Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, persze.......... Kenyelmes a kenszerzubbony?
Kényelmetlen, nem kell!
Itt Magyarok veszik...
Dzsuzsáknak van kb 4 lakása benne...meg még van pár ilyen
Irigy vagy...mert nem vagy jóképű,izmos és okos. De már megszoktam...pfff
ugyanez a helyzet a kopaszi gátnál is, már tavaly 1 m felett volt a négyzetméter ár már akkor sem nagyon volt eladó . De ezeket nem magyarok veszik zömébe. Oroszok, kínaiak,vietnámiak
Semmi köze hozzá
Az még ez után jön....ha jön!
kicsit túlárazódtak a dolgok a bmw miatt. Majd lenyugszanak ott is a kedélyek, itt kecsón szépen elindultak vissza az ingatlan árak ahogy a mercitől rugdalják ki az embereket meg elmaradt a 2-es ütem fejlesztése. A ledurvább az, hogy az egyik kiadó lakásom 13-óta hirdetem és meg se kérdezték, hogy minek. elvittem ingatlanoshoz 4 nap óta ott sincs semmi. Előtte ahogy megjelent a hirdetés kb. 1 óra múlva meg volt rá a madár Változnak az idők. Ja az albérletárak is mennek vissza szép óvatosan Legalább is mifelénk
Ok, megnyugodtam, hetszentseg hogy TE nem vagy alfa.
Azzal nem tudok Albániában a patakmederben motorozni
Jó lenne pályamotornak a gixered de ahoz túl szép.
divat lett házat rendelni kínából Minden műanyag teljesen felszerelve. A baj, hogy lapraszerelten jön valakit találni kell, hozzá, hogy összelegózza, dob rá egy szigetelést meg egy nemesvaksit azt 90 négyzetméter meg van egy 5-ösből állítólag
Ha jó helyen van ,nem várható jelentős változás....
Van egy jó Gixerem...legalább kipróbálod magad a Supersport kategóriában is
majd lesz ez lentebb is hamarosan. Egyébként 1-2 év bedőlt csokos házat kell megvenni szaré hugyé lesz belőle
Nem áll az alku!
Az a baj hogy nincs mit venni helytte. Újat nem akarok mert sajnálnék nagyon 5milliót kiadni és nézni hogy évről évre veszít egy millát, meg azt nem vinném le az aszfaltról, félnék ott hagyni a szállás előtt...
Na...kétszer írtam
Szólok 99-nél és belerakhatod a százat
akkor izgulok
Faszt ...annyit nem várok. De szólok 99-nél és belerakhatod a százat
De jó hogy hozzászoltal
Zoli...Alfának születni kell! Gének,vadászösztön,erő,bátorság,kitartás....stb...stb.
A pénz és a vagyon semmi...az lehet egy nyomorultak is...semmi köze az alfasághoz teee
Ezt nem lehet megvenni
600 az
3év és a tied kell bele még 50ezer, 100alatti futással nem adom el
De dumálj...muszáj eladnod a motorod nekem azonnal ,hogy időben el tudd kezdeni a spórolást!