Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Motor vásárlás előtt állok és olyannal fordulnék hozzátok, hogy két motor között nem tudok választani,az egyik Kawasaki ZX-636, a másik Yamaha R6. Mindkét motor 2003-as évjárat. Szeretném,ha véleményt írnátok, amiket előre is köszönök!
Sziasztok! Cagiva 125ös alu hengert viizest keresek dugóval ha van valakinek. Nem poweres
Á nem, a robogót én nem sokra tartom - ha csak robogót lehetne kapni, akkor nem motoroznék soha többet.
A robogó egy praktikus városi közlekedési eszköz (max. 250 köbcentiig!), semmi más. Nekem meg ilyesmire nincs szükségem.
A 2,5 mázsás nagyrobogó meg nettó műmájerség szerintem.
én ma átbicikliztem a szomszéd faluba fagyizni, na az betett a seggemnek, holnap lenne dolgom de úgy néz ki halasztani kell
nem lenne jobb neked egy nagyobb kerekű-testű 400as robogó
leszámítva hogy úgy ülsz rajta mint a budin egész kényelmesek
sok-sok éve szervizeltem egy hexagont az nagyon kényelmes volt deréktámasz többféle láb pozíció stbstb
hali
Szeretnék nagyon motorozni! Olyan kérdésem lenne, hogy valaki utasként eltudna vinni motorozni majd engem? Cserébe üzemanyagot, kajád állom!
irj
huhh,van 4G.
A buszos buli nem eri meg,kicseszett sok a turi,emiatt quvasokat alltam sorba.De van jo is,a glocneren senki nincs,állat erzes oda-vissza csapatni turik nelkul a hofalak kozt.
A híres Einstein féle tér, idő, tömeg összefüggés?
Ha jó az idő, a tömeg lemegy a térre.
Mindenfelé kirajzott a nép , mert "süt"!!
Na, ez igaz.
Brutális mekkora forgalom volt, pedig a Balaton-partot messze elkerültem
Fekhetsz még éppen eleget ha feldobod a motoroscsizmát!!!
Na, hazaértem, szép nagy kör volt. Inivel ellentétben nekem nem csak a s*ggem fáj, hanem a derekam, térdeim, csuklóim, meg úgy minden - egészben fájok...
Qrva meleg is volt, ráadásul a rendőröket a főnökeik mindenütt kizavarták traffipaxozni.
Pont félúton, úgy Keszthely fölött egy kicsivel gondolkodtam el azon, hogy hiányzik nekem ez? Mi a halál holdkóros f@xáért nem bírtam otthon maradni, és dögleni a jó hűvös szobában?
Mesélj B+!!!
hát ami "vicces" videókat látok ott 95%-ban az óóóóó shit van, idegesítőbbek mint a piaci kofák
Van ám. Tudnék mesélni.
végre van valami poénos szleng is abban a nagy usában
Itt amcsiba van egy válasz erre: No nuts on butts. Azaz durva fordításban : Nem mennek mogyorók seggekre.
"meg belegombolt a szarával egy ifa hátuljába is " Gondolom tolni akarta, hogy gyorsabb mozgásra sarkallja!
az könnyen megesik ha akkora ménest kell terelni mint ami neki volt
meg belegombolt a szarával egy ifa hátuljába is
ő volt az a vicces figura aki mindig beírta mennyi km van a fos berregőjébe?
a motorosgáy tért vissza?
hali
Szeretnék nagyon motorozni! Olyan kérdésem lenne, hogy valaki utasként eltudna vinni motorozni majd engem? Cserébe üzemanyagot, kajád állom!
irj