Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gipszben nem de gézben fixen...
Kemény vagy csokiiiiii.

Amúgy a gebasz a póló-rövidnaci kombóban még ha nem is basznak el,hogy a bogarok,homokszemek 80 felett kurvára csípnek becsapódáskor.
"Ha meg elbasznak szart sem ér a ruha,mert törni fogsz az ütközéstől."

Elbasztak, karc nélkül felálltam, mert tökig be voltam öltözve (csizmám, gerinc és mellyvédőm is volt) és nem voltam sóher minden protektort level2-re cseréltetni még a bótban...
Ha egy szál faszban motorozok, mint a büdös paraszt magyarok többsége, akkor most derékig gipszben lennék.
Ja tudod meleg volt
Vagyis akadály pálya.
Ezek a tipikus úniós projektek. Amikor felfestik a járdára, a metróállomás előtt, aztán ha ott megyek a gyalogosok vannak megsértődve, meg persze mindegyik a két sárga vonal között szédölög, ha kimegyek az útra, akkor az autósok háborognak....amire mondjuk kellő öntudatossággal pont szarok
Legjobb az hogy azon háborognak amikor csinálnak valami értelmes bringaútat, hogy minek költenek a bringásokra. Nem fogja fel az idióta, hogy nem nekem kell a bringaút, hanem neki, hogy ne legyünk útban.
Asszonyverőben csapattál a mátrában? .
Alapból így is van, de van mód rá ha valaki nagyon akarja.
A nulla terhelhetőségüt meg fel lehet rakni simán, az a bringaszállítóhoz kell.
Haverommal kimentünk ukránba csapatni egy picit. Reggel indultunk hatkor,este nyolcra értünk vissza. Éhesek és fáradtak voltunk,megálltunk enni egy hambit. Odajöttek hozzánk....jöttök velünk egy kört a városba?
Csak ennyit mondtam két harapás között...TAKARODJATOK!
Ezt nem tudtam,hozzám még az jutott el,hogy vonóhorog nuku!
Egy cimbinek van egy amerikás hibrid Toyota (nem ugrik be a tipus), azon van horog de valami semmit vontathat.
Az országútin minden kis rece az úton szar
Egy időben elég sokat mentem biciklivel egy szakasz nagyon szar volt itt a végén alig mentem ilyen 10-12km/h tempóval annyira rázott
Utána túrtam egy kicsit magasabb oldalfalú 1,5-ös gumit avval viszonylag jó kompromisszum volt
Amúgy meg tudom érteni a biciklistákat
Pl Kiskőrös egyik feléről mire át tekersz a másikra vagy 30 helyen vannak 2-5 centis szintkülönbségek amik azért nem ritkán okoznak küllő szakadást
Plusz az 53ason is átmegy a bicikli út többször is....
A gyalogosok, parkoló autósok csak hab a tortán
Pedig ezek az öntudatos vérbringások mind balliberális szavazók az Indexes Kerékagy fórumokon hergelik egymást
Betonlapok nem lennének problémák. Itt is olyan van és nincs vele gond, normális bringa útra mindenki felmegy. Csak amikor akadálypályának építik akkor kerülik a bringások az öntudatos úrvezetők meg háborognak, mert azt hiszik hogy felsőbbrendűek a nagyobb kasznitól, de mert nem érzik a kocsijukat és képtelenek előzni egy bringást
Nincs letiltva csak gyárilag nem homologizálták, mert azt hitték nem bírja a hajtáslánc. Azóta kiderült hogy nem probléma neki. Újabb Toyota Hybridekkel már gyárilag is lehet vontatni, de a régiekkel is megoldható egyedi átalakításként.
Egyszer megálltam ott egy kávéra (dél körül) hazafelé menet (akkor még bent laktam) s megszóltak a hiányos öltözékem miatt.
"Hogy lehet így a városban motorozni" ?!
Mondom: "A mátrából jövök"!
Tovább nem beszélgettünk
Te is észrevetted???
Annyi a hiba velük,hogy egy kurva bogár nincs se a ruhán,se a motoron
Dehogynem, ott vannak aztán igazi nagy mesélések.
Akkor is utálom a biciGliseket!
Kérd kölcsön a biciklit 2x 500 méterre aztán rájössz hogy a kicsit döcögős út után 3 hétig fáj a sérved
Annyi a baj,hogy a Prius-al lófaszt sem vontathatsz mer le van tiltva róla a horog
Kalocsáról a meszesi Duna-partig van bicikliút vagy 20 éve. A köcsög (bicósnacis, sisakos) tahó állatjának viszont derogál, mert nem aszfaltos hanem betonlapos, és kicsit döcög. A baromállatja persze az autóúton megy, és ugat ha rádudálnak / rászólnak.... ...az ilyen mér nem döglik meg már?
Kawasaki ER5 be ki milyen fékbetétet ajánlana? Organikus vagy szinter? Esetleg tudja valaki hogy milyennel volt szerelve gyárilag?
Még nem is verte nagyon neki, csak hát rosszkor volt rossz helyen
A biciklisek már majdnem olyan pofátlanok, mint a motorosok.