Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szombaton este 8-kor az a rohadt gps csakazértis levitt ilyen hegyire.Ezek a labancok általában a faluk közötti hülye útjaikat is a fólyók nyomvonalán vezetik,vagy a hegyek közt.Nincs sok 6. teligáz 250-es egyenes.
Vagyis van de direkt nem vettem meg a 15 euros matricát hogy még véletlen se.
Na ez az neked az a nagyobb élményfaktor nekem meg amaz
Összement a mosásban neked is?
Az utcán másoktól félek.
Ahol tegnap szopattuk magunkat, ott négykézláb is kihívás lenne felmászni.
Egész nap jó ha mentünk 30-40km-t,de az olyan tömény élmény és adrenalin, hogy mindent visz.
bkv nem biztonságos
Mi van ha megkésel egy részeg
ezt már az előbb zotya is elmondta az élet veszélyes
Bár szerintem nem mindegy mennyit teszünk hozzá
Nekem pl. majdnem minden motorrommal a kórházban kötöttem ki
Nem csak a saját balfaszságom miatt (persze bőven volt olyan is)
Most úgy érzem ez nem hiányzik
Arról nem beszélve, hogy mennyivel nagyobb az élményfaktor a mint a 6. telinek.
Bár az is kétségtelen, hogy tudni is jobban kell.
Muszájból én sem, azért közlekedek motorral, mert sokkal élvezetesebb és praktikusabb mint autóval, vagy BKV-val.
na ezért a kijelentésünkért most megb.sszák a szánkat
Nekem nem is volt más pedig, de idősödtem annyit, hogy átértékelem ezeket a dolgokat és teljesen máskép látom.
Az ember a korral változik, beér. Ki később ki soha Ha kéri sem tolja 200-al mert fosik akkor meg minek motorozik
Nekem a nacional utakon volt alap a 200. Autópályán meg amit bírt
Nem olvastad a cikket? Sokkal veszélyesebb aludni, lépcsőzni
Ennyi erővel a fürdőszobába is fel lehetne venni a protektor inget.
Ha meg nem mozdulok ki, nehogy bajom legyen, akkor az elhízás öl meg.
Huhh,egy 1,5 sávos erdei kanyaroson ahol jó ha van 20 méter egyenes és olyan visszafordítok hogy 15 méteres a szintkülönbség ott a 80-110 minden csak nem andalgás.
Amúgymeg sose értettem ezt a 2utcán félek ,terepen nem" dolgot.
Láttam ipsét a lábából kilógó faággal lejönni videón,a felírás úgy szólt átvágott ütőeret,pedig nem volt etvasz az útvonal csak kiállt valami faág.
De volt olyan hogy a pofájából állt ki a faág.
Ráborult a motor,quad ráborult,a patakban alászorulva nem kapott sok levegőt.nameg ahogy a kormány széles csapáson 100-al tépnek az nem veszélyes annyira mint a kocsik közt............áhh.
Szerintem mindegy hogy mivel hol megy,ha reszeltek.
"... nem is lenne keresnivalója utcán egy sportmotornak...."
Jobban belegondolva, nincs is.
Én meg azt szerettem csinálni Autópálya 6 teli
Nem kell egyformának lennünk
Én nem élveztem 250 kg-os döggel az andalgást meg a hegyi kanyargásokat. Ha nézelődni akarok nem sportmotorral teszem
Szerintem az nem erre való. Ha mélyebben mögétekintünk nem is lenne keresnivalója utcán egy sportmotornak.
Aztán sok cimbi 120-140 es tempóval motorozgatott sportal. Akkor meg minek? Arra elég egy 4 ütemű trabi levágott tetővel, azt még a cucc is fér
Lassan úgy nézel ki mint törpapa?
Én nagyjából akkor hagytam abba az utcai motorozást mikor felsírt a gyerek,elkezdtem félni az utcán.
Mára meg az enduró akkora élményt ad,hogy kúrvára nem hiányzik az érdekes helyekig tartó favágás!
Tavaly óta megint van rendszámos motorom is,de nem sokat használom,viszont az tény,hogy melegben akkor sem fogok rá beöltözni ha kötelezővé teszik!
Ellenben tegnap a 30 fokos hegyen térdvédő,nagycsimma,fullprotektor,kesztyű,bukó.
Na mit gondolsz, tavasszal miért vettem nagyobb kabátot?
Jó akkor nem "tolod"

Elmondtuk az álláspontunkat. Te így döntöttél, én úgy. Tisztában vagyok a kockázattal, vállalom.
Csináld azt mint ini.
Fel se kelj a kanapéról.És nem lesz gond.
3 nap alatt mentem több mint 1600 Km-t.Egy alkalom nem volt hogy arra gondoljak jajj milesz ha...........
Persze nem is mentem autópályán 250 fölött.
Mert azért egy métert nem mennék hogy fel és csőgáz.
a legkevesebb oda-vissza
Én nem motorztam, úgy, hogy átszaladok a szomszéd faluba
Ahhoz jobban útáltam beöltözgetni Annélkül meg nem mertem elindulni
Tehát, ha a motor előkerült azt beöltöztem az nem 10 km-er miatt volt, mit nem lehet ezen érteni. Muszályból sosem motoroztam
Ha motoros talira mentem azt meleg volt akkor inkább a klimás autót választottam
Én közlekedési eszközként 14 évesen használtam motort amíg a buszmegállóba kijártam ami a suliba vitt. A többi motorozásom hobby célú volt. Azt, hogy nyári dög melegben felöltözve nem élveztem szerintem nem egyedi eset. Így nem is jártam vele melegben, mivel már beöltözés nélkül nem mertem felülni rá. Az utolsó karamból meg viszonylag súlyosra sikeredett, meg az idő táj el is vitt néhány ismerőst a motorozás. Így inkább felhagytam vele. Annyit nekem nem ér meg, van egy szerető feleségem meg 4,5 éves fain kifiam akit még el kell tartanom és fel kell nevelnem. Nem szeretném, ha 15 évesen a kóterba csak annyit tudna mondani a társainak, hogy azért van itt mert a fater 10 éve elnézte motorral az ütemet Mindenki úgy kockáztat ahogy akar. Autóval is qrva sokat járok símán kinézhet onnan is egy halálos A motorozás meg 17-szereres szorzó ahhoz képest Lehetőség szerint nem keresem a bajt meg talál az ha akar.
Node teszem fel elmegy 200KM-t.
Utána hogy jön vissza?

Ja,állandóan 200 km-t menni
jó vastag zongora lábaid vannak Onnan tudna kopni a hús is bőven