Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van virtuális kártyám...ez az időlimites. De lusta voltam átutalni rá lóvét.....
Paypal?
Nem beszélve arról ,hogy a kártyaadataidat lenyúlják. 1 hete tiltották a bankkártyámat a Wish miatt.
Az, hogy kényszerből fogyasztasz többet, amit a kedvedért nevezhetünk a több helyett másnak, az nem csökkenti a "lábnyomodat". Nyilván az én életem is hasonló mint az átlagé.
De a hajnali fél hármas indulás az kemény, szerintem az egész napod al van cseszve.
Ez inkább fillerbaszas,ugyanaz itthon dupla árban van.
Lásd blitzwolf töltő.
Mondjuk nekem ingyen volt Kínából.
Csak nézem mit össze aggódtok, hogy éppen merre jár a holmi, mikor jön meg stb., bár lehet, hogy ez még egy kis plusz adrenalin a vásárláshoz és így lesz a kínából rendelés estrém sport.
Így van minek rendeljem meg én amíg megteszik mások.
Nem kell rendelni Kínából,az áruk 3/4 e amit boltban veszel az is onnan jön.
Ez mindig is így volt, mit kell ezen meglepődni... a liberálisok szerint nincs demokrácia, és korrupció van - ha nem ők vannak hatalmon
De az most egy darabig még nem torténik meg, legalább lesz idejük előkeresni a metrón ellopott 160 milliárdot
Én még ma sem rendeltem kínából semmit és minden nap szar autóval járok mert nincs tömegközlekedés ami bevinne a melóhelyemre és ugyanígy van vele az összes szomszédom azokat kivéve akiknek a helyi 3-4 kisebb üzemben akadt meló, ne hasonlítsuk a mai viszonyokat a szocihoz ahol mindenki kaphatott akár a telepólésén melót, de ha utaznia kellett akkor a gyárakba meg lehetett tenni a tömegeknek az azokhoz igazított tömegközlekedéssel, ma már nem sok nagy gyár van és azok is jellemzően külterületen ahová ugyan vannak melós buszok, de a többségnek nem marad más mint az autó. nem lustaság és erkölcstelen életmód a gond hanem, hogy ma a sok kis munkahelyhez nem nagyon van más lehetőség még Bp.-ne sem a külterületekhez, ha valaki szerencsés akkor a városban lakik és melózik és oda valóban eljuthat bkv-val. Mondjuk az én példám nem túl jó mert soha nem dolgoztam a szocin kívül fix időben és helyen főleg maszekként 25 évig, de most is két hete hajnal 2.30-kor indulok itthonról, akkor még a vonatvezető is alszik.
A károsanyag kibocsájtás valóban kevesebb (de csak járművenként), azóta viszont pont annyira elkurvult a világ a felesleges és lusta életmódváltozás miatt és annyival többen tehetik meg, hogy autóval járjanak - szegényebb helyeken szarabb autóval - hogy a végeredmény ugyanaz.
Én pl. 30 éve semmit nem rendeltem Kínából, most meg havonta több alkalommal is, és én egy nulla vagyok ilyen szempontból.
Pedig a cica aranyat ér épp vettem volna tőle ezt azt de hat én is tiltólistán vagyok nalla szóval marad a pénz a zsebben
szerintem a legrövidebb és a leg rosszabb megoldást választottad, majd megbékéltek

Na más téma
aktuális cikkből vágtam ki lehet véleményezni
Dehogy, csak egy másik dimenzióban létezik. Maradtatok még épp elegen
tiltottad legyetek már egy kicsit felnőttebbek ha én mindenkit tiltanék aki alaptalanul lehülyéz csak egyedül lennék itt a fórumon Ez a cica nevű lila pina sincs már Bár ezt a tragédiát valahogy kiheverem
összevitáztatok? Na és holnap más téma más nézőpont
ezzel még te is megbírkózól
akkor meg elveszti a varázsát
...én meg pont attól tartottam ennyi rengeteg infó megárt neked
Biztos megint terveket matekol aztán belefáradt
Gyors az öreg
Bogyó bá beelőzött. Ismét figyelmetlen voltam
Miről is?
Itt? Mindenk i!
By Üvegtigris....
Inkább a vázmérőről.
Akarsz róla beszélni?