Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát, én is azt mondom, már az elején úgy kellett volna, nyuggereket meg a betegeket bezárni meg aki fosik az maradjon otthon önként, aztán a többi meg had tegye a dolgát normálisan.
Ha nem lehet kijárni - akkor hogy akarsz kijárni horgászni? Kimész 7:59-ig, és 5:01 után indulsz haza?
Ez azért nem így van egészen. A felelőtlen nyugger más faxával veri a csalánt, mert megterheli az eü ellátó rendszert. Ha maradna otthon a seggén, akkor meg éldegélhetne nyugodtan.
hozzátenném hogy kb március-áprilisig amúgy se terveztem kimenni a partra se napoal se éjjel
szóval nem érint a dolog
Es egyebkenis tavaly havi 5000 en haltak meg influenzaban csak itthon.
Ez a korona lofasz, csak akadalyoznak es korlatoznak............. engem........... hogy kepzelik.... .. . .. ....
erről csak 1 vélemény lehet: ebben a formában 1 faszság
És van aki ezért a remek ötletekért kitüntetést és pénzt kap.
ezen a peca dolgon vagyok kiakadva hogy nem lehet egyedül kint éjszakázni a kocsiban a parton
ennek a tiltás kitalálásához olyan fokú idiótizmus kell hogy az orvosin kiválló szemléltető példa lenne
kb olyan faszság mintha azért büntetés járna hogy teliholdkor nem leget enni csokis muffint
nyáron lenne értelne ennek a 8 órai tilásnak de most nem sok
akk nyugger az már du5 kor bevackol a tv elé és ki sem mozdul
Nem egészen. Mert van idő mikor csak ők mehetnek boltba, viszont aki leszarja a vírust, az mehet bármikor.
Most jól megvédik őket.
És este 8-tól is védve vannak.
biztos panaszkodott a sok nyugger szavazó
Ebben nekem az a furcsa, hogy az első hullámban amikor nagyságrendekkel kevesebb fertőzött, halott volt, akkor szigorúbban betartatták ezt az idősávot.
Vagy akkor lett eltúlozva?
Elmondásuk szerint működött.
Most nem működhetne?
Motoroznek de nem latok ki.
Mibajlehet?
Ne bántsd!
O1G.
Magyarul semmi?
Mindjart beiktatjak joe bacsit, szoval a virusnak reszeltek.
Van meg egy honap kb karacsonyig, utana 3 het mar lehet felolem full karanten is.
Mi tettünk a védelmed érdekében(nyuggerekért), de ha nem félsz, akkor mehetsz amikor akarsz.
Csak nehogy szarvad nőjjön töle!
Varom a ruszki/kinai vakcinat, nem csak jelenteni akarok oroszul es a mandarin is jol jonne a kobanyai piacon.
Azt értem.
Nem személy szerint rád gondoltam.
Általánosságban mi a lényege szerinted?