Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Voltak olyan főnökök akik kiálltak a tényekért....már nem dolgozik itt egyik sem.
Igaz, de ha tárolod, akkor nem mindegy?
A napszaktól független az ár, legyen az most bármennyi is.
Mert szerencsére a nap pont csúcsidőben süt.
Cobranco ossza a motorosokat.
Mert a főnök sem tudja még a tényeket sem megvédeni.
Vagy beleszarik, csak neki legyen megélhetése.
Miért termelnék drágát?
Állami cég. Mit mondjak erre? Igazad van
Te drága áramot termelsz, és olcsót használsz. A különbözetet a szolgáltató teszi zsebre.
Tudom.
Igazad van, onnét csak a második legtöbbet.

https://www.portfolio.hu/img/u...
Azért találtak egymásra Zolival, lehet fizeti a benzint meg a kaját
De én nem rólad beszélek, hanem a szolgáltatóról.
Persze, az már hype, de amikor elmegyek az ócska Trabimmal az esőben a sok nyamvadék lmbtqwezyc buzi mellett vidáman integetve, amikor a roller is beázik, akkor is én vagyok a rossz. Ezt már megtapasztaltam.
Mindegy, nem lényeges. Szarrá fogják adoztatni
Egyébként ukrajnábol pont nem nagyon veszünk
Akkor a főnök/tulajdonos vagy hülye, vagy valamiért kényszerítik erre.
Nem. Mert se venni se termelni nem.kell ezt az energiát, de még csak fizetni se kell nekem ha többet termelek.. egyébként mondenki arra törekszik hogy mondet megtermelje ne csak a felét. Rádadásul az unios elvárások teljesülése felé is haladunk ahol elég jelentöst kell elérni a megujulo termelés esetén, és ezt nem.az államnak kell beruháznia. Megteszi a lakosság. Tehát z állam jol jár áttételesen a minél több napelemmel
Béreljenek villany rollert
Ezek szerint a kereskedőnek nem fontos a forgalom?
A kereskedő leszarja Paksot, ő megveszi bárhonnét, megszorozza az árréssel és eladja neked. Szerinted érdekli, hogy Paks vagy Ukrajna?
Igen.
Ilyen volt az alpintechnika is.
Simán mehettünk volna létrával is de kitalálták hogy kell nekünk.
Aztán a képzésen első kérdés az volt hogy minek nekünk ehhez alpintechnika, miért nem megyünk létrával. A csoport kollektív röhögött fel
Persze ez is azért volt mert régebben kosaras kocsit használtunk, de az "drága" na most csak a felszerelésünkre és a kötelező képzésekre a duplája elmegy
Eddig megvettél adott időszak alatt ezer kWh-t, lett a szolgáltatónak mondjuk 10 ezer forint haszna.
Most a felét megtermeled magadnak, ráadásul ingyen használod a rendszerüket, ezért veszel 500 kWh-t, a haszon már csak 5000 forint. Nem fog ez fájni nekik?
Ez nem autokereskedés hogy minél többet kell eladni.
Nem.értesz valamit. A megujulo most fontos egyébként is de igy kevesebbet kell vásároni, amig paks nem termwl többet addig kiesett bevétwl, de utána se mert elég jol szabályozhato.
Szerintem tévuton jársz. Nincs ilyenröl szo. Egyenlöre ingyenes a tárilás, adomentws a napelem és nincs negativum.
Nem értem én sem, ha te megtermeled a magad fogyasztásának a felét mondjuk, akkor nem fog csökkenni a bevétele? Vagy én nem értek valamit?