Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez az alpesi tető a büdös életben nem fog tudni beszakadni a rárakódott hótól, hogy lesz ebből biztosítási csalás?
Itt szakipart is tolják, meg mindent is.
Egyedül nem is kell nagyobb. De gondolom csak akarsz gyereket te is nem?
Talajmunka...Román cigányok csinálják olcsón.
Ennél nagyobb mi a francnak ?
Ez nem nagy etvasz, tele ilyennel a tatra zakopane fele.
Ez nem ház...nyaraló kb
Na egy annyira forgalmas helyen kellene nekem Is ház mint az ott télen
Nem is értem, tele vagyunk román cégekkel, itt is azok nyomulnak a mol beruházáson.
Na meg amúgy is...már lenyúltuk a Természettudományi Múzeumot ,nyár végén szerintem jön az Országház...egyenesen az állatkert mellé rakjuk!
Hasonló kell nekem.
Kosárpalánkot ne felejtsd ki
Aaaa, nem kell. Olyat fogok epiteni mint a Durmitorban a bungallok, csak nagyobbat.
Egy négyzetmétert vehetsz....ha eladod nekem a vasat
Ha olcso nincs vastag haszon, de vehetsz ket hasznalt Hanjin vagy P&O 40 labast es hegeszto meg plazmavago es kreativatas birtokaban nekiallhatsz barkacsolni hasonlot.
Te miről beszélsz?
Nem lesz itt lófasz sem? Á dehogy lesz...csak pár milliárdot kiszortak talajmunkákra ,meg februárban kezdődik az alapozás,közmű stb..stb. Amire már leszerződtek cégek (Román..stb) ,meg annyi munkagép van már kint hogy beszarás. De nem lesz semmi jaja. A Német lapok is hazudnak...aham..
A tócoskert egy panelrengeteg,az egyik legolcsóbb része Debrecennek. Egy 30m2 lakás 18-20 Milla most. 8 milláról indult,de soha nem fog oda visszaesni már. A felkapottabb részek meg mindig is drágák voltak és lesznek is...nem ugrálnak ennyire.
Nagyon jól néz ki. Ha drága akkor nem is kell.
Egy elore gyartott hazakat keszito regi nemet ceg, nekem bejon a sok nyitott ter. Baromi draga.
szerintem nem egy kategóriára gondolunk
a beruházás hírére 15%-ot emelkedett az ingatlan áára debrecenben egy hét alatt. Majd amikor kiderül, hogy még sem lesz ott lófasz sem ua. lesz mint kecsón. Itt tavasztól-nyárig egy 55 m2 lukat 22-24 milláért árultak és vitték mint a cukrot. most ismét 17-19 körül mozog az ár és már így sem kell. ezek az ingatlanok 2014 ben 6 m értek és eladhatatlanok voltak. A lakáspiac egy hullámvasút. Most épp lefelé indul a következő 4-5 évre
Emléxem én debrecenbe míg a tócosra jártam 15 éve már akkor 12-14 m volt egy szaros lakás. majd bejött a válság ott is 6-ig estek vissza Pont ugyanez a kilengés várható majd nyílván már az árak nem 6 és 12 m között szóródnak.
Na meg is nézem mi jó van az alin.... mar csak 23 rendelésem van úton
Még az is jól áll
Ez kurvajó, miből épül, mennyi pénz ?
Tápos...
Itt is igyanez volt, felmentek, majdhogynem megduplázodtak az árak aztán most mennek vissza mert a kutya sem vesz 24-30 millioert egy 70negyzetmeteresnlakast a 4-en.