Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tettek volna bele 1 V8 triturbos motort ,azt hajrá nurnburgring rekord
Főleg a prius!! Az a legrondább !!
Ronda hipszter elfojt tojasauto mind, kiveve az etron.
Nem akarom elolvasni, elhiszem neked
Facebook néha bedobta ennek az oldalnak a cikkeit, volt amelyikbe beleolvastam, nagyrészükben azt éreztem, hogy mindent a villanyautó javára ferdítenek, bármiről is legyen szó, a villanyos jobb. Nem tetszik az az oldal, persze hogy villanyosok felé ferdít hiszen villanyautosoknak szól és ők azt akarják olvasni hogy az ő autójuk a legjobb. Mindenben.
Ha elolvasnád a cikket akkor kiderülne hogy még úgy sem.
Ha sérül az akku akkor persze kigyulladhat, akárcsak a benzintank sérülés esetén, de akkor sem hirtelen borul lángba mint a benzines.
Alapvetően a villanyautók biztonságosabbak, pont azért mert az alvázba épített akku merevíti a karosszériát.
Tessék, bár ez is villannyal megy:
https://lemezjatszok.blog.hu/2...
Keresek egy teslat.
Lidlis.
Ez az arány csak az üzemszerű használat közben kigyulladó járművekre vonatkozik ?
Arra is kíváncsi lennék, hogy balesetben melyik gyullad ki könnyebben. Itt szerintem egyértelműen a villanyos veszít.
Nekem több is, én nyertem.
Ha belerakod egy Teslába, el tudom intézni hogy hír legyen belőle
Nekem meg van egy, 12v rol 230 v vatoaramos konverterem.
Igen. Ennek annyi volt a lényege hogy a faszi csinált egy kurvajó hatékonyságú REX-et, és egy Teslában demonstrálta mit tud.
Honnan tudjam?
Ez csak egy REX nem?
Ez király!
Lehet már készült a 280Ft/kWh-s Ionity árazásra
Pont hogy jobban fogynak, legalább is tűz miatt
Az osztrákok már megcsinálták.
https://totalcar.hu/magazin/hi...
Mi van Laci, B+!?? Nem fogynak a benzinesek???
Amúgy ennyi a lényeg:
"A belsőégésű motorral szerelt autók 11-szer több alkalommal gyulladnak ki, mint a Teslák 1.000.000 mérföldre vetítve. "
Igen, ez így van. Sokszor leírták az elektromos autók ellenzői és elhitted
Innentől kezdve lehet bármi az igazság te ennek hiszel, mert ezt akarod hinni.
Mint csaknorisz és a benzines Tesla.
Nem olvastam végig, az oldal címe alapján biztos vagyok benne hogy a villanyos nem gyullad ki. Ha sokszor leírják el is hiszem
Ha sok lesz a villanyosból és egy csúnyát baleseteznek, nagyobb az esélye hogy csúnyán leégnek.
Azaz, te még a napelemed is dieselel hajtod?