Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A vibrátort nem neked kell megvenned....remélem
http://youtu.be/xDEira01c0Q

Lehet ezt okosan is.
Persze. Nem költenek vagyonokat egy földhöz ragadt életre. Amerre a munka viszi öket könnyebb menni később. Ráadásul több marad a saját életükre. A magyarok nagy részének a ház az életművük.
Ezt a faszit figyelem,talán jövőre építi öcsi a hátsó garázst.Ellesnék pár trükköt.

http://youtu.be/ciyhL4q9gFo;t=870s
Erre is jó az akkus fúró:
https://www.facebook.com/Yukat...
A szembe szomszédom is épp azt épít: a tavaly vett nagyon picike, szoba-konyhás (kb. 45 nm) vert falú házat teljesen alászigetelte, hőszigetelte, felújította, aztán rájött hogy túl kicsi lesz (még be sem költözött). Most épít még hozzá 30 nm-t, betonalapon, favázon OSB-lapokból.
A hurikán letarol mindent ami nem tömör vasbeton bunker.
Szóval egyszerűbb építeni egy olcsó túbájfórt majd ha viszi építeni egy másikat.
Biztos van oka miért így építkeznek
Felénk is egyre több osb ház épül pár hónap alatt kész van
Multkor mutattak képet egy ilyen hurrikán utáni városról és csak a normális anyagokból felépitett bevásárlóközpont állt hibátlanul!!
De az tény hogy a legjobb a Lindab csavarok behajtásához
Ott nem kell finomkodni mehet maxigázon
Amúgy ha az USA-ban tégla meg betonfalakat használnának a könnyűszerkezetes szarságok meg a gipszkarton falak helyett, akkor max a tetőfedőnek lenne dolga egy hurrikán után...
Kb 80 méter hosszú tehénistálló tetejét voltunk be tűzálló gipszkartonnal
És kurva jó volt.
Előtte a kaptárakon lehetett gyakorolni meddig tekerje be a csavart. Van az a mennyiség ahol már tized mm pontossággal tekered be a fejét
értem, én kérek elnézést
Sehogy: a "fal" az betonból, vagy téglából van. Az ilyen műmájer "térelválasztókról" most ne beszéljünk.
kíváncsi lennék azzal hogy építesz fel egy gipszkarton falat
Évente néhány alkalomhoz nem veszek akkust, hogy aztán töltögessem az akkuit ami állásában is megelleik egy idő után mindenképp.
Amúgy bármilyen fúróval szar csavarozni, akkussal is
Az ütvecsavarozó a tuti
Sokkal jobban kíméli a csuklót. Szereléskor is nagyon hasznos nem nyírja ki a kulcsnyílást nem töri a csavart csak faszán ki tekeri.
Amit meg nem teker ki azt úgy is ki kell fúrni
Amióta akkus gépem van elő sem vettem a vezetékest.
Annyira jó hogy nem kell a dróttal kínlódni.
én 500 w-os bosch-t használtam csavarozáshoz bár ez mindegy is. Qrva kényelmetlen a kábellel bajlódni
Aztán miután láttam a cimbinek hogy bírja a kis akksis csavarozója újból visszatértem az akksira és azóta vidámabb az életem
A régiek többnyire szarok voltak, hamar lemerültek, meg az akksi is igen gyorsan megadta magát ami akkor a gép ára volt(ha egyáltalán lehetett a típushoz venni)
A mostani akkus cuccok fényévekkel jobbak mint a tizen évvel ezelőttiek. Vegyél egy kb. 30 nm-erest azt azzal csavarozol fúrsz, ha kell egy plusz ékszíjjal meghajtod vele a biciklit
Szerintem próbálj neki bizalmat szavazni meg látod javulni fog az életminőséged is
En már csak akkor veszem elő a kábeles gépet ha sokat és vastagot kell fúrni
Pár lyukért nem kínlódik a kábellal kb annyival lassabb az akkus mint amennyit baszakodok a vezetékkel
2004ben 70 ezer volt kb egy havi munkabér lehetett
Fúró+ ütvecsavarozó

Én vibrátort se vennék 10 ért nem hogy fúrót.
Én nem vagyok ilyen csóró, az én gagyi fúróm 15 ezer volt
Oszt ha az utca tuloldala a cél baszhassa.
B&D 500W fokozatkapcsolós fúrót használok csavarozásra azt nincs gond az akkuval én meguntam amennyiszer használom... 3m kábele van meg van hozzá 50m kábeldob vagy egy 20as lengő.
A Makita valószínűleg nem 12 pénz volt - postával együtt... (vagy legalábbis nem mostanában).