Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most mi a baj?? Ha meleg lenne akkor meg az lenne a baj??!
Az audim úgy indult a legnagyobb hidegben is, hogy megnyomtam egy gombot és mindent magától intézett.... a legnagyobb mínuszokban is hiba nélkül indult, sosem füstölt egy rendesen karban tartott dízellel nincs probléma
emléxem rá
kérit is látja Szerintem valami alakul közöttük
mittudom én ha kiszál az egyik ezt nem tuggya betóni mondjuk 2-esbe?
Dehogynem, akkor országosan -15 alattiak voltak majd egy hétig.
Nálunk szerencsére már 6-8 éve nem volt.
Hú B+!! Pöcc-röff???! Hiszen már az indítómotorral bemelegedett!! Mert mindig csak kötekedtek!
Ott amelyik nem indul el vw van olyan ahol szerintem nincs is -20. Kár hogy nincs odaírva a pontos hőmerséklet. Az előkamrás td-vel volt olyan hogy kellett rá két bögre forróvíz, -20 alatt vol bőven és az akksi sim volt a toppon de az is elindult.
Pont 3 éve, hogy rohadjon meg! Azért kellett a fürdőszoba szétverésével kezdeni a költözést mert az előző tulaj nem engedte le a vizet a rendszerből és a falakban szétfagyott és igen, erre -20° volt.
Mikor volt -20?
3db vw van itthon mindegy elindul -20ban de egyik sem füstöl így... a leaf meg ronda!!
Nem ezzel ment amit most kapott...
Azért kezdem megérteni, hogy miért nincs ezekben Start-Stop elektronika....
Ha nekimegyek valaminek azért nem lenne őszinte a mosolyod.
De ha mehet a roncsderbi mond hova menjek.
Mondjuk tény, a régi szívó 1.8D Ford Orionunk is indult -20fokban 2 izzításra. Nem problémázott úgy mint a VW-k az előbbi videóban
Ja, mint egy megszeppen kisfiú, nem mertél rálépni a gázra mert beszartál a nyomatékától
Lehet, de akkor ne VW-t vegyél
http://youtu.be/WJpywwEU5gs
"Clean Diesel" ja
De az Audi dícséretesen jól indult

És akkor így indul egy szar Nissan Leaf
http://youtu.be/j2Z4KK_axMY
Ahogy ismerkedem a dízellel nagy szopás tud lenni.
Az jó, mert már benzinesben is van
Az enyém -20ban is indul, igaz hogy 2x izzítok de elindul, szerencse hogy itthon nagyon ritka az ilyen hideg. Most a -5ben szarul indult a pd... mind a 4 gyertya szar volt, kicseréltem és bimm indul. Kályhával 6km(10perc) 90fokon áll a víz és nyomja be a meleget, mindezt 6liter alatti fogyasztással.

Csak a dízel!!!
Még bogyót látja. Oszt ennyi. Ezért emelgeti csak a kalapját.
Ostoba liba.
500-é nem lepukkant,vlágverő mesautó kacsalábon.
Amúgy láttam-ültem a leafben.
Nem,ilyen élményt sosem ad egy teskoszcskóból összedobott honda.