Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma is fenakadt egy octávia a stoptáblán a Hunyadin,ott villogott az indexe,szarul kezdődött a tele a csórinak mert cefet volt a bal eleje.
A Màv teljesen felkészült.... mar jó időben is órákat késtek a vonatok..... ezzel készültek a hóra.... így most nem meglepetés senkinek
Mondjuk az is izgalmas, hogy a váltásunk már több mint 1 órát késik, de a MÁV információs oldalán 16perc késést írnak.
Biztos az órájuk is elakadt a hóban
Ugyan már. A MÁV tartja magát a menetrendhez, mivel az már 40éve menetrend szerinti dolog, hogy az első 2 centi hóban elesik a vonatközlekedés.
Aztán később már felkészülnek, csak azt nem értem ezt miért nem lehet októberre megtenni?
Én imádom.
Farmotoros Skodán előre raktam csak téligumit, hogy fékem és kormányzásom legyen, de jobban lehessen drifftelni
Az orrmotoros kocsikat így is otthagytam mindig, azok még téligumival is csak kaparásztak.
Na jó, de ha 2 centis hóban, fagy nélkül kifeküdt a MÁV, akkor mi lesz itt, ha TÉNYLEG tél lesz?
Ja, meg a MÁVnál is nyári gumi lehet a vonatokon, mert azok is késnek
Azt azért számold bele, hogy amíg a téli gumik vannak fenn, addig a nyári nem kopik - így már azért talán nem akkora a differencia.
Bolond vagy te
Én már csak a Honda szervizig motorozok meg vissza
Régebben amikor kábeltévéztünk, meg paraboláztunk apámmal, volt egy pici Bosh ipari pneumatikus ütvefúró. Amúgy vagy 20 évet működött az is, szóval nem volt az még rossz.
Az vitte a panelt is mint a vajat, de néha volt egy olyan probléma hogy a túloldalon egy tenyérnyi darab mindig leesett a falból mert annyira nem volt jó az a beton mégsem.
Szóval azt csináltuk, hogy apám fúrt az egyik oldalon, én meg rászorítottam az ellenkező oldalon egy deszka darabot.
Ha ki is ütött egy darabot, egyben maradt és visszaragasztottuk.

Mondjuk szerencsére 10emeletesekben annyira nem volt gyakori hogy fúrni kelljen, mert be volt csövezve végig az antennának általában, csak ha másik szobába akarták, vagy szét volt cseszve a csövezés akkor kellett szórakozni ilyenekkel.
Akkor az fasza. Jobb is volt mint vártam.
Van rendes kurvadrága DeWalt furókalapácsom is, de azt sajnáltam volna szétcseszni a 25-ös betonfúróra. Gondoltam ha azt az egy lyukat kifúrom vele amire vettem már megérte
Arányaiban nem biztos, mondjuk 50 autóra a full téli szett 50X12=600, 600X200000 (lehet, hogy kevéssel számolok mert nyári is van ennyiért, de talán a kínai van)=120000000, ebből 3 új vontatót kapni ráadásul a téli gumi iszonyat gyorsan kopik tgk-n a súly alatt és jó ha egy talán két telet kibír. Tehát ha a cégvezető számol akkor az 50-ből talán 1 max 2 használt vontató lesz kuka a kisebb baleseteket nem is számolják mert úgyis ráverik a sofőrre így a cég szempontjából gazdaságtalan lenne a dolgozó és a közlekedők meg kit érdekelnek?
Pedig kamionra is olcsóbb a téli gumi, mint egy autó törés....
Hááát utáltam is 35 éve mikor a zaporozseccel (meg a többi szoci autóimmal) orosz nyári gumival kellett mennem, igaz téli gumi még gondolatban sem létezett. ....amúgy téli gumi hívő vagyok, tényleg sokkal jobban fog, de ne fogjuk a gumira ha valaki nem jól vezet, ezek száraz úton is megcsúsznak mert gyorsan mennek a lehetőségekhez képest. A kamionokra nem is tesznek téli gumit pedig már van, de kurva drága így alig használja valamelyik cég és még azok is legfeljebb nagyon nyugaton.
Felhasználóval van a baj, be tudod állítani hogy húzza alá pirossal, akkor felajánl egy másik szót ami szerinte értelmes és ha szerinted is akkor cseréled.
Kezdődik a rózsaszínmotor fényezés szezon ?
Kétségtelenül itt szezon: leesett 1 centi hó, és a nyári gumis Fittipaldik már alkotnak:
https://index.hu/belfold/2019/...


Itt a szezon!!
Hallom, voltál állásinterjún?
Azer ez az ájfón kb úgy ír mint a Google fordító
A reggeli sz@ras közben könnyes az ember szeme és nem látni hogy belejavít
A panel volt az igazán durva
Én fúrtak haver meg állt mellettem egy befőttként üveg vízzel és 3 másodpercenként hűtöttem a végét
Ráadásul valami hoki barkácsáruházak b&d cuccal
8 lyuk kitartott egy délutánt
Először ment a 6 os utána a 10es fúró. Konyha szekrény felfogása készült
Másik oldalon a szomszédban meg táncoltak a biszbaszok a falon
Az van benne, mint minden furokalapácsban. Nem drága megoldás, viszont a fogazott ütömüvel nem lehet akkora energiát át vinni,igy már az einhell meg a többi gagyi is ezt a megoldást használja.
Ahhoz pont nem, bármelyik amatör behajto kibirja. De számit az ergonomia meg a suly esetleg akku üzemidö.