Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem emlékszem ilyen opcióra, nézni kellet és kész, ellenben most felrakja akárhova azt vagy megnézed vagy nem.
faszt eljöttek a rokonok azt azoknak esetleg megmutattad ha kíváncsiak voltak rá azt jónapot Mondom ha kíváncsiak voltak.
Lófaszt, régen is nézegetni kellett a 30 tekercs Fortepánt
Na erre jó a net, meg a közösségi oldalak Régen az ember saját magának nyaralt, most meg azzal tölti a nyaraló idejét, hogy mást szórakoztasson vele
mit esztek, milyen színűt sz.rtok utánna? Fénykép?
Szép, tetszik.
Budvában is béreltünk egy hajót...ez ott megy egy 2 órás kört. Sveti Stefan félsziget ,Budvai óvàros és környéke.
Lehet fürödni,ugrálni sziklákról...istenkirály
Ez melyik részen van
Na....mindenhol ott vagyunk
Gondolom a “többször” nem véletlen
Pedig a balcsi is ilyen szép...
A balatoni hajókázás meg 12 ezer/fő óránként
Úgy gondolom ez kicsit drága
Motorral többször jártam ott, de most is átnézünk, 20 kmre vagyunk Kotortól.
Ne aggódj, ott is be tudnak rantani egy eldugott azar kis helyen ittunk egy limonadet ami az ittallap szerint 0,5liter és 3euro... 3eurót tartotta de csak 3dl-t hozott ki
Jah árak...
6 literes ásványvíz 1 euró . Sör meg a kaja ugyan az mint otthon. Kotorban az óvárosban egy étteremben ettünk egy három személyes grilltálat,az volt 25 euró...1,2 kiló mindenféle hús volt rajta+ káposzta,sültkrumpli,ajvár szószok...nem bírtuk megenni. A pincér elvitte és elcsomagolta a maradékot nekünk autómatikusan. Nem hoztuk el....de a gesztust értékeltem. Egy hajókirándulás ami 2 órás ( barlangfürdéssel) fejenként 7 euró. Szóval nem rossz...ajánlom!
Jártunk ki rendszeresen míg normálisak voltak. De Montenegró ezerszer szebb hidd el. Én is meglepődtem nagyon. A helyiek meg baromi segítőkészek és rendesek
Most vagyunk horvátba, egy nyamvadt sör valami halászfalu tengerpartján 30 kn. Nem ócsó hely.
A skadari tó szép, már kétszer voltam arra. De van még jonéhány ami szép.
Horvát felejtős már 4 éve. Nagyon parasztok...
Albánoknál lehet venni apartmanokat most,egyik barátom vett kettőt a parton.
13 Milla csak...
Én is gondolkodom rajta.
Az emberekre szerintem nem lehet rosszat mondani, bunkóba nem szaladtunk bele ott, ellenben horvátban főleg északon nagyon sokba.
Reméljük ha pénzt kell kiadja az irodista, az is jofej lesz.
Itt a rendőr kurva laza volt. Cigivel a szájában töltötte a papírokat,közben poénkodott. Az elején kérdezte hogy akarunk e feljentést tenni,de az sok papírmunkával jár. Vagy pedig elfogadjuk ha a nő elismeri hogy ő hibázott és kitöltünk egy kárbejelentőt ami EU- ba is jó. Ezt választottuk...
Közben a haver lefotózta és gyorsan átküldtem egy biztosítós havernak,aki megnézte és mondta hogy minden ok szerencsére .
Rugalmasak voltak nagyon szerencsere...
Már elment, én a nyomát sem látom
Nem tudom mennyit változott az elmúlt években a rendszer de nekünk rendőrségre is kellett menni, nekik fozetni is valamennyit a papírmunka miatt aztán a végén nem is akartak fizetni csak egy elég aggresszív e-mailezés után amiben kitért haverom arra, hogy mégis hogyan akar Momtenegró az unióba csatlakozni ha a biztosító fizetni sem akar. Végül nem fizettek mindent de lett pénz. (1milla feletti kárról van szó)
A Skadar tónál voltunk pár napja,nézzétek meg szép hely. Már nem megyek vissza arra ne haragudj. Kb 90 km-er innen Tivattól. Haver motorját megtörték picit,de nem vészes. A nő adni akart 100 eurót,de rendőrt hívtunk mert az kevés. A rendőr kitöltetett egy itteni betétlapot,amit leccsekkoltunk hogy otthon elfogadják e. Minden ok EU- ba is jó. 1500 euróig fizet.
Térképet töltsenek le offline,mert itt a netre a gatyátok rámegy
De Nánáson ha jössz bepótoljuk a sörözést
Holnaptól egy pár napot Ulcinjban leszek, majd ha van időd összefuthatunk, nincs nagyon messze.
Nincs összefüggés.
Amúgy - akkor még- nem.
Nem évvel kell menni világjáró túrákra
Mint a hd motorosok: szigorúan csak fesztiválozni