözzek be? csak a boltba ugrok el egy cigiért
Tessék ez egy fórumos társam. Elkértem a szarját, mondom hagy próbáljam 220-nál nem ment többet a fos de még 6-ban is harapott mert a hátsólánckerék kb. felni nagyságú volt. Azt megmutatta, hogy jó elváltani kettesbe
Aztán volt még egy másik cimbi, aki feszt rövidgatya pólózott. Mondtam neki nem lesz ez úgy jó Azt mondta 20 éve így motorozik majd Ő azt tudja Rá egy évre már nem tudta és soha többet nem
Én nekem voltak íratlan szabályaim. Mindíg felöltözök tetőtöl talpig. Épp ezért 200 km-ernél kevesebbet nem megyek ha már beöltöztem és nyáron soha
Pesze én nem akarok rábeszélni senkit a bőrre Mindenkinek van sajátja amíg még megvan
Meg hát ezekben a melegekben sokkal jobb is a könnyű viselet
A bal kisujjam zuzodott.
De a légpárna megvédett
Dehogynem, egyszer hasmant kiterultem szlovak zergebaszta favagoösvenyen.
Vágasd ki a hasadnál...oda úgy sem kell
Amíg bele nem fogyok a príma spyke GT Air cuccomba kénytelen vagyok a bering kabátot használni.KB 23-24 fok az ameddig príma 28-30 nál már szauna,de ahogy elindulok már elviselhető.Ez van,próbáltam 60-as alpin Jaws vagy mi a tökömet szorít,talán bélés nélkül,meg motegit 58-ast az
Egyik sem ér fel kényelemben az öreg spyke-val.
Ha nem sikerül a kúra télen belerakatok valami rugalmas bizgere anyagot,hátha tudok majd levegőt venni.
Hiába a TV-néző izom nem gyerekjáték.
D
Kibírhatatlan városban. Volt hogy lámpánál imátkoztam miközben néztem a másodperceket...brutál.
Nem vészes,picit lehet izzadni.Ki lehet birni.
A mostaniak fele bőr,a fele meg szelőző perforált anyag...
De az én gatyám full bőr,a kabáton meg van kétoldalt a mellemen két zipzáros szellőző...lófaszt sem ér
Csak városon kívűl veszem fel nyáron...városban póló meg rövidgatya. Mondjuk nem is csapatom..(annyira)
Mert a sportmotorosok kemények
Na meg az endúrósok...
nekem ilyen zubbonyom van: https://tereptarka.hu/katonairuha
cippzáros+patentes
ha melegebb van akkor csak a patent van használva és mér 30as tempónál is átszellőzik az ember
pl szombaton egy póló+ez a zubbonnyal toltam kecskeméten kicsit szopó volt mert volt forgalom meg útépítés ekkor kicsit izzadtam de gyors fel lehetett száradni
esni ebben még nem estem de a nadrág részében csúsztam már kemény agyagon meg sem látszódott rajta, nekem is megmaradt a bőr
aszfalt az tuti bántana benne
Mit gondolsz, miért rövidgatya, póló, fliplop papucsban motorozunk ilyenkor?
Najó én műbőr szandált szeretem fehér zoknival, de ez részletkérdés.

Az aki okoskodik hogy mindig be kell öltözni, már régen nem motorozik 30fok felett városban, mert melege van.
Szerintem direkt veszélyes lenne ilyenkor beöltözni, láttam olyat aki simán leájult a motorról.

Ha meg kimegyek a városból akkor nem probléma, mert haladok. Azt a pár lámpát ki lehet bírni.
Az indulás a durva, de én hűtött garázsból indulok, így ezt is ki lehet bírni.
Ja meg városon kívül mindig hűvösebb van, erdőben, hegyekben kifejezetten kellemes.
Masfel centi????
Garázsajtoba öltözől?
Nem tudom, hogy lehet megoldani másfél centis fekete bőr, hogy jó legyen nyári kánikulában. Beértünk egy nagyvárosba, azt annyi. Én pont az ilyen kánikulai napokon zártam rá a garázsajtót. Úgy voltam vele izzadjon a jó qrva annya. Hamar rájöttem,hogy nálam a motoros szezon nem a forró nyári napok Azért használtam,hogy örömem teljen benne, de amikor a tökömről is folyt a víz abba semmi öröm nem volt
ez a jó kép
szoval TK.Nemgond,a haverod hetente csinalja megis megvan meg.