Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem nyomkoraszok,vagy megy jol onmagatol vagy nem szerelem fel.
nekem a stihl pumpás volt a kedvenc, azt olyan faszán eltaláltam hogy 1 nyomás és csepegtetett (a csatlakozó apa rész volt a puffer) 2 nyomás vagy felette meg folyt rá
a nem volt sár meg patakátkelés akkor naponta megnyomtam 2-5 alkalommal aztán mindig olajos volt a lánc
draga motorra csak draga cucc valo.
tök jól néz ki, de mi a szar ez?

én megoldottam egy stihl pumpával meg egy elkopott levegős gyorscsatlakozóval a ténérén
a ktm motorra már benzinszelepes volt feltéve csak kellett a szelep a robogóra aztán most nincs rajta
Lehet matekozni hetvegen.Ekkora dispenser.......
tudnék még meghívót is szerezni, meg szállást, asszony sokadik rokona kint él jó sok éve
gyerek egy ideje basztat hogy menjünk ki pár hónapra
unokatesója is volt náluk vagy 10 éve, egy mosóban dolgozott pár hónapot utána meg elutazgatta azt a pénzt
Aligátort. De meg lehet enni azt is....olyan csirkeízü
Hamar fognál krokodilt.
volna némi nyelvi nehézségem, plusz a ti méretezéseiteket elég nehezen szoknám meg
régi cégnél egy gépcsalád hüvelykes méretezésű volt eléggé idegesítő ez a 3/16 7/32 stb dolgok
főleg amikor metrikus csavart akar az ember betekerni mert ráborítottak egy valag metrikust az usákos csavarokra

de az tuti hogy ott elkezdenék intenzíven pecázni, ott azért nincs hiány vizi élőlényekből
Az a baj, hogy ezt leírtad, mert ez már be is íródott a profilodba, így a repülőről sem engednek leszállni, jöhetsz vissza
Naja, hiába van pénz ha nem látszik.
Volt egy nagy lókötő haver. Kiment dolgozni, vett egy motort, hétvégén ment olyan paraszt módjára, ahogy itthon megszokta. El is kapták a zsernyákok és azon a hétvégén meg volt oldva a szállása
Szóval ez nem neked való, ha nem tudsz lassan motorozni
Lehet, hogy néha jó lenne
De arra céloztam, hogy toszhatom az Audi-t, már nem mágnesezheti a sunákat, mert az asszonynak hátul is szeme van
Nekem kétszer volt benzinnel minőségi gondom.
Egyszer a Lukoilnál. Az MZ ami 85-ös oktánszámra van méretezve becsörgött vele de nagyon durván. Szerencsére fix összegért tankoltam, így volt hely OMW 100-as benyának, az helyrebillentette a lelkivilágát.
Másik meg ugyan így a túl alacsony oktánszámú benya volt, és csörgött tőle a Skodám, a lopott ukrán benzintől

Volt hogy ilyen lepukkant TSZ telepen tankoltam jóval áron alul benyát, na az sem hozta az oktánszámot, de az öreg CB Honda vígan ment vele.
Auchan, Tesco, Aiva, meg kutakon teljesen jó benzint kaptam mindig.
A Skoda ráadásul a 98-as benyát szerette, szóval ha alacsonyabb az oktánszám akkor jobban is fogyasztott, így bukott volna ha rossz a benzin.

Motor kopást amúgy az olajminőség teszi, szóval kár ezen rágódni.
ha szeretnéd támogatni akkor itt meg tudod venni a termékeit:
https://videosbolt.hu/Video_Info_1

állítólag nagyon kedves ember, gyerek ismeri
Lett volna jelentkező az ájfón cserére
Keresünk szerelőt. Gyere. Janinak már nem sok van itt.
Akinek esetleg szüksége lenne egy sültkrumli receptre akkor itt van, állítólag más kitűnő receptjei is vannak az öregnek: http://youtu.be/3JGJrltANms
Zsiguli még hagyján, de pl. egy kisposkiban mit csinálsz álló f@sszal?!
Még mindig autóban dugsz??
Kemény vagy Csoki!
Nyikhaj koromban a Zsiguliban minden hétvégén másik csajt durrantottam.
Most Audiban csak egyet, amivel nem is lenne baj, csak mindig ugyan azt
Audi nem jó? Mármint az iPhone mellé.....
Oda kell mennem lakni mert én sosem sietek
Ilyen fasza ezer mester mint én ott is megélnék ha van segély
"Sebességhatárok. Ki van írva. Ha meg éppen nem, akkor (tapasztalat alapján) kis utcák 30mph, 2x2 sávos út majomsziget (avagy median) nélkül 35 mph. Median-nal 40 mph. Országút kb. 55-60 mph. Autópálya 60-70 mph. Colorado-ban láttam 75 mph-s táblát is."