Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi az aliról rendeltünk több mindent tesztnek
A fonott zsinór nem jött össze de a többi kacat jó
A 70 centes villantó is tök fasza
Így van, a Lidl-s zsinór csomózva többet bír, mint a ráírt szakítószilárdság.
A botot úgysem látják a halak:)
Ez ilyen pavilonos sátor volt ha akartad minden oldalon csak szúnyogháló volt
Nekem tetszett egyik túrás sátor se ilyen
De pl a 20 ezres fotel és a 40 ezres között is nagyon sok a különbség a 40 ezredben elvagy napokat a gagyi van meg 2 óra után minden fáj
Azt talán nem, de van egy rakás motoros újsagom.
Motor Revű vagy 8 évvel ezelőttig hiánytalan, Wild szintén, meg több 10kg külföldi lap, Easy Rider, Motorrad, stb.
Esetleg valakit?
Amúgy szerintem a legfontosabb az Orsó meg a horog
Ha fasza az Orsó akkor a bénább damyl se szakad
És most a filléres alis zsinór is jobb mint 30 éve a legmárkásabb volt
Erősen túlárazottak a pecás kiegészítők, például a sátor is. Az agyon dicsért divatmárka Prologic például 150 ezerért adja azt a minőségű sátrat, amit a Dechatonban megveszel 40 ezerért, dupla hálófülkés, 2 méter magas.
A sátor nagyon tuti
Persze én nem adnék ki annyit érte de tetszik
Havernak van ilyen oldalanként cippzárolható szúnyogháló stb extra és elférnek benne állva
Mobil meg nem kell drága
Nekem alig van peca cucc az az egy bot nincs meg amit 12 évesen kaptam de akkor sincs 10 bottól több otthon. Pedig most beujjitottam 2 üveg botot a csónakos pecához és előtte vettem 2 gagyi dechatlonost
Orso meg van összesen 5db ha após 70es évekbeli dolgait nem számítom
Akko minek tartogatod. Add el szaré hugyé F.Janinak, mert megmondta hogy felesleges
Sőőt, azt inkább lukkal lehet fogni
"...Úgyhogy igazatok van, ez lett a horgászat, villogás, felvágás, jaszkarizás. …"

Ezek szerint pont olyan, mint a motorozás?
Így van. Én a mogyoró veszzőre kötött damillal is tudtam semmit fogni
Nem tudom megnyitni a képet, de ha van helye valaminek akkor biztosan nem tradi íj.
Inkább versenyijnak gondolnám.
Nálam is gyűlik az arzenál, de ez már szenvedély, nem kezdő kategória. :)
Sátor és vízálló mobil nálam kimaradt.
Ez nem valami verseny cucc?
A tradi íjj nem egész ilyen
Van tradicionális ijjam, bár ritkán használom. Nem törik, amig a vessző engedi biztos nem fogod eltörni,ha kibirod húzni. Célzó eszköz nimcs rajta, csak a nyilvessző hegye:) lövöldözhetsz, de a mezőőr vagy mi biztos megkérdezi mit csinálsz. Nyulat nem löj vele:) a fából meg igencsak nehezen fogod kihuzni a vesszöt, anélkül hogy eltörne. Szalma bála, szivacs, ilyesmi
2x2bot rá Orsók egy pergető bot tartó szakok hal tartó dobozok vödrök kényelmes fotel esetleg sátor meg egy vízálló mobil
Gagyi cucc van a jófogáson 15 ért is avval is el lehet kezdeni
Kezdésnek elég, de kb 15év alatt nekem is durván 3-400ezres felszerelés figyel a garázsban.
Orsó vagy 14db, botból meg max 20
Kicsi hal, nagy hal, távdobó, etető, fenekezö, úszós stb....
Induló 300-500? Az már igen komoly felszerelés. 100-ból el lehet kezdeni érdemben.
pedig a legnagyobb élvezet az ízek világa
Szerintem olcsó
Ha vigyázol a cuccaidra a botok örök élet nekem van olyan bot ami 20 éves és nem az üveg hanem kompozit vagy mi a szar ami törik ha ittasan rálép az ember
De a mostani tömör szénszálas dolgok tényleg örök persze az alkat erősítés is mellé
Az orsó minőségről függően 5-20 év
A többi biszbasz ketyere éves szinten max 20 pénz
Szóval egy induló 300-500 pénz után évi 50-60 kb mindenre elég
Legalábbis a motorozáshoz képest olcsó
Egy konzervdoboz és karbid kell hozzá.