Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem leeset, ellopták! Akkor rögtön a rendőr a hibás
Én úgy gondolom - igen.
Engedély nélküli módosítás, szóval ha akar akkor tud csesztetni vele. Többnyire nem akarnak.
Meg előadod a meglepettet hogy "jé az előbb még megvolt"
Na látod, megy ez!.....engem meggyőztél.
Láttam olyat akinek menet közben leesett
Hogy mi történt a toloajtoval?
Reggelre nem volt a helyén.
ha gyárilag volt rajta mindenképp, legtöbb esetben elég fontos biztonságtechnikai elem, emiatt nem hiányozhat
Ok, megnézem.
Ki tudod magyarázni.
leveszed a burkolatot egyből látszik hogy van-e helye
Újra bedobom.kell ajtó a forgalomba?
Nem tudom, holnap megkérdezzük aki felszerelte.
Illetve most nézem hogy mostanában már 24V-osok vannak inkább, meg 230V-os motoros is van, annak viszont nem jó az olcsó szünetmentes, ha tényleg ilyenek.
Megnézed mekkora teljesítmény van ráírva, akkora kell. Akkuból a legkisebb amit beleraknak abba a 2-300W.os szünetmentesbe, bőven ki fogja nyitni neked oda vissza többször is.
Én mondjuk eleve azt nézném meg hogy nem lehet e rárakni akkut, mert akkor megspórolod a tápegységet. A hajtómotor meg elektronika eleve 12V-ról megy jellemzően.
nincs benne akkunak hely?
mert az lenne az igazi, egy átlagos szünetmentes 1-2 óra alatt leenged akkor is ha nincs fogyasztó rajta
Kidobtuk a papírját így nem tudom mekkora a motor, de nem túl nagy, egy 4m-es úszókaput mozgat.
csomó motorba lehet akkut tenni, ahogy néztem ezek nem valami nagy akkuk, 2x 12v 6ah körüli a hely
ha 230v a cucc és ahhoz akarsz akkor oda nem lesz jó az "olcsó" szünetmentes mert az csak a kapcsolóüzemű tápokhoz való
neked szinuszos szünetmentes tápegység kell nézd meg mennyit vesz fel a nyitó motor és attól többet tudjon leadni a táp
de ha hosszabb az áramszünet ugyanúgy kihal a táp is egy idő után, minél jobb minőség annál tovább bírja
Mekkora szünetmentes kell, hogy egy elektromos kapu legalább annyira kinyíljon áramszünet esetén, hogy gyalog beférjünk rajta?
Te nem vagy komplett...
Te állítasz rólam valamit, kérem, hogy mutasd meg, mire alapozod, te meg mondod csak a magadét, hogy nem is, mert a többiek is így gondolják.
Amúgy a te apukád tényleg erősebb az enyémnél?

De ettől függetlenül már értem, minek neked állat a lakásba. Eddig sejtettem, de már tudom.
Tényt közlök. Mindenki így lát téged. Bizonyítsd be hogy nem.
Tagadhatod nekem, meg terelhetsz, de nincs jelentősége. Elég messzi laksz tőlem, hogy ne izgasson, de magadat kár becsapnod.
tehát bebizonyítottad, hogy csak szájalsz.
Na nem mintha nem ezt vártam volna.
Látod, ez tény, szemben azzal, amivel te vádaskodsz.
Minek? Csak hogy szórakoztassalak? Milliószor kitárgyaltuk. Nem érdekel a nyomorod. Hiába beszélsz mellé akármit, mindenki ezt gondolja rólad.
Nekem nincs kutyám, de ismerősnél van egy kutyus "akinek" vinni szoktam kaját, ha arra megyek. Egy keverék rövid szőrű , mindig nagyon örül ha meglát olyan féle kinézete van , mintha Tacskó lenne csak hosszabb lábakon.
Miafasz célt?
Csak ülsz otthon és magadban gyűlölködsz,max index linkeket tolsz ide.
Legalább egy tüntire kimentek volna.
De így..............elég vizesnyolcas cél.
Ha a vérnyomás emelése a cél nem szoltam.
Te leszel az első magyar aki politika miatt a saját házában fog megpukkadni.