Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez természetes hogy zseni vagyok.
Viszont veled ellentétben,én tényleg kipróbálom a motorokat mielőtt leszarozom valamelyiket.
Fotelból nehéz véleményt alkotni,de pár embernek így is sikerül. Vagyis azt hiszik
Tudom tudom...természetesen én vagyok a hibás ,mint a többiek is. Meg mások is...akik esetleg szóvá teszik ha picit bunkó vagy.
Téged mindenki csak támad,te meg védekezel. Szegény áldozat vagy...
Ja,zseni vagy.
Nem,csak nem vetted eszre de mar reg megjegyzeseket teszel,csak en nem feszulok be.
Gondolom neked már volt mind a kettő....pff...
Teszem is.
Miután te már előttem megtetted!
Nem értem mi a bajod,vagy mi fáj neked ennyire.
Bár nem is érdekel
nem gondolnám, hogy a tizedes jobb motor lenne, mind a kettő jó motor a saját hibáival
Hát én elgondolkodnék a Yuasa-n. Nem rossz, de a helyi kereskedő szerint a beszállítója olyan kurva kukacos, hogy ő neki nem éri meg, nem akar inkább tőlük rendelni. Gondolom más kereskedő is így lehet, ha nem is vallják be.
Amúgy nekem is cserélnem kellett a robiban, ami nyilván nem motor, de roppant érdekes dolgot mutatott nekem a kereskedő.
Elővett egy 4 Ah-s savas akkut, megmérte a max áramot, ami 77A lett. Elővett egy 3 Ah-s zseléset, az már 122 A-al indított volna ha nem a teszter lett volna rajta, és elővett egy 4Ah-s zseléset. Na, az 178 A-al tudott volna indítani, vagyis több mint a duplájával. Amúgy JP, vagy Jász Plasztik gyártmányú volt.
Gondold végig szerintem, hogy mit veszel ha már úgy is venned kell valamit.
Ma délután mentem Zalaegerszegről, Sümeg felé. Az út mellett két rendőr, és miután nem akartam ott befordulni, meg sem állítottak , tovább mentem, de üdvözlésképpen intettem Nekik, ők visszaintettek és kicsivel később fordultam be arra, amerre nekem kellett menni.
Ha 0,0 volt van benne akkor jó eséllyel valami fogyasztó van leállított állapotban is
Mert a ratyedli jut eszembe rola,es 10 perces röhöges utan nem tudnek raulni.
Amugy a zx10r mindenben jobb a huhukinal.
Ingyen elfogadom azt a laptopot
Vagy olcsóbban
Igaz van otthon 4 db de ahol négynek jut villany jut az ötödikek is
Értem Lajos...
de hát egy triumfot nem illet meg dícséret Ha már ilyet vettél együtt kell vele tudnod élni Mért nem cseréled el egy debreceni kék huhukira
nem vagyok lajos Írásaidból pedig az jön le,hogy zokon vetted a semmit
A suzuki meg nem rossz motor, legfeljebb csak a tied szar
Ezt elsore is ertettem.
Azert te nyugodtan tedd az en dolgaimra,mer a kettosmerce csudijo.
Jó...befeszültem. Mert nem szeretem ha megjegyzéseket tesznek a dolgaimra
nem mondtam meg,csak furcsallom.
Amugy meg de,simán befeszultel pikpakk.
Na, végleg megdöglendett a GS500-ban a pontosan 4 éve bele rakott Yuasa akksi. 6 hete teljesen feltöltve tettem le, most 0,0V van benne. Asszem nem lesz a hétvégén motorozás....

Vehetek másik (ugyanoly) -at: https://motoralkatresz.eu/termekek/Yuasa/YB10L_B2_akkumulator/
Nem vagyok sértődős Lajos.
Nem mondtam hogy báró vagyok,de 45 évesen elértem hogy megtehessek pár dolgot. Nem szar 2 millán mekengek..
De ne te mond már meg hogy miért akarom eladni oksa...
Had döntsem már el nekem mi a jó...azt meg csak úgy lehet,ha használsz valamit
miért ne cserélhtné le a motorját Nem mindenki vesz egész életére motort.
Lehet vesz egy ed.hárlit, bőrzeke, új tetkó, hosszúhaj, fülbevaló azt goooo
tényleg nem turkált a zsebedbe csak hülyéskedett Azé nem kell mingyá se megsértődni, se előadni a csekonics bárót
Király épül a pálya csak lassan mi ezért nem szoktunk szezonban menni, vagy korán vagy későn. Akkor nincs forróság de még lehet furdeni a tengerben és a turista áradat a felére csökken
Kicsit lassíts be,nyaralsz.
Ki a fene turkált?
Ha ennyire jó lenne nem néznél másra mert dúl a szerelem.
Nemde?
Amúgy ha tukmálsz dobhatsz egy 6-7 millát,kéne egy ducato maxi 3.0-ás motorral.
Motorom van,nem kell másik,ez a tökéletes nekem.