Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A pénz más
Havernak van egy csomó lé a bankban aztán mégsem jött a nő
Mert olyan sóher hogy egy 5 forintos elgurigatna Pestig ha az övé lehet
Aki meg ájfónt vesz meg BMW kocsit az jó eséllyel a nőre is fog költeni
na az lenne az én világom
nekem sics pedi 20 év alatt összegyűthető pontjaimmal lassan licitálhatnék a budai várra
Itt a városon kivül van,állandóan sorban állnak, a minőségről nem tudok mit mondani mert összesen egyszer tankoltam ott 20 liter gázolajat, de pl. a lukoil cuccból stabilan 1 literrel többet eszik a szekér!
Háromszor próbáltam mert nem akartam elhinni!
A csajok a pénzre buknak, meg mindenre, amin látszik hogy drága.
A csajok mindenre buknak ami drága
USAkoknál nem is kell. Óceántól óceánig átmotoroznak kanyarodás nélkül, ott meg targoncával megfordítják és mehet vissza
Kamion szerelést is vállalsz?
2600$? Akkor a Tesla 4 téligumija nem is drága ugyan ennyiért felnivel együtt.
Azt ne mond, hogy ott a csajok buknak a 6 méter hosszú, nyújtott villás dürrögőkre 300-as hátsó gumival.
Motorozik természetesen. Mondjuk kiváló puncimágnes.
Nemnagyon. Nem lehetetlen de nem sportmotor.
Nem lehet közúti forgalomba helyezni - kimondottan pályagép.
Ezek az összefüggések.
Te is Pfaffenbach családnál nyaraltál? (Nagy Durranás)
Az 750 ezer forint, végül is nem sok azért, hogy teljesen ki lehessen ölni a motorozás élményét és úgy lehessen kanyarodni, mintha festőlétrán ülne az ember. A tulaj gondolom csak dísznek tartja a motort, mert hogy 300-as hátsó gumival kanyarodás nem lesz, az tuti.
?? miért nincs? Elektromos?
Ezzel lehet kanyarodni?
Az egész szett felnik, tárcsák, gumik és a szijtárcsa 2600 dolcsi. Csak érdekesség
Tegnapi illesztés.
Usákban a szuperbenzin a 91-es.Mint mondtam a magyar szabványnak teljesen megfelel,az adalékot meg én nem láttam ki mit tesz bele vagy nem.
https://www.auchan.hu/benzinku...
Nincs. És amíg kötelezővé nem teszik, nem is lesz.
http://youtu.be/s_GpVN0iUII

Pontgyűjtő kártyád van? (2:47)
Én is az OMV-nél tankolok, de leginkább azért, mert az itt van a szomszédban. A kalocsai MOL-kút az amúgy is elég tré hely... ...a teszkós Shell-ről meg ne is beszéljünk: drágább mint a többi, gyakran sorban állás van, és mindig valami faxságra rá akarnak dumálni. Nincs nekem ahhoz idegzetem...
hát a haver régen ilyen shell kúton dolgozott Elméletileg az alapüzemanyagot a mol-tól kapják a benzinkutak az adalékolást meg a forgalmazó cég végzi. Aztán, hogy belekerül e az az adalék megfelelő mennyiségben hát....
Talán az omw kút ahol komplett üzemanyagot hozzák osztrákból (de nem biztos)
Kb 1.km tőlem,mind messzebb van,és az autómata kútnál nincs sorbanállás.

A minőségi kifogás bullshit,a mol-tól veszik és szabvány ugyanúgy mint mindenhol.
Ja,a sok fillérbaszó meg km-es sorokban álldogál
Tudok olyanról aki a város másik végéből jár oda csak az ár miatt