Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt mindenki...?!
Nem sértegettelek. De hát mindenkinek lehet ugyebár rossz napja.
De gondold ahogy akarod, én befejeztem. Nem szükséges kommunikálnunk.
Sutty, már meg is oldottam.
Szép napot.
Linkeltél, linkeltem Hogy kellett volna reagálnom szerinted?
Aztán azt mondtad elfogult, én meg leírtam hogy miért nem.
Erre te írtad hogy miért menstuálok, meg te nem is foglaltál állást. Érted miután állást foglaltál és sértegetsz aztán meg meg vagy lepve hogy mitől vagyok ideges.
Nyugodtan beletekerhetsz
azért ez már ingerszegény egy kicsit
még a végén összevesztek Van értelme?
ezt mindíg végig nézem amikor felrakod, esetleg volna-e másik zenével és 20 órásba?
Vélhetően.
Az elfogultságodnál is meg a menstruációs hangulatodnál is használtam a nevetős fejecskét - ha már ennyire felháboritott egy irás, sajnálom ha nem tudtad érelmezni. Ettől függetlenül érthetetlen módon reagáltad le a cikket, engem ennyire azért nem érint meg ez a villanyautó téma.
Nézd vissza mégegyszer, mert átfutott a szemed pár dolog felett, még előtte.
Ha visszaolvastál volna, te kezdtél anyázni amit csak azért nem értettem mert egy sima cikken kikeltél magadból, aztán engem hibáztattál amiért ilyeneket leirnak. Nyilván találkoztál ezzel az irással, én még nem. Máskor simán veszed ezeket a dolgokat de ugy látszik ez valahogy nem sikerülz most.
De persze én vagyok a hülye, mert nem kértem tőled engedélyt rá.
Ohh faszom......................

http://youtu.be/-50NdPawLVY;t=18109s
Ezt te is megtehetnéd.
Ha seggfej fagy én is az leszek veled.

-Linkeltél komment nélkül
-Én is.
-Azt mondtad elfogult.
-Cáfoltam
-Mellébeszéltél, személyeskedtél, és még le is tagadod.

Ezek után azt kapod amit adsz, én ráérek egész nap.
Olvass vissza lécci. Ha poénkodsz azzal semmi bajom.
Én sem foglaltam állást. Nem értem miből gondolod ezt. Csak azt vettem észre hogy elkezdtél menstruálni, meg pina hiányra panaszkodni, pedig csak fasz kéne a seggedbe, de én ezt nem adhatom meg hiába könyörögsz
Annak az előállítása mennyi co2 kibocsájtással jár?
Neked mi a fasz bajod van? Egy cikk belinkelésén elkezdesz vergődni, anyázni most meg személyeskedni. Nem foglaltam se állást, de még csak nem is utaltam a cikk tartalmára hogy az helytálló vagy sem. Ha egy villanyautó.hu-ra tettem volna fel akkor azt mondom simán agymosott vagy aztán frusztrál.a dolog, de igy simán csak.egy seggfej vagy.
Gyere,hideg van szóval lehet gebasz lesz,a fagyizó nincs nyitva szóval max a dohánybótból tudok hozni egy gyümölcsös teát.
Dehogy van,csak öregedsz.
Igaz te nem sportautót meg sportmotort halmozol hanem elektromos bizbaszt és teszkós műanyaghondát.
De azért ez még ugyanolyan kapuzárási pánik.
Hidd el a föld itt lesz ha mind meghalunk.
Ez magánügyed, csak ne mond azt hogy az a dupla kéményes amcsi szar tulajdonképpen tisztítja a városi levegőt, mert beülök a Nissan Leaf-be...izé töltöm 1 órát és átmegyek... ha nem merül le gödöllőig
Mondjuk tényleg itt a vég.
Pipi jól érvel, te meg nem akarsz demagóg lenni