Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tehát aki nevetgél motorozás közben annak fel sem ülsz a háta mögé?
Az egyik szomszéd német , nem voltak itt. a másik 150 méterre van! De majd szólnak, ha valami bajuk van velem ! . A Szt Ignác kápolna pedig zárva volt!
Sziasztok! Szeretnék nagyon motorozni! Olyan kérdésem lenne, hogy valaki utasként eltudna vinni motorozni majd engem? Cserébe üzemanyagot, kajád állom!
komolyak irjaNAK
vagy 10 évig egy szomszédom sem volt, sőt eleinte az utca is zsákutca volt, évente pár autó ment el előttünk
aztán meg lett nyitva az utca vége azóta van hogy egy délelőtt 10 autó is elmegy, elég idegesítő de nincs mit tenni
szomszéd is egyre több van lett egy cigó is gyors csináltunk is oda egy 2 méter magas trapézlemez kerítést
mondjuk ezek olyan rendesebb féle népek, egyenlőre nincs velük gond viszonylagos csend van, de ahogy nőnek a (4) gyerekek tuti lesz ott lárma
Ezért jó jószomszédok között lakni. Az 1ik egy nyugdíjas bányász , aki rendőr is volt, a másik egy dolgozó agglegény rakodógép-kezelő, aki szintén alkesz, ezért bármikor ,ha konfliktus alakul ki, egy kis sör/pálesz azonnal megoldást hoz és lehet bármit, bármilyen hangosan végezni
figyelj oda az optimális választásra, legfőbb kritérium hogy néma legyen
amúgy ha van kettő akkor megoldják egymás gondjait, és közös erővel a tiéd is
Van nekem elég bajom anélkül is, minek vennék a nyakamba még egyet??!
kell új asszony....ha nincs más lehetőség
de ha nem tudja 1 nap alatt hát megcsinálja 3 nap alatt
Ezért nyírtam a damilossal lábujjhegyen!
ez hol van leírva? kellene pontosan
mert ilyet találtam csak, aztán a buzi szomszéd már 2 napja szögel valamit elég intenzíven

A településen lakók nyugalmának biztosítása érdekében a magánszemély tulajdonában, illetve használatában lévő építményeken és egyéb ingatlanokon zajjal járó, jelentős építési és bontási, kivitelezési tevékenység – a közvetlen veszélyelhárítástól eltekintve – nem végezhető:

a) munkanapokon 22.00 óra és 6.00 óra között,

b) szombati napokon, munkaszüneti napokon, vasárnap és ünnepnapokon 0.00-8.00 óra és 12.00-14.00 óra, valamint 20.00-24.00 között.

E rendelkezés alól közérdekből, illetve technológiai szükségességből a zajszint eseti meghatározásával az illetékes környezetvédelmi hatóság indokolt esetben, meghatározott időre szóló felmentést adhat.

(2) Az (1) bekezdés rendelkezéseit mind az építési telkeken, mind a felvonulási területeken, mind a közterületeken végzett tevékenységek esetében alkalmazni kell.

(3) Kertépítéssel és zöldfelület-fenntartással kapcsolatos, zajt keltő tevékenység (pl. robbanómotoros fűnyírás, motoros fakivágás, kerti traktor működtetése) nem végezhető:

a) munkanapokon 22.00 óra és 6.00 óra között,

b) szombati napokon és munkaszüneti napokon és vasárnap és ünnepnapokon 0.00-8.00 óra és 12.00-14.00 óra 20.00-24.00 között.
Ez a badacsonyi telek , alig 700 négyszög-öl. A vénasszony nem tudná elvégezni!
a lófasztól nem lesz jobb,nem a szűk átmétrő miatt fáj hanem a ferde farokcsont miatt
a fűnyírás meg női munka, sosem nyírtam még itthon
felejtsd el Június 1-től vasárnap és ünnepnap tilos minden zajos tevékenység folytatása többek között a fűnyírás is
Arra a 85-ös jár....B+ elszóltam magam
"tegnap voltam aztán fáj a seggem" Mit törődsz vele!? Lófsz bele! Majd elmúlik!! Mit foglalkozol minden aprósággal??! Megvan a fele fűnyírás! De meguntam mára!
Tényleg kőbányára mentél?
navegre b+
Mintha a 6osra varnek
Nem rosszindulatú az ini csak szórakoztatja magát.....................meg minket.
De azt be kell ismerned,hogy a felkérés és a nyelvezet kicsit......khmmm.....izé.......olyan.......... feminin
Nem rosszindulatú. Alaptermészet:)
Vitek innen és nem volt ilyen rosszindulatú mint te
sosem motoroztam ilyenben
régen inkább egy szál rövidgatyában toltam estefelé a réten, lobogott az ember töke-pöcse mindenfelé
mondjuk ilyenkor bukó nélkül hogy ne legyen nagy vadulás
Az atléta meg azért jó mert ha leveszed akkor is rajtad marad!
Azt nem ,de a buzik kedden jönnek
hűtőmágnesért megyek
én nyáron csak crossmezt húzok és kurva jó, csak össze kell építeni a kesztyűvel mert felcsúszik és ott égek le
a mez lyukacsos meg műanyag és tök jól hűti az alatta lévő csupasz felsőtestem