Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Teljesen mindegy hogy kerested meg amid van,senkinek semmi köze hozzá.
Főleg nem egy szaros internetes fórumon,ahol senkit nem ismersz.
Szerintem ez így egészséges.
De ha gondolod tedd közzé itt mennyi pénzed van...ha ettől neked jobb
Ezt pofázom mióta, hogy ő az igazi troll, de csak szopjátok virtuálisan a pechét.
Nem kezdtem el semmit,csak letisztáztam hogy kurvára nem érdekel a sok alkudozó majom,mert nem kenyérre kell a motor ára.
A lámpát meg a garázsban a tankod felett a kis négyzetekben tudod aktiválni...jobb szélen,ahol egy villám jel van.
Jahhh...igazad van.
Miért eteted ezt a kretén trollt? Erre veri, ezt élvezi, itt van egész nap és ti etetitek a ratyedlit.
Zsebben turkálás
Erről az a véleményem hogy aki becsületes úton szerzi a pénzt nem érdekli a téma
Ők ha valaki kíváncsi rá akkor meg tudom mutatni 93 óta minden fizetési papírom
A melóba az volt az első hogy össze hasonlítottuk ki mennyit kapott
Egy sumák geci volt csak a kivétel mert ő jelentett a főnöknek
Szóval aki titkolózik az sáros valamiben
Vazzzzzz ....én szerény, de nem sértő összeget bármikor elfogadok
Nem ez volt a kérdés. Vannak modulok amit nem adhatok eleve el(oda van írva), szeretném alkalmazni azt a villanykörtéset. Hogy aktiválom rá az éppen aktuálisan használni kívánt járműre? Mert azt látom, hogy már összeharácsoltam belőle 114 darabot, de nem tudom alkalmazni. Mit kell tenni, hogy aktív legyen???
de atis senki nem turkált a zsebedbe Te kezdtel el ezt a kilóra megveszek bármit dumát
Amit tudsz add el!
Amit kapsz abból meg fejleszteni kell...
Szerintem nem csak a sportmotorosok harapnak ha túrkálnak a zsebükben...
És nem vagyok sportmotoros...minden motoros vagyok
Attis Van a depóba egy csomó ilyenem. Nos egyrészt azt sem tudom,hogy keveredtem ide be, meg, hogy leeht ezeket használatba venni? Ez a "fokozott éberséges" dolog érdekelne, de nem tudom, hogy kell aktiválni pedig van belőlle 114 db.
most felidegesített mindíg visszalőnek
Nem tudom odaadni Azzal van kitámasztva a padlásfeljáró
te csak tankojjá', vaze!
A YU nem yugoslavia?
gyerekek veszem elő a pattogatott kukoricát meg a sört Ha nagyon eldurvulna az LFP-ben folgytassátok majd követlek benneteket oda is
Egy cég mindkettő: YUASA ---> juasza ----> juasz ----> Jász...
A GS-en ha nincs ráadva a gyújtás, akkor nincs semmi fogyasztó. Az utólagos dolgokat is ennek szellemében láttam el villannyal (gyújtáskapcsolóról relézve, külön-külön biztosítékkal mindent - a reléről).
Tavasszal már lemerült így egyszer, de akkor egy éjszaka alatt. Várható volt hogy megdöglik, csak épp rosszkor.
Gyárilag is ugyanilyen YUASA volt benne, az 8 évet bírt, ez a felét. Lehet betett neki amikor Erdélyben eltaknyoltam, és elveszett belőle némi folyadék - amit csak egy hét motorozás után, itthon pótoltam.
Meghalt egy motoros a 82-es úton Nyúl közelében csütörtökön kora este, miután lesodródott az útról és árokba csapódott - írja a rendőrség honlapján.

A baleset a 66-os kilométernél történt, eddig tisztázatlan okok és körülmények között.
Hali! Tud valaki Hszoboszlo vagy Debrecenben motorkolcsonzot? Esetleg arat??
Mind igaz,tenyleg zseni vagy.
Amugy szomoru hogy tenyleg nem en kezdtem.
De nem most,rakodik sorban.
Nem az elsonel feszulok be mert megszoktam.
Az azert nem meglepo hogy a sportmotoros alfaknal rogton a penz ugrik be elso tamadonak.
Es nehogy befeszulj,a Tasi is kolcsonozni akart nekem.