Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is kell. Kiszámolták hogy a Teslával 190 az ideális sebesség, gyakori rövid töltéekkel, mert hiába kell gyakrabban tölteni, de jobb időt megy, mintha lassan mennél hogy ne kelljen tölteni. Bécsig meg amúgy is elmegy tölté nélkül.
Ehh, fiatal vagy még Gázolajjal a munkagépek mennek csak, "igazi" autó benzinnel megy.
A railjet elso osztalyon vitt movarig 4 rugoert, szerintem kb 6e becsig, ott meg berelsz egy elektromos viccautot es olcsobb mint kocsival.
Most jöttem németből.... hoztunk egy patika gsa-t
de minek is kellene? Aki elektromossal megy Bécsig, az nem normális Az aki Bécset akarja járni vegyen dízelt
Azé a faszom bukdácsolna kamionok mögött meg max 110-el autópályán bécsig
Szép az a hatalmas muraközi!
Ott van a kis kesztyű... azt fel kell húzni
Fraszt.
az traktorba es teherautoba, budos, es ellentetben a benzines toltopisztolyokkal a dizel mindig osszekoszol.
Ott kezdődik a probléma hogy autóba gázolaj való
És tudod mi lesz a szép? Hogy tényleg így lesz
Ezek a szarok kihozzák az emberből ezt, mert elkezd zavarni amikor beindul a benzinmotor.

Különben én ezért is akarok egyből egy jó hatótávú elektromost. Annak lehet nyomni, nem indul be soha a benzinmotorja...kivéve az Osztrák Teslának
Az 1100 as szep, pirosban.
Amugy neg nesztek kabonsemleges teher.
ez jó van néhány opelos haver, ma este lesz ám anyázás
Kurvajó, megveszem! Én is úgy fogok közlekedni mint a többi hibrides a nyílt belátható főúton fix80! Pfuu de jó lesz, már várom hogy mindenkit idegesítsek
Konnektorosok nem nagyon mennek el 100km-t csak akkuról. Meg nagyobb tempónál már érdemesebb a belső égésű motort is használni.
De amúgy hívhatod is a Cofidist, mert van

https://zoldautok.hu/2019/08/2...
Opel soha sem lesz a nevemen!
Opel Ampera?
Az is olyan mint egy 1000es multistrada, a bukót csak akkor húzod le ha már elég messze vagy a motortól

Utálom mind a kettőt, a megrögzött zöld villanyautóst és a begyöpösödött “az egy szar csak a vényóc” birkát is

Nekem még mindig egy passatba rakott mazda skyactivX kellene amit tudok itthon tölteni és tisztán megy 100km-t minimum és tudjon csak árammal 130-cal menni
Van ilyen ? Mert akkor hitelre veszek
Én benne ülök, nem nekem kell nézegetni
Persze mert mindegyikük lelkes villanyautós, eleve rózsaszínben látják, de a tényeket elég jól össze szokták szedni, meg utána járni, sok egyéb médiára viszont nem jellemző. Egyik lehoz valami hangzatos kamut, a többi meg kritika nélkül veszi át.

Pl. az Ionity-s árdrágulást mindenhol úgy hozták le hogy 280Ft/kwh a villany. Azt meg már elfelejtették hozzátenni, hogy ez csak egyetlen hálózat a sokból, illetve a saját tagjaiknak 90forint környékén adják, ami már nem számít egy ilyen extrém gyors töltésért drágának.

Szerintem, ha az igazságra vagy kíváncsi érdemes mindig mindkét oldal verzióját meghallgatni.
És hány év kell , mint menetidőben mint töltési időben ?vagy már inkább fényévben számoljunk ?
Nekem a suicid door i3 a kedvencem.