Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja értem mire gondoltál
Igen valóban nem sok fogalmam van róla és még mindíg létezek
A féjszbuk az gondolom olyan mint az iwiw és a mywip volt, csak nemzetközi verzióban, ilyen lehet twitter meg az insta is. Szerintem
lehet,hogy hülyeség a gondolatmenetem de aki itt van fent az nem vagy csak kevésbé fércezik Már abból gondolom ezt, hogy az sm-ről néhány év alatt szinte mindenki eltünt ( nagyon kevesen maradtak) gondolom azokat a fércbukk szippantotta össze Persze lehet nem így van csak egy elméletem
Nem az...fészbúk,insta.
Bár én se használom
hegyek?
Igazad van.
Ha arcoskodni akarnék,nem a Montenegrói képeket raknám fel. Mivel ez sok embernek elérhető motorral,így hátha segít a közeljövőben.
De ahogy itt tapasztalom,még pár év és megfizethetetlen lesz
Nagyon fejlődik...mindenhol építkezések,a csilliárdosok meg szigeteket vesznek. A Mamula erődöt is megvették már...
Na ez sem gyenge
Te azt sem tudod mik ezek
ja ja szívemből beszélsz
Te is minek rakaz fel ilyen kepeket... facebookra meg instagramra kellene, nem ide.
Rég jártam a mátrában Látom kékest elég jól összekaszabolta azóta az időjárás
te meg érzékenyen reagálsz mindenre
Ráadásul nehéz úgy basztatnom valakit ha azonnal megsértődik
Áldozat ..
Szólt hozzátok valaki? Én egy szóval nem jegyeztem meg ,hogy utálom még azt is ,aki a horgászatra gondol. Tudod miért?
Mert nem akartalak megbántani és azokat sem,akik szeretnek horgászni . Az meg hogy én próbálok segíteni pár embernek,téged miért zavar?
Ha neked nyomógombos telefonod van,az a te bajod. De litániát írsz arról,hogy miért nem jó az okosteló. De miért?
Had döntse már el mindenki magának,hogy mi a jó neki.
Van aki fényképez,van aki melóba használja,van aki szórakozásra...stb...
Kerítés...ilyen sablon,esőben,fúrás,festés...ez is a te dolgod. Én szólok egy kivitelezőnek és megcsináltatom. De nem teszem szóvá hogy ne szerencsétlenkedj hetekig vele,hanem inkább pecázz...vagy sörözö...vagy bármi. Mert ez is a te dolgod....
És rosszindulatú vagy...nem áldozat
Jólva na túl van ez már reagálva Akkor elbasztam bocsánatot kérek minden érintettől
Senkit megbántani sértegetni nem akartam
Most elmegyek a tiszára vezekelni
Baszod nem tudom. Ez nekem nem jön ki kronológiába. Lehet egy hozzászólásba mind a ketten érintettek vagyunk Nem tudom követni az eseményeket.

Próbálom kibogozni. Nos irtam attisnak, hogy én nem szoktam megosztani nyaralásom napi szinten erre te azonnal reagáltál, (nem emléxem valami okosságot) erre írtam,hogy nem vagyunk egy szinten ugyanezt visszareagáltad kész.
Aztán laca egyértelműen írt neked egy rád nézve nem kedvezőt
Majd a következő hozzászólásban én következtem, amiben tanácsolja attisnak, hogy tiltson le szerintem engem (persze nem igazán értem miért)de nem biztos, hogy az első mondat nem a tiéd
Hátha laca kibogozza mert engem is kétségek között tart
Ezt igazából Te nagyon rosszul értelmezed, ő nem mutogatta itt hogy huuuu én most nyaralok. Mielőtt elutazott, feltette a kérdést, hogy mit érdemes megnézni, merre induljon el Montenegróban. Páran próbáltunk tippeket adni neki. Ő most ott van, jól érzi magát, tetszik neki amiben mi is egy icikepicikét segítettünk és ezt megosztja velünk. Nem arcoskodik hogy ő most nyaral.
Laca nem olvashatsz napokig tartó vitákat, mert nincs egy hozzászólásom volt azt arra reagált attis maga lfp-s stílusában ennyit olvashattál. az előző áldozat zotya volt, talán azt kevered hozzá Vita Hát a véleménykülönbséget így írják Én inkább csak megjegyeztem, hogy mire jó a közösségi oldal de olyan érzékenyen érintette mindenki leklkét, hogy már bánom Én amikor elmegyek nyaralni nem azzal töltöm az időm, hogy napi szinten beszámoljak minden mozdulatomról, mikor mit csinálok, mert nem azért megyek. Bár tegyük hozzá azt, hogy nekem alkalmas eszközöm sincs hozzá, hogy ezt helyszínről megosszam ismeretlen emberekkel De azért mert feltétlen késztetést sem érzek ilyen irányban
Hát nem vagyok benne biztos de szerintem ezt rólam írta laca
Vagy a fene tudja nehéz így követni , horgászat kerítés az én projectem Nickneved neked levi Engem is úgy hívnak csak nekem a nincknevem pipi. De közben meg atisnak írta, szerintem én vagyok
de hát te faszozol, meg barmozol engem és én vagyok a primitív De hát legyek az Nem vagyok sértődős írjad, ha ettől jobban érzed magad, vagy okosabbnak vagy értelmesebbnek
Nem tíltok senkit...annyira nem érdekel.
Ez szerinted kötekedès volt ? Enyhe fogalom zavarban szenvedsz.
Az, mindegy is. A lényeg hogy ne érezze jól magát.
Ő kérte. Én próbáltam ember számba venni, de nem hagyta.
Én irritálom őt, ő meg engem, így kerek a világ.
Valamit nem értekvalszeg jól. Szerintem most kivételesennem kötekedett. Pipivel vitáznak valamin.
Levi csak simán kötekedni szeret, olyan mint Clam csak még tanulja a trollkodást.

Azt én sem értem miért baj a ha feltöltesz fotókat, meg beszámolsz, ha már láttuk a kerítését is meg a horgászatát.
Meg az sem teljesen világos hogy te ezen minek húztad fel magad ennyire hogy több napon át csak a ti vitátokat olvasom
Okosabb vagy te ennél, tiltsd a picsába, azt nem idegesít.
Legfeljebb a béka seggének adod te a szintet.
Beképzelt kis egoista görcs vagy.
De Hé! Nézzük a jó oldalát, van egy újabb csicskája Clamnak