Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez az egyik csúcs dízel hidegindítás:
http://youtu.be/2oxN1zXz80k
pár éve amikor ezek a -20 közeli fokok voltak ismerősnek egy ventilátoros villanyos melegítő volt a kocsi alatt éjjel
azt mondja -15 felé már látványosan alig akar beindulni
Dehogynem beindulna, egy jó dízel mindig beindul ! Lehet hogy alá kell gyújtani de beindul.
belegondolsz a bugyimárka motorod helyett is lehetne találni nagyon sok olyat ami fél milla alatti és ugyanoda elvinne hasonló komfort érzettel
ha a spórolás a cél......
Nem egy 500ezre lepukkant szar helyett vettem hanem egy 3 millás azonos képességű sé koru benzines helyett.
Na meg, pár hozzászólás és a 20 millás autó mindjár 20000csillárdos lesz
-50fokban a dizel sem indul be
Akku hűtés légkondi 10% sem befolyásol.
Én most sem fizettem ennyit
Atisnak igaza van, helyén kell kezelni.
Mindenre van megoldás, de ha csak a kifogásokat keresed, akkor találni is fogsz.

Az akinek egy autója van, az is egy szar Opel, annak még várni kell
Borzasztó irígy vagyok azzal a tudattal hogy 3 millát csengettél ki a leafre ami a vezetési átlag szerint egy jó állapotú 500e-res kocsi simán kiszolgálna.És ne mond hogy bejön az ára a villanyon mert az a 2,5 milla mire visszatermeli már rég egy jóval drágább elektromosban fogsz ülni és továbbra is a spórt előre fizeted ki.
Nem én akarok egy városi autóval 1000km-ert menni megállás nékül, hogy aztán nyavalyoghassak egy cikkben hogy szar a francia autó, miközben saját bevallása szerint a szarabb hatótávú Leaf-el is könnyedén megjárta a haverja.
Ha autópályázni akar az ember akkor 60kWh-s vagy feletti kocsit veszünk. Ha nem akar csak ritkán, akkor elég az a 40kWh, és vállalja a kompromisszumot évente egyszer. Persze ettől
Ez alatt csak akkor ha az M0-ást nem hagyjuk el, vagy nagyon megszállottak vagyunk.
Ha meg 5km-re jársz a boltodig, akkor a 100ezres Astrád is felesleges luxus.
Én használt Model3-ast fogok venni, ha lesz lejárt lízinges, vagy ID3-ast.
Ez amúgy elég szar duma, mert nekem van villanyautóm, hiába próbálod leplezni az irigységed
Ez igaz...
handrás puszira meg masszív reklámra kapta a teslát nem fizetett érte.
Így nekem is kéne és sztárolnám mint atom.
Addigra már a hatótáv elfogadható lesz...gondolom.
Nézd meg H András a 40 millás Teslában hogy parázik a fogyasztás miatt. 110 pályán,légkondi-fűtés faszom...vicces.
Egy 40 millás kocsiban ne kelljen ilyenekkel foglalkoznom bammeg
Amúgy mindenhová nem is tudnak gyártani elektromosokat azt is beszéltük. Pl egy sivatagi +50 fokban az akksihűtés+légkondi lefelezi kapásból a hatótávot. -50 fokban meg ....pffff...
Szerintem 10 év mulva is sok lesz az a 9 milla csak azért hogy szaladgáljak a városban.
Gyerekek...jó dolog ez az elektromos autó ,csak tudni kell helyén kezelni. Pont minap elmélkedtünk ezen pár alfa haverommal...
Ma már nem ritka a két autó egy családban. Ha abból az egyik elektromos kimondottan jó...pl városi bevásárlósnak ,a másik meg megmarad a hosszabb utakra. Kérdés az ,hogy érdemes kiadni egy kis városi kocsiért 9 millát. Nem!
Ugyanis még nincs ez a dolog teljesen kiforrva...nagyon nincs. Szinte 2-3 évenként megduplázódik a hatótáv pl. 2 éve egy BMW I3 tudott 180 km-ert ,most meg egy kis Renault tud közel 400-at. Illetve nekem még mindig nincs időm 40 perceket tankolni..ha nem kell várni!
na nekem csinálna ilyet a 12 éves hajesz orrára venném az ódi seggét kicsit megtolva azt Szerintem másik bünti fékezés nem lenne, hanyat homlok menekülne, hogy több karist ne legyen azon a drága ótón
egyszer azt írtam neki,hogy cicám De komoly ennyit
Azt kib@szott mint macskát sz@rni Ki érti ezt
Azóta nem alszom jól
Asszonynak is mindig ezt mondom: "Ki a kicsit nem becsüli...."
Én mindig is spúr vagyok.
Mostmár kevés pénzel.
Bár ismerek olyat aki naponta megy 250 km-t,van pénze is és elekromosbuzi.
Na neki van teslája,de 10 millió magyarból erre alapozni hogy elterjed dőreség.
Azért ne keverjük össze a dolgokat, még ha villannyal is mennek:
- egy Teslában menő csávó vagy, aki - hallgatva az idők szavára - ad a környezetvédelemre is.
- egy E-Niro gazdájaként meg egyszerűen spúr vagy, akinek egy kicsit több pénze van az átlagnál.
Jah és te hasonlítod a féltéglát az ipari robottal.
Mert alapból nem niro,konával jöttél hanem teslával.
Ahha,próbáltál venni nirot vagy konát?
Nehogaszond hogy már megvetted.