Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1018-as erikson nem volt rossz. Már elfért a zsebben, és akár 3 napig is elment egy töltéssel
Bár volt rajta játék, szóval lehet hogy ez már túl "okos" pipinek
ez nemenvoltam,Ennyi cellam sosevolt.
Nem is mondtad Zoli hogy Youtuber lettél
http://youtu.be/t5R0qH6BCzc

Értem én hogy mint bútorboltos a faforgács lemezek voltak neked elérhetőek, de azért egy ekkora akkupakkot ebből összerakni tűzvédelmileg, elég nagy bátorság
Na jó te genya vállalkozó vagy aki kizsákmányol másokat
Emiatt megteheted hogy ne legyen rendes telefonod
A gh198 az elég pofás cucc volt
Pl a Nokia 2010 vékonyabb volt már de az az Ericsson szerintem jobban nézett ki
Kihajthatós antenna meg a pincében is fogta a jelet a Nokia hoz meg kellett venni autós antennát aztán fel kellett dobni egy fára hogy legyen térerő a hegyekben
A motort is hagyd otthon, elég ha a kezeddel evezel.
Azert ahhoz kepest hogy technika ellenes vagy mindig telepakolsz egy egesz kocsit cuccal.
Mindjárt meg is nézem megvan-e még
Én azon mindíg jókat derülök, hogy ti azt nevezitek fejlődésnek, hogy buzernyáljátok a semmirevaló telefonotokat
Milyen nap is van Ja kedd Na akkor megyek is le a csónakhoz, mert már unom, hogy ezen a szar nókián is állandóan keresnek Még ezt is itthonhagyom, oda nem kell a technika
Dehogynem fejlődődött, vissza.
Azóta nem sokat fejlődtél lehet még mindig azt használod
Lassan kezdek kiképeződni a telefon számadatok alapján, eddig a Huawei P Smart a befutó.
valami erikszonnal kezdtem 96-ban egész vállalható pofás kis telefon volt. Aki korábban vett annak még kihúzos antenájú nókiák motorola d 160-as fél kifili meg ilyenek voltak
Ezt azért a Tremorsbe hamar elkapnák a vadak
aztán az egyik családtagnak elmegy a havi bére az albira. Így van ez itthon is.
ja meg tök gyökértelenek az ilyen emberek Elkezdi a gyerek az iskolát az első két osztályt iowa-ba a 3-ikat floridába a 4-5 osztályt alabamába a 6-ikat connecticut-ba a 7-iket gerorgia-ba a 8-at wyomingba végzi, mert minden alkalommal 1 dollárral több az apuci munkabére aztán kezdheti a középsulit. Mire valahol megszokik, megbarátkozik már állnak is odébb. A keresztapám vadászpilótaként csak 4 szer költöztette a családját taszár-pápa- kecskemét pest. Hát az uncsitesók nem mondták, hogy majd a seggüket verték a földhöz örömükben gyerekkorukban Énnekem jó így. Nekem a ház nem az egész életem munkája. ha nagyon odébb akarnák menni el tudom adni és az árából, máshol venni egy másikat.
egyenlőre úgy érzem jó ez így 44 éve Én inkább annak örülnék ha a maradék 20 évre sem kellene változtatni ezen
2 hónap alatt tokkal vonóval fel lehet építeni 200 nm házat kulcsra készen, ha minden szaki időben ott van és időben befejezi.
Mondjuk most az építkezésnek pont ez a gyenge pontja
de, pont azért kérdezem, hogy a "azt" a gátat robbantással...?
Nem vágod a témát ?
Robbantással?
A gát védelem fontos
Ezt a földikutyák ellen találták ki, ÉS a gátak védelmében.
A vakondok ellenszere a talajfertőtlenítő. Baromi egyszerű.....
Az már meg van neki....
Motorola 5200vel kezdtem 95 tavaszán, életemben a legdrágább telóm volt, használtan 40 pézért jutottam hozzá
De nálunk az a rusnya féreg védett állat....