Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát kicsi clam, te tényleg a ratyi trollok díszpéldánya vagy de hiába üldözöl, akkor sem szophatsz le.....
Te csak szimplán ratyi vagy és Zoli32 másik alteregója!
én meg mindenkit basztatok Így vezetem le a feszültségem
Legalább nem azzal kezdődik az estém amikor hazaérek lebaszok az asszonynak egy pofont meg a gyereknek is
Mert nem tudnák milyért volt én meg nem szeretek magyarázkodni
Itt a csaja is akit kiengedett a szekrényből, most örül, hogy nem csak pecht lát az arcában.
Vergődik már és magyarázkodik a raryti bútoros.
de ha már itt tartunk szidjuk a motor bmw-t is
Ugyan semmit nem tudok róla, de ha autóba szar mitől lenne jó motorban
keverlek neked motorod a bmw Valakinek valamelyik fórumon van egy rég bömöse autó
ez egy fórum... helyén kell kezelni....

Zoli is szereti rugdosni a másikat időnként, lehet pont akkor telik be a pohár, amikor nem rúg igazából.... de utána mindig beteszi magát az áldozat szerepébe....
amúgy a többiben egyet értünk....
5%-ért adok én neked köcsön Ennyit most nem ad a bank
Te biztos keversz valakivel.... ha az én bmw autómban mégsem kezd el csörögni a vezérmű lánc, akkor felakasztod magad?

"Mondjuk tudom, hogy a tied egy özönvíz előtti darab"
"Ha valaki meg teli van azt vesz 10+ millióért újat, annak számolni kell az éves 3-4 kilás fenntartási költséggel."

Óriási......
Szerintem meg semmi olyat nem mondott atisnak amitől így be kellett volna pörögnie De lehet azért nem veszem észre mert én is egy bunkó paraszt vagyok
Na majd megbékélnek Jó gyereknek tartom mind a kettőt (persze szigóruan akkor csak amikor alszanak )
A bmw-t Akkor csak elkerülte a figyelmem Prémium márkák közül talán a legalja Gyönyörűszép autók ezzel nincs probléma
De qrvára igényli a törődést, egy csomó mostani gyártás meg betegágy. Egyszerűen szar konstrukció
Mondjuk tudom, hogy a tied egy özönvíz előtti darab, azok még lehetnek jók, sőt abból az időből voltak legendásan igénytelen sokat hiba nélkül elfutó darabok. De ez már a múl. Divatba jött, hogy külföldről hozzák be az egész életükben német autópályán futott kinézetre csilli-villi bömbiket. A magyar nepper a 4-5 százezres órát lehúzza 130-ra. Majd a boldog tulajdonos, két hét múlva hívogatja a villamosság szerelőket, hogy csekk engdzín, meg ez is meg az is világít az autón, meg már be sem indul Aztán a jónakvélt használtautókba pillanatokon belül beleszál fél-egymillió ft aztán már mindjárt nem is olyan jó az az autó Persze elkezd csörögni a vezérműlánc is azt kiderül, egy ilyen csere összköltsége alúlról karistolja a 4 kilót (nálam a hajesznál munkadíjastúl, anyagostul épp csak súrolja az 50-est egy ugyanakkora motortól)
Ha valaki meg teli van azt vesz 10+ millióért újat, annak számolni kell az éves 3-4 kilás fenntartási költséggel. De hát ere mondják azt, hogy akinek majomra van pénze annak legyen banánra is
Kijön belőled időnként.... ez van, tudni kell kezelni.... én meg nem sértődöm meg....
Kecskeméten, tuti van kölcsönzés a Rodeo Ride 34 Kft, és sok márkából lehet válogatni : https://www.rodeoride34.hu/sho...
De ha Debrecen közeli vagy, egy CBF 1000FA-t tudok mutatni .
Megtegyem?
Bunkó vagyok ma is.
Na hála Istennek, a bmw-t senki sem bántotta még
Hííínye,eléggé kevered az idővonalat.
Namármost megy a szurkálódás évek óta a motoromról,apróságok,tőled is,holott szerintem fingod sincs milyen.De mivel ilyen a fórum így elengedem mert fórum,nem lényeges.
Ezekután egy 3 szavas szurkát eleresztek,jah,oh my good.Befeszülsz rá mint a metróajtó és ellejted a GSXR sokkal jobb az az isten az én motorom meg ugye szar,ronda ect.....
Na erre írtam hogy annyira nem lehet a királyság ha el akarod adni,megvenni meg jelenleg nemigen akarják,vagy ha igen akkor kevesebbért.
Nem turkáltam,nem pénzeztem csak megjegyeztem hogy ezekszerint már nem annyira királyság.
Erre mégjoban befeszültél hogy én turkálok tele vagy lével adjak kölcsön stb panel.Mindezt valszeg vörs köd alatt reflexből.
Nagyon kérlek ne tedd.Árt az egészségnek.
Na peace.

Ui:Ha komoly az ajánlat 5%-os éves kamatra küldöm a számlaszámom.
És a ratyedli hipszterringyót az SM 90%-a rühelli nem csak az üzenőfalasok.
Azért mert egy hipszterringyó.
egyrészt igazad van másrészt meg nem
a világ az ilyen gondolkodásmód lett ilyenné amilyen most van, gondolom ilyen az alap emberi jellem
én se töltöm fel a galériába a fizetési papírom, mert felesleges, de ha valaki kíváncsi megnézheti, nekem nem lesz rosszabb, aztán ha neki emiatt jobb lesz a közérzete akkor örülök neki
Nyíregyházán van Honda Szalon, őket kérdezd meg, ha még mindig Hondát akarsz.
Minek huzod fel magad? Olcsóbb lett a kenyér? Ez csak egy fórum.... röhögj rajta egyet és lépj tovább
Zolibol néha simán csak kijön a bunkó, Clam meg simán csak egy ratyi...
Problem solved....
Csak 90%-ék...vagy 90%
Bocs..már bebasztunk
A 90% csak az itteni selejt ratyi bandát jelenti az üzenőfalon. Mellesleg azok is azért utálnak mert fáj neki az igazság. Aki kicsit is figyel rájön, hogy ők a kretének, te most megtapasztaltad.
Nem erről van szó.
Téged itt utál a 90%-ék,amit én leszarok.
Soha nem érdekelt mások véleménye .....
Elröhögök azon is,mikor valaki véleményt mond pl a gixerről,de még életében a közelében nem volt.Van sok ilyen félhülye...
De mikor ír hogy hahaaa..nem veszik a Suzukit ? Hát a faszomat sem érdekli bazdmeg hogy ki mikor és hogy adja el a motorját...eszembe nem jutna ezt figyelemmel kísérni
És ennek örül vagy mi?
Én aztán kurvára leszarom mikor adok el valamit,mert addig is használom. Ez egy hobbi csak...meg sem újjítottam a hírdetesem egyszer sem,mert leszarom
Ha akarnám holnap megvehetném amit szeretnék,csak nem igazán ésszerű három motort tartani a garázsban.
Nah mind1...fegyvertelen emberrel...tudod