Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked van utasszállító repülőd? Na ugye, nekem sincs. Ezért nem beszélünk róla.
Amúgy meg ott is megy ugyan ez a zöldítés csak nem tudsz róla.
Plusz a repülés még a személyautókhoz képest is elhanyagolható szennyező, minde rémhírrel ellentétben.
Engem az basz fel amikor valaki idióta.
Mint a rendőr elviszi a gyereket az állatkertbe, ott vannak a róka ketrece előtt.
-Na mi ez kisfiam
-Nyúúsziii
-Nem kisfiam, ez nem nyuszi, ez róka.
Átmennek a medve ketrecéhez. -Na és ez mi kisfiam?
-Nyúúsziii
-Nem kisfiam, ez nem nyuszi, ez medve.
így megy ez minden állatná, mire a rendőr már rohadt ideges, a vizilónál
-Kisfiam, ennek se szőre, se füle, nagydarab és büdös, nagy a szája, vízben van. Ha erre is azt mondod nyuszi akkor elverlek. Na akkor mi ez?
-Vízinyúúsziii
...aztán jön Zolika aki még azt is benyőgi nagyokosan hogy nézd egy róka
László ne lihegd túl.
rondák és feltételesen használhatók az elemes autók.
Dízelpower és szmókendcsárm.
Igen, ez így erős érv, igyál kevesebbet, akkor felfogod hogy mi történik körülötted
Csak olyan apróságok hogy télen is friss zöldség,gyümölcs,bármikor fürdés tisztálkodás,meleg lakás,csatornázás,vízöblítéses budi,egészségügyi ellátás.
Egy szaros hűtőszekrény vagy vezetékes gáz nem volt baszki.Tényleg nem kéne demagógiába átmenni.
én is relativ gyakran ülök repülőre, legtöbbször a munka miatt.... mivel menjek? autózzak 12 órát, amikor repülővel 1 óra és negyed-ötöd árban utazom?
Mondjuk.fogalmam nincs ki a cél közönség, szinte mindenki tiltva van bajba lennék.ha vásárolni szeretnék
"a mai átlag emberke nagyobb luxusban él mint akkor a királyi udvarok kiváltságosai. " na erre a demagógiára írom én, a saját demagógiámat, hogy te is járhatnál gyalog , vagy lóháton is pl.
Tévedés. Amit hamisítottak (mert már tarthatatlan értékeket találtak ki egy csökkenő folyamatban)az már töredék volt.
Ez a másik véglet, a dizel hiszti....
Én most nem írnám le inkább , hogy szerintem hova mehetnének??!
tényleg vazze...... arra is nagy szüksége van
Amikor még a bányák működtek, a földalatti dízel rakodógép is gázolajjal működött, csak éppen volt a kipufogón egy "gázmosó", és az abban levő, kb 200 liter vízen keresztül kipufogott. Azt a vizet mindig cserélték .
Pedig mehetnének biciklivel is több ezer km-t
Azért jöttök mindig ezzel a demagóg "de a repülők,hajók,vonatok szennyeznek többet"
Persze,mert ezek kibaszottsokkal több mennyiséget,embert és kilómétert mennek.
Próbáltátok volna ezt a volument közútra terelni és rögtön a közúti közlekedés lenne a világon legszennyezőbb.
Egy repülő Km/utaslétszámban messze a leghatékonyabb.Ugyanez igaz a hajós áruszállításra is.
Szóval még mindig az embermennyiséget és a hozzá kapcsolt fogyasztási szükségletet kéne leredukálni mondjuk az 1700-as években szokásoshoz.

Bár akkor a legtöbb környezetvédő nyafogna egy sort mert a mai átlag emberke nagyobb luxusban él mint akkor a királyi udvarok kiváltságosai.
Ez sarkítás nagysagrendileg kevesebb a modern dízelek károsanyag kibocsátása a 30 évesekhez képest. Hosszú utakon, pl autópályán meg kevesebb, mint egy benzinesé....
"...Teszik ezt akkor amikor olyan változásokon ment keresztül az évek során (a dízel), hogy töredékére esett a károsanyag kibocsájtása mondjuk egy 20-30 évvel ezelőttihez képest. ..." - Ja, meghamisított mérésekkel.
Szép jó reggelt motorosok! A "Föld megmentését" nem is feltétlen és nem is elsősorban a gépjárműveinken kellene kezdeni " A hatalmas utasszállító repülőgépekről pl. valahogy soha nem beszélnek??! Na vajon miért is?? Pedig van amikor szép tiszta időben 8-9 kondenzcsíkot is számoltam az égen,azért mert egy repülőn utazik pár ember, csak az valahogy ez nem éri el Gréta-félék érzékelési szintjét??! Illetve gondolom ezt a lányt tolják előre a villanyautó-gyártók, mert nem akarnak fogyni elég gyorsan a szrjaik.?
Nevetsége,hisz gréta megmondta mind meghalunk.Szóval szarok bele,dizelpower van.
Akkor az emelőt se hagyd ki.
Fene tudja, mennyire lobbynak szánták , érvnek meg elég szegényes. Nem befolyásol pont ez a cikk sem, mintahogy a többi sem a másik oldalról. Elsősorban célszerűségből veszek autót is, no meg a gazdasági megfontolások amik számításba jönnek. De azért elég vicces ez is meg a dizel hiszti is.
Sztem kapott pinát, csak lehet, az is elektromos volt!
Egyábként megértem Lacit, én nem vagyok se ződ, se villanyfan, de engem is felbax, mikor ezt az idétlen Barna tanulmányt újra és újra érvként hozzák fel rohadtul izzadtság szaga van, tényleg csak ennyire képes az olaj-lobbi?
Mert tukmálják.
miafasznakkellazotthonra?
Nincs vita, egyedül a villanyautózás grállovagja vette trollkodásnak egy motoros fórumon. De szerintem csak simán nem kapott este se pinát se vacsorát aztán jó ötletnek tünt itt levezetni