Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Honnan lehet jo filmeket letolteni? Volt nekem valami megoszto regen de elfelejtettem.
Ez jó..ismerem
Kukásokat keresnek...komolyan! Menj jelentkezz bátran
https://privatbankar.hu/cikkek...
Nem tudom milyen nagy bejelentésre lehet számítani április 8-án ahol az a szlogen, hogy mindenkinek lesz munkahelye
Most egynlőre az a tanács, hogy aki elvesztette az állását az azonnal keressen újat. Bölcs tanács Csak ezekkel a bölcseségekkel tele van a padlás
Naponta kb. 10 ezer munkahely szűnik meg és gyorsul az ütem Valószínű most mindenki nagyon gyorsan el fog tudni helyezkedni, mert szarásig van a meló
Te vagy a legjobb helyen ilyen téren, azok a finom sörök. Tiroltól Münchenig.
Ez sem rossz!
Pedig az a sörgyártás csúcsa amit a belgák művelnek.
Na az már valami
Miért mondod? Nélkülözhetetlen alapellátmányért el lehet hagyni az otthont
És mi az ha az alkoholmentes argus nemaz
Nem tudom ennél feleslegesebb dolgokat találtál e volna még a Lidlbe :-)
Egy darabig biztosan. De azért úgy az igazi, ha keres az ember rendesen. Nekem szerencsére ebben a hónapban még átlagon felül sok munkám volt
Akkor megnyugodtam.... nem kell álmatlanul forgolodnom éjszaka emiatt
Mi is fizetjük a nyugdíjat a kettős állampolgároknak, és egy fillert nem adóztak ide, vagy laktak itt azt szívesebben fizeted az adóból?
nem
Innen nem lehet elkésni olyan mint a temetés
Lemaradtam valamiről?
mondjuk van a meggyes sörük ami itthon eléggé elterjedt az pl. kifejezetten jó. Bár egyébként is a lányos söröket qltiválom. Moindjuk a sima sörjük a hazai sör izéhez nem hasonlít inkább ilyen szölöbor töményalkohol keveréknek nevezném
Jobb lenne ha Kurtz belenyulna a kalapba melyebben.
Bort igyatok, ne ilyen döglött patkánnyal érlelt maláta leveket A sörtől csak hízni lehet, meg rohadt büdöset böfögni
Kinek mi jön be...
mindegy melyikkel kezded csak színben van eltérés
értékelés
Ő dicsérte, hogy finom és jó. Na amit ő dicsér azt én nem veszem meg mert eddig szinte mindegyiket kiöntöttem, pedig szerinte nagyon is finomak.
Viszont amiket le szokott fikázni azok nagyrésze nekem sem ízlik.
Vinkler nem szidta ennyire...
Undoritó az a belga válogatás, most már úgy veszek sört hogy megnézem a Winkler videóját, amire azt mondja hogy az huuu de isteni na azt nem veszem meg.