Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt kéne kideríteni.
Úgy már túl magas....
Egy törött raklap láb és máris kényelmes a budi
Csak a magyaroknak van eszük a földön ?
Mitől lenne ennyire olcsó, ha nem azért, mert valahol véres a torka?
Szamurálykard,WTF
Amúgy csak annyi hogy kicsit csálé a géptető,és se vázszám se rendszám nincs hogy rá tudjak nézni carverticallal.
Hátha rommátörött volt.
A blokk tehernél tuti lutri,pláne ekkora beismert futásnál de egy keresztbe mászkáló kendácsolt kasznit nem biztos hogy ki tudnék szúrni megnézéskor.
Lehet, hogy behozott autó és akkor nincs tecsós olaj viszont van több km, de igazából az sem gáz csak a szokásos, kuplung, kis és magasnyomású rendszerek stb, de a motor az jóféle. A kereskedést láttam már, de nincs mit mondani nyilván van akinek szerencséje volt van akinek nem csak ne szamurájkarddal várják a reklamálót mint Százhalombattán.
Tudok róla.
Viszont olcsó.
...és ez már felkerült a HaHu-ra.....
Eddig mindenki aszondta az iveco származék blokk a legjobb választás.
Aztán így 400e környékén inkább az számít ki mennyit tekert vissza és hogy tartották karban.
Jellemzően sehogy,az az általános hogy adnak a sofőrnek egy 5000.-est vegyen a teszkóban olajat és töltse után ha fogy.
Ha megáll trélerezés,javítás,ha sokba kerül akkor herkelés és megy fel a hahura mielőtt totál összedől a budi.
Csak kérdezem!
Ez a 3.0 Hdi mennyire megbízható?
A kereskedést nem ismerem
Kecskeméten ismeri valaki ezt az ocskay kereskedést?

https://www.hasznaltauto.hu/kishaszonjarmu/peugeot/boxer/peugeot_boxer_3_0_hdi_350_ft_l4h2_heavy_maxiklimatolatokameravonohorog-15116019
Őszintén? aaaaazzzzz!!!
Francot, sosem volt kötelező besúgónak lenni, bárki maradhatott volna ember is, de aki bármiért becsicskult (általában valamilyen haszonért és nem fenyegetésre na meg a fenyegetés is, előbb el kellett valamit követni, hogy legyen mivel fenyegetni és bünti helyett jól fizető besúgást lehetett vállalni) az mindig mentegeti magát, hogy jaj hát nem is úgy volt meg amúgy is, más is megtette volna.......hát nem, nagyon sokan nem tették meg csak ők csendben vannak míg a besúgó hangoskodik minden rendszerben és lesi a lehetőséget.
Rólad tudjuk hogy soha nem beszélsz komolyan
"...de a földeléssel kezdeném..." - Mi vagy te, villanyszerelő?
Na azért ne kezdjétek el egymás faszát szopkodni!

Apám mi megy itt!
Köszönöm az elismerő szavaidat
A szinvolatan és az értelmi szintet "magasan" képviseled

Ami az utalásokat illeti, én is szívesen vendégül látnálak, de a földeléssel kezdeném
Azért van különbség
Az hogy pipit elásom tuti a civilzáció megmentése,tehát igen.
Azért szerencsére itt vagy nekünk te aki emeli a színvonalat a belőled áradó értelemmel
én meg okos vagyok azt írtam Akkor így könyvelsz el
Ő írta
Itt? Mindenki....
http://youtu.be/j9dAAFIZeUM;feature=share
aaazzttt a k....@
Elolvasva a tegnap esti dumátokat
ITT MINDENKI HÜLYE