Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyszerű, csak mindig össze van mindenütt rohadva ha erőlteted, törik bele
Hát, mint gázszerelő, 10en-egykét éve csődbe ment de aztán megvilágosult, hogy ő tulajdonképp okosabb, mint Cukkerberg, tehát az üzleti életben a helye - és láthatjuk, egy igazi üstökös
Állítólag a többit majd behajtja rajtad....
Rád hivatkoztam, azt mondta holnap reggel érkezik.... mondtam, hogy az alkatrészek már megvannak, a munkára 2500-t tudok adni.... azt ígérte a rad való tekintettel megcsinálja
Hátha ahhoz ért...
Tényleg? Nem mondod
konvektor annyira egyszerű hogy kb bárki meg tudja javítani
Ahogy habzsolja össze a lóvét, biztos van az a pénz, amiért kimenne hozzád egy tömítést kicserélni! Mindenkinek megvan az ára...
Már fel is hívtad?
Rad számítottam
+555128942.
Nincs meg vkinek Lölö közvetlen száma? Gazkonvektort kellene javítani az albérletben
Nyugi, nálunk a karácsony előtti két hetet elengedik
Ja, főleg, ha nem használ, vagy van valami jó is mellékhatása :)
Már van vagy 6 féle vakvina,bogyonak beadatjuk,és mindenki boldog lesz.
Ne aggódj, nem egyedi eset...
Németben is épp ma jelentették be, hogy meghosszabbítják a korlátozásokat, szigorításokat.
Pl.: Találkozni, gyülekezni max öten és max 2 háztartásból... Kivétel ez alól a karácsony biztosan, és talán a szilveszter is
Tehát a németeknél a Vírusnak ezekre a napokra kuss van!
buzik ezek
pl anyámék elmennek a teszkóba a 6órai nyitásra ekkor a személyzeten kívül kb 5-6 ember van
ettől jobb idősáv a világon nincs
Usákok sose vótak valami jók a parancskövetésben.Bezzeg az északkóreaiak.
Asszem egy ipse megkérdezte itthonról a tomcattől hogy ezek a zsaruk ménem lőnek bele az antifa-BLM tüntetésekbe?
Ha követjük Ausztriát, akkor nem lesz sok lehetőség vásárolni - mert minden be van zárva Nálunk ezt itt kari előtt megállnák röhögés nélkül a bótosok...
Usákoknál is nyomatja a média, hogy maradjanak a seggükön, ne mászkáljanak hálaadásra, erre idei rekordot döntött a repjegy eladás
Szerintem simán megetetheti bárkivel,elég rozzant már.
...plusz ahogy látszik, az aszfalt is szar lett a cica miatt... 2 hónap múlva lesz ott egy lyuk a friss aszfalton - sztem ezt direkt csinálják, nehogy megszokjuk a jót
Pont most hallottam én is. És bóklászni is fognak... szóval semminek, ill. annak, hogy akinek épp akkor volna dolga vagy ideje, az ne tudjon menni
Bogyó is megszívta, mert hiába retteg, még nem fér bele a nyugger sávba
Motorozzatok.

http://youtu.be/Uz6yVlBkXVw;t=59s
Vajúdtak a hegyek és szültek egy egeret.
Nyugi,ha követjük ausztriát baszhatjuk az idősávot,tengernyi lehetőség lesz vásárolni menni,mert mást nem fogunk csinálni csak ülünk seggünkön otthon.
mondjuk nekem jó.
Végre lecsiszolom a hegesztéseket és mehet rá az alvázvédő.
Amúgy a két ünnep közt lehetne maraggyotthont játszani,addig neeeeee.