Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki írta ma le elsőként azt a szót hogy buzi a fórumozók közül? Szerintem te. Nincs vele baj, szórakoztató, bár már inkább kicsit szánalmas. De hajrá, én most elmegyek valamerre, pont fasza az idő is.
Azt meg nem lehet csak a motorosokra fogni.
Az az első és utolsó 1000 m a 400-1500-stb. km-es útból... ezt azért könnyeb tűrni, mint egy forgalmas út 0-24 zaját teljes hosszában.
Legyél buzi te dolgod. Mi a faszt hirdeted minden nap? Már mindenki tudja
Azért az egy vicc amit ők csináltak. De ha Te velük vagy, akkor veled sincs minden rendben. A BMW-d sem fér bele talán a szabályozásba. Az enyém a gyáriakkal azthiszem 88dB
Oda fel kell jutni és onnan le is kell jönni.....ilyenkor ugye nincs zaj.....
Karigeri után ezt még ki mered jelenteni?
Gyurcsótány nagyon készülődik, Klárikát kiküldte az ejuba ágyazni, most meg visszahozták libajnait
Te hülye marha! Hát ezt is te írtad, saját magad idézed. Ellenben veled én sosem írtam ilyat. Szóval tőlem nem is tudsz idézni ilyet:Alfa01:"Ok buzi vagyok!!!! "
Beismerted, ok. Szálljunk le a témáról, nem kell ezt a sztorit már erőltetned.
A zaj mértéke nem mindegy.......
Nyugi, a németek meghúzták a nyáron a vonalat ment is a rinya miatta. Az a baj, hogy a pontagyúak nem értik meg, hogy a zaj is környezet szennyezés
Ja és.szivárványos lesz a bringája, akárcsak. a szavazo lap, amin mind az összes párt szerepel a fidwsz kivételével
Nemzeti színűre fesd,mert a Mi Hazánk fog nyerni
Ö nem, majd a választottjai, és mosolyogni is.fog hozzá mert eljön végre a várva várt liberális.demokrácia, ahol nem fognak.lopni az eeeevtásak és.rengeteg uj kórházat meg bicikli utat épitenek majd
Átfestem.
Olyan nem lesz, annyira nem hülye ez az ország
És ha jön a momentum 22-ben, bezúzatod?
A szomszédjainak utasszállító gépei vannak
Sportról volt szó és az akrák igencsak sportdobok
Megy a cikkeknél is a köpködés a sportdob miatt de senki sem akrja meghúzni a vonalat. A sportdob sem hangos amíg belefér a szabályozásba az enyém kb 5kilóval könnyebb mint a gyári viszont 95dB. Tehát szabályos.
De vannnn!!!!
Ja, nagyon hangos, főleg mikor 10 km-re megy el feletted
KériLaci meg megérdemli!
Ha szabályos, nem szólnék egy qrva szót se - de itt ugye hangos dobról volt szó.
De tudod, az egésznek az alapja, hogy én próbálok nem zavarni másokat, és ezt ezért el is várom.
Ingerlem? Csak vegyülök a többség, a kétharmad között... ...kitűnő rejtőszín ez!
Durva, hogy hónapokig szint egyetlen csík sem volt az égen. Most tűnt fel pár hete hogy egyszerre 3repülő is volt látóhatáron belül.
Szerencsére a COVID-19 elég szépen be is "tilcsa"! (Egyik pozitív hozadéka ennek a nyomorult dögvésznek).