Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lazán. Én már majdnem használtam erre, mert siettem volna, de még ott találtam a felrakokat.
De. Itt nem a müködtetö energia a levegö, a villamos motor egy dugattyut mozgat egy hengerben, vele szemben egy másik dugttyu ami a szerszánámot mozgatja elöre hátra, a kettö között levegö a közvetitö közeg. Az ütési energiát nem mechanikus kapcsolat viszi át.
Aha. Aztán mikor a betonkoszorút kell fúrni a karnisnak a kis bosch-al meg megellesz. ott nincs nagy pihenés ott szopás van. Aztán 10 másodpercenként nézed, hogy haladt e tovább a lyuk annak a rohadt tiplinek Közbe meg 3 vídiás betonfúrót égettél szarrá
ahhoz képest elkég újszerű állapotban van Nálam a 4 éves cuccok úgy néznek ki kb. mintha egy Ural alól húzták volna ki
Egyébként ahhoz a szétporladt teraszhoz elég lett volna egy félkilós kalapács is
most a pneumatika az nem az ami levegővel működi? mert vannak ilyenek csak azt kompresszorra kell kötni mint a gumisnak a légkulcs
ennyit megérne nekem is az az évi kb. 10 perces használat 40-50-eket viszont nem adnék érte
azért álló nap rétegelt lemezbe tekerkészni csavart oda már szerintem kell a prémium cucc
Ezzel pontosan így vagyok én is Sajnálok érte 40-50 ezer ft-ot adni. A kis 500-as ütvefúrommal a dolgaim 95%-át meg tudom csinálni. Aztán van amikor kellene a nagyobb kakaó akkor mindíg fejvakargatás van
mondjuk ez nekem sem rémlik Hiltit nem is látok csak olyan szakiknál akiknél napi használatban van. Ha jól sejtem az ára is úgy van képezve, hogy olyan koca fabrikálós mint én akinek lehet hónap szám sem kell az ne olyat vegyen
ezt én is így tudom
kerékbilincset viszi?
Ez a lány nagyon fiatal , ez még SZOPIK!
van néhány parkszájdos cuccom, oké én nem használom heti hét nap de nekem nincs velük bajom . van egy ismerősöm aki viszont igen, őneki sem halodnak meg a szerszámjai. Bizots vannak benne gyengébb minőségű termékek is, de szerintem ár érték arányban nem rossz dolgokat gyárt
48 óra folyamatos üzem egy ipari boschnak is feladná a leckét
Ennyire szereted a meggyet?
Minél nagyobb annál többet kell vele dolgozni
Megelőzés
Kis gép kis munka nagy pihenés
Nem nagy az, csak állómotoros. Rövidebb mint a fekvőmotorosok, de lefelé jobban terjeszkednek, és elég jó a súlypontjuk is.
Azzzal nem is nagyon lehet haladni a fúrással, csak szétégeti a fúrót. Fúrókalapácsot vegyél, az is van elérhető áron, a kisebbek 2,4-2,7 ütőerővel bírnak, azzal már 12-14-es fúróig tudsz könnyen boldogulni.
Ez túl nagy gép, nekem valami kis aranyos kell
Ütvefúró
Egy ipari 650 és bosch
Csak már lassan 20 éves aztán semmire se jó
Fúrni vettem inkább egy két sebességes Makita cuccot az nagyon tuti műszer. A gyors tokmány is normálisan működik nem úgy mint a gagyi akkus gépeken
Én négy éve használom teljes megelégedéssel.Akkor 16600 volt a Lidlben.
Mindenki elcsábul ám...
Olykor én is.
Én most vettem egy lidliset elég jól viszi a betont, nem hiszem hogy abban pneumatikus cucc van, de aztán meg az is lehet hogy mégis
Láttam én is olyat amin műanyag volt a fogaskerék, 2 másodperc alatt kisimult a járása
Van meg 3 lábú orosz optikai szintezom is már múzeumi darab