Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igen, nem egy szinten vagyunk, ezt értheted úgy ahogy akarod.
Lajos...
Látod komám remélem ,hogy nem csak én feszülök be a primitívsegeden. Szóval nem velem van a baj.
Tudod mikor elindultam ide,sokan segítettek nekem innen és baromira jól esett. Most próbálom viszonozni azoknak a srácoknak,akik még nem voltak itt. Nem azért hogy a szaromat is lefotózzam,hanem mikor külfödön vagy,minden infó jól jön hidd el. És igen...áldozok a nyaralásomból ha kell naponta 5 percet erre.
Meg bármikor segítek azoknak is,akik “felém” jönnek motorozni.
Sajnálom hogy ennyire egyszerű személyiség vagy...és pont te,aki még a kerítéséről is 2387564 képet rakott fel,nem is beszélve a fórumos bulikról és a horgászatokról.
Egy hatalmas csalódás vagy....
Talán mert ötlet, segitség a többinek? Legalább motorral ment, ergo motoros téma. Vannak néhányan akiknek a túra kicsit több egy balatonnál.
druszám én veled egyébként sem túl sokat beszélgettem nem egy kategóriák vagyunk ezt értsd úgy ahogy te szeretnéd
Beszél az aki azt se tudja ki tilt.
te úgy látom mostanában befeszülsz atis
Minek mégy el nyaralni, ha tiszta ideg beteg leszel tőle? Vagy igyál többet, vagy kevesebbet vagy szedjél nyugtatót vagy nem menj nyaralni, ha ez így kikészít
Olyan apró-cseprő dolgokon felhúzod magad, mint kisfiam az oviban.
azt írod 45 éves vagy.
Nem hiszem
Majdnem hasonlo helyen vagyok.
itt nem
Még hozzam se sajnos.
Az nincs kozel.
A sárkány farka. 17 Km 318 kanyar. Azaz 18 kanyar per Km.

http://youtu.be/fjpXmhmgoZc
Nem tűnt fel neked eddig Levi, hogy itt csak az a jó, amit a kemény mag csinál az a 3-4 szerencsétlen.
Kósa kettő!
Van ám majrécsík a ratyedlinél.
He?
Nem tul szemelyes info ez?
Milyet szartál?
Nem tenger,csak tó,és fasz se tudja az árakat,talan 120 a benzin.
Hagyd...felejtős a pali.
Te milyet szartál a nyomorult horgászatod után te fasz? Meséld már el...
Meg azt is mi a fasznak segítettél másoknak itt a NETEN hogy mivel horgásszanak,meg hol...stb...stb...képekkel illusztrálva .
Barom!
Istenem...de primitív ember vagy te
Neked ebből ez jött le? Hát tényleg nincs veled miről beszélni. Megosztja az élményeit olyan emberekkel akik úgyanúgy ott voltak már.

Ha már itt tartunk, te gondolom azért csónakázol hogy ide feltehesd a képeket....
93óta van kocsim azóta nézegetjük a szigligeti várat (amikor arra járunk) hogy meg kellene nézni aztán most sikerült
Azért szép lassan minden terv összejön