Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyrészt lazán. Volt aki próbálkozott, de még nőtt is a távolság mert a faszkalap azt hitte az ABS ér valamit
Másrészt mész a börie
https://totalcar.hu/magazin/ko...
Pedig a 30millás Tesla a BMW-vel egál.
Kevered a faszságaidat hogy kötekedhessél, de ettől még te vagy a hülye.
Van választás, van döntési lehetőség mit akarsz. Vitara helyett ott a Kona, meg az e-Nero. Egyik sem 30milla, és elég jó ha hatótáv ennek is, árban sem annyival több a benzineshez.
Ha 1000km-ert akarsz menni minden nap üvegbe hugyoza, akkor van konnektoros hibrid, amivel városban tudsz villannyal menni, országúton benzinnel.
Persze eleve nem értem neked minek autó? Gyalog sokkal olcsóbb. Messzire meg vonattal jársz. A motort meg lerakja a tréleres a fagyizó előtt neked bárhol
Én hasonló helyzetben fékeznék egyet előtted, aztán kiderülne hogy betartottad-e a követési távolságot....
Hogyne lenne.
700LE 500km hatótáv. Bármikor otthagyom egy Teslával, és eleve 130-al utazok.
De egy 90km-re elég első generációs városi autóval, amikor kiszámoltam, hogy lendületből gurulok be a garázsba, akkor nem pazarlom az utolsó elektronjaimat, arra hogy a 110-es megengedett tempó helyett felvegyem a 140-es forgalom ritmusát, inkább beleállok a seggébe 1 méterre a gyógyegérnek, aztán menükül az úgy is.
Mert a mai magyar nagyátlagnak a legfontosabb válsztási kényszere Tesla vs. BMW.
Itt a ford focus-suzuki vitara-wv golf-renó megan és ezek suv megfelelője vs. tesla választás jellemzőbb mint a 30 millás bmw.
És itt azért bőven elvérzik a tesla árban.
Az is vmi!!!
Semmi különös. Kicsi, petyhüdt és balra lóg - mint mindig.


Te hogy vagy? Mi a helyzet?
Nem is értem, pedig te mindig olyan kedves és barátságos vagy
Van még belőle, vmelyik nap 8 órát vezettem, kemény út volt Nagy részén már túl vagyunk, hamarosan itt a tavaty.
Próbáld megelőzni. Vagy ahhoz nincs elég kraft?
mizújs lenne letiltottál már mindenkit te ostoba liba, kéri még megvan
Tél van, téli álomban.
Jöhetne már a beígért globális felmelegedés
És a vicces hogy így is volt akit le kellett tolnom, mert 60-al ment
Tehetek én arról hogy a kamionok nem akarnak gyorsabban menni?
Nem. Van még sok olyan ember aki meg tudja magyarázni magának miért nem jó a villanyautó
Tényleg ostobaság 30milliós BMW helyett, amivel nem spórolhatsz semmit, csak költheted rá a pénzt Teslát venni.
Hahó, mizujs erre? :) Hogy vagy?
Mit össze tökeltlenkednek 90el a leafek a pályán.
Na eolvastam, azért vicces mit össze bénázott
A Zoe meg ezek szerint továbbra is szar. A Franciák az egyetlenek akik nem tudják megoldani hogy működjön az összes töltőn a kocsijuk.
A régebbi Zoe állandóan lecsapta az EV relét az AC töltőkön.
Egy 30kWh-s Leaf-el lazán teljesítettem volna ezt az utat. Győrnél 10perc töltés elég lett volna. Majd töltődik Bécsben AC-ról, amíg nézelődünk. Na meg Bécsben is egy külvárosi P+R parkolóba raktam volna le 3€/nap költségen, én metróval mentem volna a belvárosba mint szopjak bent.
Még mindig filléárbaszás.
Azért hogy spóroljak egy Bécs-Budapest ut alatt egy 10-est be kell feccölnöm 30 milliót egy teslába.Csak nekem tünik pénzkidobásnak?
Ja, bocs, ez már a frissített DC töltős Zoe, az jó a célra.
Beválasztotta a legalkalmatlanabb autót Ennél már csak a Leaf-em lett volna célzerűtlenebb erre az útra.